Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam bardzo serdecznie!

Chciałbym przestrzec wszystkich przed nierzetelnym i nieuczciwym murarzem JACKIEM ŚMIAŁKOWSKIM ze Stoczek-Porąbek koło Dłutowa.

Jest to człowiek niesłowny, nieterminowy, a do tego 'ograniczony'. Buduje tak jak się budowało 30 lat temu. Nie ma świeżego spojrzenia na budownictwo.

Nie potrafi nawet porządnie zmierzyć odległości, dlatego w moim domu mam przez niego przesuniętą ścianę działową o 30cm!!!

Jeśli chcesz mieć dom dobrze i szybko zbudowany nie wchodź w żadne interesy z tym człowiekiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak wszyscy piszą nowe posty, to i ja zrobię krótkie resume:

GODNI POLECENIA;

1). Murowanie, tynkowanie, ocieplenie, więźby dachowe, krycie dachu i inne prace ciężkie - p. Jarosław 693-763-357 (nie polecam do prac wykończeniowych, wymagających precyzji i poczucia estetyki np. płyty KG); generalnie - tanio, fachowo, terminowo na ogólnie 4 +

2) płytki na zewnątrz, klinkier, trochę prac ciężkich - p. Mieczysław 507-877-055 (do wnętrz jeśli ktoś nie jest przesadnym estetą - na obu tarasach jest p o1 płytce źle położonej - jak komuś to przeszkadza to nie ten adres); przy okazji człowiek niezwykle uczciwy i pracowity, sympatyczny, gadatliwy, ogólnie 4+

3) wykańczanie wnętrz, płytki, zabudowy KG, malowanie, drobna elektryka i hydraulika (na zasadzie, że do podłączenia baterii po położeniu kafli nie trzeba wzywać hydraulika) p. Grzegorz 798-925-748, nie polecam do trudniejszych prac hydraulicznych i zabudów kominka, w zakresie kafli ocena 5, w pozostałym 4+

4) jakby ktoś chciał trawę lub inne wymysły p. Konrad 511-491-161 - młody, chętny do pracy, trzeba negocjować ceny bo na dorobku,

5) elektryka (bez wodotrysków) p. Darek 603-608-458 osoba, którą darzę ogromną sympatią, młody, pracowity, dorabia po godzinach stąd też ma niezbyt duże moce przerobowe, słowny, niezbyt drogi, uczynny - pomimo tego, że zostałem na lodzie kiedy I-szy elektryk poszedł w pi...du podjął się skończenia prac choć nie wiedział jak została rozłożona instalacja, a do tego przy -25 st. C przyjechał do mnie głębokim wieczorem, by założyć piece akumulacyjne w tym samym dniu, kiedy podłączono mi prąd - inaczej uratował mi dupsko.

 

Jak mi się coś przypomnij to dam znać.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić:

- skład drewna Welam z Sokolnik (Sokolniki Las) - drewno impregnowane próżniowo, dobry kontakt, duża chęć współpracy - odebrali nadmiar drewna ponad pół roku po zakupie

- okna Mielczarek, Zduńska Wola - towar i montaż wysokiej jakości, przedstawiciele bardzo chętni do współpracy i pomocy, również po realizacji zamówienia

 

Z reguły nie lubię nikogo krytykować, ale zdecydowanie NIE POLECAM:

- cieśla/dekarz - S. Kowalski (chyba z Drużbicy) - robotę wykonali za bardzo po swojemu ("bo panie wszystkim tak robimy i są zadowoleni") mimo licznych zapewnień, że rozumieją o co mi chodzi i co mają zrobić. Kontakt i terminowość też wiele pozostawia do życzenia, ponadto gdy przyszło do kilku poprawek kontakt się urwał. Więcej uwag sobie daruję, bo szkoda miejsca.

