Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

Polecam cieślę, mieszka pod Dobroniem. Więźbę mi tak zrobił, że osoby które znają się na dachach mówiły że dawno takiej nie widziały(a wziął stosunkowo niedrogo):

Grabaż Leszek 606 434 378

 

Może w czerwcu był solidny, ale w listopadzie już nie.

Niesłowny. Wszystko było ustalone, zaplanowane, materiał na budowie a Pan sie nie pojawił. Przepadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Z pozostałości po budowie mamy do sprzedania w okazyjnych cenach :)

 

Profile dylatacyjne przystosowane do ogrzewania podłogowego 10x100mm (2mb/szt) - w sumie 30 mb - cena 320 zł,

Płytki opoczno inwencja 20x20cm - 14 m2 po 12 zl/m = 168 zł:) kolor granatowoniebieski - idealne do kotłowni, garażu, schowka.

 

Odbiór z budowy , zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub tel. 606518533 :)

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzamy firmę hydrauliczną ROBIT Jana Zawodzińskiego (tel. 604-052-174, 42 213 42 90) z Janówki, k. Łodzi - niesolidni, opóźnienia w terminach, bałaganiarze, błędy i niedoróbki, dla osób o mocnych nerwach, problemy z kosztorysem (rozbieżność między tym co przed a po) i wpisem do dziennika budowy

u nas wział kasę i zniknął - żadnej faktury, nie mówiąc już o dokonaniu wpisu do dziennika, wcześniej w trakcie prac wziął dwa tyg wolnego - rozwalił i słuch po nim zaginął, robił podłączenie do sieci wodociagowej nie sprawdzajac czy ma możliwosć zakręcić zawór w ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybudowaliśmy sie więc przyszedł czas aby polecić naszych fachmanów.

geodeta: p. Kozera tel. 603 584 318

murarz: Sylwester Dudziński tel. 604 539 751

więżba i dachówka: P. Ryszard Susik tel. 693 458 328

okna Schuco P. Wojtek Fidler tel. 603 585 303

drzwi Gerda: 600 322 111

tynki gipsowe z agregatu, ocieplenie domu+tynk zewnętrzny, podbitka: p. Sylwek tel. 698 964 426

wylewki: kolega słynnego Bogusia Janusz tel. 601 364 435

hydraulicy: 665 814 818

glazurnicy: P. Paweł z bratem tel. 504 458 405 Rewelacja!!!!

meble kuchenne: Robert Kornata tel. 603 755 998 (http://www.mebelstyl.eu)

wykończeniówka: gładzie, karton gipsy malowanie, kafle itd: Marcin Mujżel tel. 602 322 191

szklarz: lustra, kabiny itp. Michał tel. 504 346 423

projektantka wnętrz: P. Emilia Gożdzik tel. 501 041 361 (http://www.epigraf.pl)

 

Na tę chwilę wsjo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKACZKA

 

Za namową Grupy, wrzucam sposób na wyszukiwarkę

 

wpisujemy w google

 

site:forum.muratordom.pl "......." (tam gdzie ..... szukane słowo/a)

 

a konkretnie w jakimś temacie, np. w grupie:

 

site:forum.muratordom.pl/grupa-lodzka "......."

 

dziala lepiej niż wyszukiwarka na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Polecam Pana Tomasza Kubickiego - tel. 601-744-103. U nas wykonywał pokrycie dachu z gontu wraz z obróbkami oraz podbitkę. Praca wykonana super i bardzo sprawnie. Cenowo konkurencyjny. Wykonuje:

więźby, pokrycia dachowe z dachówki, blachy oraz gontu, podbitki, docieplenia zewnętrzne, jak również sufity podwieszane i zabudowę z płyt gipsowo kartonowych. Ma też stronę internetową, na której można zobaczyć domy, które realizował.

http://uslugiremontowobudowlane.com/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=150

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM:

elementy stalowe (u mnie w konstrukcji dachu): http://www.bud-blach.pl/ - ekipa bardzo dokładna, sympatyczna i co najważniejsze: profesjonalizm w każdym calu!!

okna: MIELCZAREK Zduńska Wola: http://www.mielczarek.winkhaus.pl/index.html - pełna profeska ekipy od PCV jak również od Aluminium

 

w miarę postępów na budowie będę dodawać (mam nadzieję) kolejne ekipy; szkoda, że na etapie SSZ mogę polecić tylko dwie:(

 

teraz poszukujemy kogoś*kto b. dobrze zna się*na ogrzewaniu podłogowym - pomóżcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejna ekipa tym razem tynki cem-wap :D

Pan Darek Świderek 889265835.

W tydzień wnętrze budynku zaczęło wyglądać jak dom :D

Pan Darek Swiderek chyba ostatnio zbyt urósł w piórka.

Wyceniał mi domek 3 tygodnie po czym dostałem cenę ileś tam za metr kwadratowy - a bo mu zginał zeszyt gdzie zapisał sobie wymiary.

