Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

Poszukuję sprawdzonego, rzetelnego, lubiącego swoją pracę konstruktora do wykonania projektu pełnobudowlanego (koncepcję architektoniczną już mam).

 

Dodatkowo poszukuję geologa do wykonania 3-4 odwiertów oraz wykonanie analizy gruntu, aby konstruktor mógł prawidłowo obliczyć fundament.

 

Pozdrawiam

Marek

 

Witam

Proszę zadzwonić a pomogę w sprawie projektu- 668 746 501

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jakies namiary na dobrego kierownika budowy możecie podac...?

 

My jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego Kierownika Budowy p. Marek Liberacki 602 381 064. Całą budowę się angażował, pilnował i dzielił się swoim doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej ekipy do budowy budynku w Łodzi. Szkielet konstrukcji żelbet. Wypełnienia pustak ceramiczny MAX, 3 kondygnacje. Powierzchnia całkowita około 280m2. Posiadam ważne pozwolenie na budowę. Możliwość rozpoczęcia budowy od zaraz. Zainteresowanym mogę wysłać projekt na maila w celu przedstawienia wyceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej ekipy do budowy budynku w Łodzi. Szkielet konstrukcji żelbet. Wypełnienia pustak ceramiczny MAX, 3 kondygnacje. Powierzchnia całkowita około 280m2. Posiadam ważne pozwolenie na budowę. Możliwość rozpoczęcia budowy od zaraz. Zainteresowanym mogę wysłać projekt na maila w celu przedstawienia wyceny.[/quote

 

podaje dwa numery telefonu do dwóch różnych firm, obydwie godne polecenia 604-411-619 i druga 693-420-235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie skończyłam budowę prostego domu parterowego w Łodzi (115m2).

Chciałam polecić ekipę wykończeniową-p. Marcin Mujżel 602 322 191. Bardzo rzetelni i sumienni. Byli bardzo pomocni przy doradzaniu rozwiązań w zakresie wykończenia. I uczciwi!!!. Wiele razy zostawialismy im pieniądze, żeby rozliczyli się za kolejne dostawy materiałów budowlanych. Robili prawie całą wykończeniówkę - gładzie, malowanie, podłogi z kafli i desek, montaż parapetów, montaż sanitariatów, drzwi, zabudowa kominka. Dodatkowo bardzo porządnie zrobili nam podbitkę.

 

Mogę polecić ekipę brukarską - solidne i szybkie wykonanie - p. Kamil Kosik 606 618 268.

Polecam także kostkę brukową z firmy REMBUD-Łódź, ul. Tuwima 97. - przystępna cena.

 

Większość materiałów w czasie budowy braliśmy u Państwa Walenciak na ul. Śląskiej. Dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję opini na temat brukarzy, może u kogoś robili podjazd

 

Roman Ignaczak - z łodzi

Pan Skrzypek - z koluszek

Firma Gabruk - działają w okolicach Nowosolnej

 

 

Mogę polecić wszystkim firmę Tapetex z łodzi (właściciel Witek Usielski) - tapeta położona super profesjonalnie, czysto, szybko i rozsądnie cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Dotychczas forum tylko czytałam, teraz zamierzam aktywnie uczestniczyć w dyskusjach.

 

Poszukuję namiarów na fachową ekipę, która będzie potrafiła doradzić czy na naszym gliniastym gruncie (południe Łodzi) jest szansa na przydomową oczyszczalnię ścieków.

A jeszcze pilniej szukam sprawdzonego dystrybutora z serwisem na bramy garażowe Hormann. Serwis, na którym się nie zawiedliście.

 

A jak tylko zbiorę dokumentację z kontaktami do polecanych wykonawców, to na pewno tu wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję namiarów na ekipę, która solidnie kładzie styropian i folię pod podłogówkę. Macie kogoś sprawdzonego?

 

Specjalisci od rozkładania styropianu pod posadzki jak i same posadzki metoda maszynowa to firma POS GLANC tel.607712339 lub 723338141

http://www.posadzkiwylewkimaszynowe.pl

 

rejon w którym dzialaja to m.in.woj łódzkie.budowy które wykonali to zawsze zadowolony klient

znam chlopakow i szczerze mogę polecić.wytlumacza wszystko czego nie będziecie wiedzieć i przed rozkładaniem zniwelują poziomy pod grubości styropianow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...