Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

KIEROWNIK BUDOWY PILNIE POSZUKIWANY

 

Szukam kierownika budowy do inwestycji w zachodniej czesc Lodzi- okolice Konstantynowa ale takiego co zajrzy na budowe i bedzie wiedzial naprawde co jest grane, co jak trzeba doradzi, co jak trzeba pogada z kim trzeba na budowie i inne. Nie chce kogos kto dzwoni i pyta czy mamy juz dach :)

 

jesli mozecie kogos poradzic bardzo prosze o informacje!

PS Z kierbudami rekomendowanymi na forum juz rozmawialismy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Okna u Mielczarka w Zduńskiej Woli. Schüco czy jak sie to tam pisze ;)

Jesteśy baaardzo zadowoleni nie tylko z okien, równiez z montażu. Tynkarze i kierbudka bardzo chwalili.

Bardzo dokładnie wstawione. A okienka pierwsza klasa, oczywiście pakiet 3-szybowy. Koniecznie proś o "domykacz" do drzwi tarasowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za kierbudka? bo my wlasnie kierbudki szukamy? :)

Okna u Mielczarka w Zduńskiej Woli. Schüco czy jak sie to tam pisze ;)

Jesteśy baaardzo zadowoleni nie tylko z okien, równiez z montażu. Tynkarze i kierbudka bardzo chwalili.

Bardzo dokładnie wstawione. A okienka pierwsza klasa, oczywiście pakiet 3-szybowy. Koniecznie proś o "domykacz" do drzwi tarasowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEROWNIK BUDOWY PILNIE POSZUKIWANY

 

Szukam kierownika budowy do inwestycji w zachodniej czesc Lodzi- okolice Konstantynowa ale takiego co zajrzy na budowe i bedzie wiedzial naprawde co jest grane, co jak trzeba doradzi, co jak trzeba pogada z kim trzeba na budowie i inne. Nie chce kogos kto dzwoni i pyta czy mamy juz dach :)

 

jesli mozecie kogos poradzic bardzo prosze o informacje!

PS Z kierbudami rekomendowanymi na forum juz rozmawialismy...

 

Mogę polecić mojego kierownika. Ma duże doświadczenie, zawsze jest na budowie kiedy są ważne prace, lub życzysz sobie tego. Pan Andrzej Przygodzki tel. 605-699-493. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas z forum dowiaduję się, że ktoś proponuje "cenę rozsądną", "konkurencyjną" itd, itp. Cały czas nie wiem jednak ILE! Czy byłby ktoś tak uprzejmy i wyjaśnił początkującym, co oznacza "rozsądna cena". Chodzi o to, by mniej więcej zorientować ludzi ile kosztuje np. standardowa instalacja elektryczna w 130 metrowym domu, ile trzeba zapłacić za metr tynku gipsowego...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`Tym razem pytanie o zawód na wyginięciu.

Poszukuję zduna do wybudowania kuchni kaflowej. Mam adresy różnyc firm z Polski ale i ceny kosmiczne i daleko aby coś ustalić. Pomyślałem, że może sa jeszcze jacyś doświadcni zduni którzy z zakupionych kafli i elementów (płyta, drzwiczki...) zbudują piec kaflowy

 

Ze swej strony mogę natomiast polecić pierwsż firmę Chirurgię Drzew i Pana Marka http://www.chd.pl/ Wielkie doświadczenie, solidni, punktualni. Zaszczepili mi i przycieli koronę starego kasztanowca metoda linową- czyli bez dźwigu niszczącego korzenie a jedynie na linach i uprzężach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie polecam firmy TAPIS (kominki, sauny itp). Wszystko jest cacy dopóki coś się nie zadzieje. Odpowiedź na jakiekolwiek zastrzeżenia jest taka sama - nieumiejętne palenie w piecu albo złe drewno... Po roku użytkowania przepaliła mi się wielka dziura w rurze spalinowej i muszę kupować nową. Wcześniej zły montaż o mało nie doprowadził nas do zaczadzenia!!! Firma się wypięła, a my złożyliśmy już pismo do PIH.

 

Polecam natomiast panów od kostki brukowej: 502 438 315 oraz pana od dociepleń i gładzi: 506 780 308

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych przyszłych posiadaczy domów i domków.

Ponieważ zdobyłem już trochę doświadczeń przy budowie, mogę dorzucić swoje parę groszy.

Polecam skład budowlany CENTROBUD Niewiarowski z Ozorkowa. Mają dobre ceny wszystkich materiałów ( mają wszystko) Przy zakupach dużych ilości duża elastyczność ceny. Kupowałem materiały zimą, składowali do wiosny. Nie było problemu z reklamacją na dwie palety maxa z Plecewic które się rozpadły. Dowóz i rozładunek w cenie.

Polecam firmę budowlaną pana Krzysztofa Drąższczyka (telefon na życzenie). Ceny umiarkowane, fachowość na wysokim poziomie, potrafią czytać projekty,potrafią doradzić co i jak, bardzo czysto na placu budowy.

Polecam hurtownie Zamek z Brukowej. Właśnie zamówiłem u nich dach. Przedstawiłem kosztorys konkurencji....i przebili ich znacznie.

Teraz czekam na realizację budowy dachu. Zobaczymy jak się firma sprawi i podzielę się na forum.

 

 

Nie polecam:

Pan Przemysław Skupiński - jeżdzi po placach budowy i oferuje swoje usługi i tanie materiały budowlane. Owszem koparka tanio, piasek też (ale jakościowo kiepski). Natomiast generalnie nie słowny ( zapomina że miał przysłać koparkę), na tanie materiały nie wystawia ( po mimo zapewnień) faktur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam hurtownie Zamek z Brukowej. Właśnie zamówiłem u nich dach. Przedstawiłem kosztorys konkurencji....i przebili ich znacznie.

Teraz czekam na realizację budowy dachu. Zobaczymy jak się firma sprawi i podzielę się na forum.

 

Doprecyzuj sprawę "budowa dachu. Czyli ze konstrukcja cała + dach? I jaki blacha czy coś innego?

 

PS Pozdrowienia z okolic Białej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa....faktycznie mało precyzyjnie.

W Zamku zamówiłem pokrycie dachu ( dachówka cementowa Braas Celtycka) i wszystkie inne pierdoły do dachu i okna dachowe Fakro.

Więżba z Dobrej pod Strykowem.

Wykonawcą ma być zgierski fachowiec współpracujący z Zamkiem. Co do współpracy z nim - odezwę się jak skończy. A na razie jeszcze nie zaczął.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...