Trochę niepoważnie się zachował, do tego miał wejść 2 miesiące wcześniej a w ostatniej chwili doszedł do wniosku, że będzie lepiej jak zrobi to ktoś inny.

Na szczęście tablica ogłoszeń ma kilku tynkarzy i P. Rolnik okazał się nieoceniony...

 

spotkałam się z p. D. Świderkiem na działce;

odniosłam wrażenie, że jest bardzo pewny siebie w związku z dużą ilością poleceń na naszym forum; co do fachowości - nie mogę się wypowiedzieć - tynki dopiero przed nami (jesteśmy na etapie castingów); w tym tygodniu mam spotkanie z p. Rolnikiem - zobaczymy jakie ten zrobi na nas wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

TYNKI-firma RAMA BUD p.Rafał lub Marcin tel 697 290 728, 601 319 192(super ekipa,czysto i szybko a przy tym bardzo dokładna,dużo musieli nadłożyć tynku na niektóre ściany,umówieni byliśmy na konkretną sumę i nic nie dopłacaliśmy mimo że musieli dokupić matriał,a przy okazji jeszcze nam schody betonowe rozebrali wszystko w tej cenie)

ODKURZACZ centralny-BUD LUX Dąbrowskiego 20 tel.503738066 (nie drogo w porównaniu do innych firm a i jeszcze można potargować)

instalacje elektryczne-oczywiście p.Marek Osendowski 500 507 507

HYDRAULIK - p.Łukasz tel. 509 660 016 (podsuwa ciekawe rozwiązania,rozsądny cenowo)

OKNA-Jezierski Broniewskiego 2 tel.042 682 20 60

BRAMA HORMANN-starpol Wólczańska 243 tel 042 684 95 08

Materiał na dach-ZAMEK p.Tomasz tel.501 538 141

SCHODY (przyjadą aż z Krakowa) firma TEKO salon mają na Wróblewskiego 70/72 tel.042 684 02 85 (trzeba obejść cały plac żeby ich znaleźć)od razu można sobie porównać innej firmy która tam też ma salon,cenowo podobnie ale wykonanie zdecydowanie Teko.

MEBLE na zamówienie,pod wymiar,cenowo również rozsądnie, firma MEBLE ADRIAN Sanocka 39

to firmy które mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na dzien dzisiejszy moge polecić:

montazu instalacji hydraulicznej i c.o. p. Henryk P. 500 262 606

ekipę od kominków p. Paweł Z. 509 224 696

ekipe od dachów p. Adam F. 505068767, jego brat ma tartak, więc drewno też od nich braliśmy, wyszło tanio.

elektryka p. Leszek K. 605 767 202

koparka p. Leszek B. 515 185 239

601401533- fuks wykonczenia. Robią wszystko od a-z. U nas tylko wykonczeniówkę, u sąsiada wszystko.

509555209 - Amadeusz studio mebli kuchennych (i innych)

669596767- galeria pieknego wnetrza - galeria z na serio wyszukanymi płytkami i innymi pieknymi rzeczami wykonczeniowymi dla domu. Trzeba zadzwonic i sie umowic na wizytę - tak działają, nie jest to market zaden, mała firma z pieknymi rzeczami do domu. Cenią się, ale mają powód.

602589448 - Mv metal - Schody p. Marian - cudeńka robi ze stali: http://www.mvmetal.pl

606833997 - Stolarz Bogdan - specjalista w swojej dziedzinie, robił nam stopnie, parapety, blaty i inne zabudowy z drewna.

 

Tym powyżej daje ocenę celującą za wykonane usług.

 

Dopisuję:

 

502363965 - od alarmów ekipa

607426878 - okna w koluszkach - tanio i sprawnie.

Salon Inspiro na brzezińskiej dla amatorów Paradyża.

422122597 - deante - aquarius, armatura łazienkowa, porządna firma, wszytsko profesjonalnie, na czas

505647590- glazurnicy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nich. Polecam serdecznie. Robią wszelkie zabudowy.

601930394- ekipa stawiajaca domy od a-z, z wykonczeniem ich. Robili budynek róg Rzgowskiej a Kurczaki - sala zabaw dla dzieci, apteka, bank tam się znajdują, można podjechać i obejrzeć. Są szybcy i dość tani.

512391136 - stolarz - bardzo ladne rzeczy robi, wszystko super wyjasni, ale jest dość drogi. Robi wszystko. Nas na niego nie bylo stać, ale widzieliśmy jego prace.

667318614 - tynki wewnętrzne

 

NIE POLECAM:

ABATEX - okna ok, ale obsługa tragiczna!

więcej na ten temat: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?104473

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dom na etapie wykonczenia poddasza - moge podac parę telefonów ludzi którzy mnie nie zawiedli w trakcie budowy- napiszę spostrzezenie- że czasem ludzie-fachowcy często wymieniani na tym forum są za bardzo pewni siebie i obrastają w piórka i często gęsto szybciej czlowiek znajdzie dobrego fachowca wlasnymi kanalami niż będzie polegać na tych wyżej często wymienionych, którzy ani konkurencyjni cenowo ani czasowo- to tak od siebie-

elektryk- Jacek 604 444 774

tynki gipsowe Knaufa- Jacek pochodzi z Podhala 609 209 283

wylewki mixokret - Jacek 601 612 061

bramy i ogrodzenia- 509 706 580

geodeta -wszystko od wytyczenia domu po różne mapki-Marcin 507 794 708

kafelkarz - Krzysztof 500 820 038

hydraulik - Tomek z Sedziejowic - wszystko podlogowka lącznie z piecem i jego instalacja- 501 632 850

oczyszczalnia ściekow biologiczna- Andrzej autoryzowany wykonwca Eko-polu 796 770 610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przepraszam, że zaśmiecam wątek, ale tak chyba będzie łatwiej uzyskać miarodajne informację.

 

Poszukuję ekipy do wykonania stanu zero oraz surowego otwartego. Założenia:

1. póki co technologia ściany 2W (porotherm plus styro)

2. Budowa po wschodniej stronie Łodzi (okolice Gałkowa, Justynowa). Bardzo proszę o namiary na POLECANE ekipy - najlepiej na PRIV

 

 

Po otrzymaniu wystarczających informacji obiecuję usunąć post. A po nabraniu doświadczenia w praktyce - obiecuję podzielić się namiarami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to ja już chyba ostatni raz się tu wpisuję po wykończeniówce.

Polecam chłopaków z Sieradza, bracia Darek i Zbyszek. Robili u nas płytki, trawertyny, zabudowy KG itp. Nie mamy zastrzeżeń do wykonanych prac, ceny przyzwoite, tel. 508 75 70 29

Nie pamiętam czy pisałem, spokojnie mogę również polecić firmę od okien (Oknoplast Kraków) z Pabianic A.K.G, tel. 042/ 214 84 76. Montaż wykonany rok temu, teraz poprosiłem o regulację, nie było problemu pan przyjechał i poprawił ustawienia i po mrozach wiosną jeszcze wpadnie na kawkę wyrgulować na cito przy dodatnich temperaturach. Mamy również od nich parapety.

No to chyba wszystko, pozdrawiam - Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
elektryk- Jacek 604 444 774

zaraz wchodzi do mnie :lol:

 

Jacek jest bardzo w porządku. Ceny super, jakość też.

 

Nie polecam za to wychwalanego tu Marka Ossendowskiego. Wprawdzie pan jest bardzo miły ale dwukrotnie się z nim umawiałem a potem czekałem na wycenę, która miała przyjść e-mailem. Nie przyszła.

Być może Pan Marek ma zbyt dużo pracy, nie zmienia to faktu, że zupełnie mnie zlekceważył.

 

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zdecydowanie NIE POLECAM

 

firmy MAKRA2 z ul. Przędzalnianej 35 - firma sprzedająca drzwi.

 

Firma umówiła się na dostarczenie i zamontowanie drzwi w terminie tygodnia.

 

Sprawa toczy się od 4 tygodni. Po wielokrotnych monitach i dzikich awanturach zaproponowano nam rabat w wysokości ... 39 zł czyli 2,4% wartości drzwi.

 

Nierzetelni i niesłowni. Z całego serca odradzam korzystanie z ich usług.

 

Witam

Nie zawsze Firma montująca jest w stanie dotrzymać terminu, gdyż to producentdeklaruje się w jakim terminie dostarczy towar... Jak mówicie jest olbrzymia konkurencja i gdyby powiedzieli Ci, że termin realizacji wynosi 4-6 tygodni to idziesz do innej Firmy, która "zapewni" o krótkim terminie... Wykonawca poci się wysłuchując skarg klientów a producent ma to wszystko w "d...." Siedzę w tym i wiem jakie są realia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić ekipę, która wykonuje u mnie wykończenia - robią tynki, gips karton oraz ocieplenia i tynki zewnętrzne:

Jacek - 516072908

Cenowo dość korzystnie, jakość bez zarzutów.

 

Glazurnik - Grzegorz - 661850694

U mnie co prawda nie było zbyt wiele ale u mojego znajomego robił prawie całą podłogę w jednym poziomie (prawie 200 m2) i mogę go spokojnie polecić jako godnego zaufania.

 

A teraz coś z prywatnej beczki mój brat ostatnio zaczął handlować materiałami firmy Greinplast - ma stoisko w Panoramie Budowlanej w Ksawerowie.

Jeśli kogoś interesują zaprawy wszelkiego rodzaju (tynki CW w dobrej cenie) kleje, oraz przede wszystkim systemy dociepleń z tynkami wszelkiego rodzaju to zapraszam.

Obiecał mi, że każdy kto się powoła na forum muratora dostanie upust (co najmniej 10%).

Materiały są dobrej jakości a ceny normalne ani za wysokie ani nie są zbyt niskie.

Polecam http://www.decor-house.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...