 

Nie polecam również firmy Dim-pol (dachy, Łódź przy Castoramie) - generalnie wykonałem 3 podejścia do handlu z nimi - 3 razy zostałem zignorowany (wyceny itp)

 

Reszta ekip niczym szczególnym się nie wyróżniła ani na plus, ani na minus, choć niektóre jeszcze pracują na opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam do odsprzedania duuuużo stempli - większość 310 cm, całkiem sporo 290 cm. Większość po jednokrotnym użyciu. Do tego oferuję deski szalunkowe, znaczna część pozbijana w gotowe blaty. Całość do odbioru w Łodzi na Bałutach w okolicach Romanowa. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 508 000 586 lub PW.

 

Pozdrawia M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem właśnie prace murarskie. Mogę z czystym sumieniem polecić ekipę murarzy, która u mnie pracowała. Wszystko było ok., robota wykonana solidnie i w terminie. Można było liczyć na fachowe podpowiedzi.

Murowała u mnie firma "JAKAR" Pan Jarek tel. 605 046-563.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja znowu (wczesniej- o czym pisalam na tym forum- byl to murarz z firmy KUBA- Janusz Malinowski) :mad:

NIE POLECAM ekipy murarzy Pana Jacka z Justynowa, tel 668 663 209 :bash:

Młody facet, dobrze się dogadywaliśmy, wszystko było uzgodnione. Tydzień po swoim ślubie miał do nas wejść z ekipą, niestety przez ponad 2 tygodnie po slubie nie odbierał telefonu, zero kontaktu. W koncu po jakichś 3 tygodniach przypadkowo, chyba z rozpędu odebral i powiedział, że on "w zasadzie nie zrezygnował z budowy u nas i mamy na niego czekac, tylko 'nie ma go na terenie' ". Oczywiscie poinformowałam go, że w takim razie to my rezygnujemy. Nawet nie uslyszalam słowa przepraszam, ani pocałuj sie gdzieś. :evil: Nic. Ostrzegam przed tym murarzem, myśmy przez niego stracili duzo czasu- najpierw czekając, aż wejdzie, potem- aż znaleźliśmy następców.

Następcy poki co są GIT! :) ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca! :rolleyes:

 

Powodzenia i cierpliwości życzę budującym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja znowu (wczesniej- o czym pisalam na tym forum- byl to murarz z firmy KUBA- Janusz Malinowski) :mad:

NIE POLECAM ekipy murarzy Pana Jacka z Justynowa, tel 668 663 209 :bash:

Młody facet, dobrze się dogadywaliśmy, wszystko było uzgodnione. Tydzień po swoim ślubie miał do nas wejść z ekipą, niestety przez ponad 2 tygodnie po slubie nie odbierał telefonu, zero kontaktu. W koncu po jakichś 3 tygodniach przypadkowo, chyba z rozpędu odebral i powiedział, że on "w zasadzie nie zrezygnował z budowy u nas i mamy na niego czekac, tylko 'nie ma go na terenie' ". Oczywiscie poinformowałam go, że w takim razie to my rezygnujemy. Nawet nie uslyszalam słowa przepraszam, ani pocałuj sie gdzieś. :evil: Nic. Ostrzegam przed tym murarzem, myśmy przez niego stracili duzo czasu- najpierw czekając, aż wejdzie, potem- aż znaleźliśmy następców.

Następcy poki co są GIT! :) ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca! :rolleyes:

 

Powodzenia i cierpliwości życzę budującym!

 

Murarz Jacek, o którym pisałam powyżej współpracuje lub pracuje dla firmy reprezentowanej przez: PAWEŁ SUROWIEC, udało mi się dokopać do umowy, którą nam przesłał do podpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z ręką na sercu polecam dwie firmy rodzinne za bardzo dobry kontakt, współpracę, terminowość, doradztwo, wyrozumiałość oraz umiarkowane ceny i zwrot

nadwyżki materiału.

 

1} - Hurtownia-TOP DACH SYSTEM-SEBASTIAN BARAŃSKI-Konstantynów Łódzki,ul.Zgierska 63

 

2} - Konstrukcje i Pokrycia Dachowe- Zbigniew Kabaciński - Dalików, ul.Zachodnia 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać, że firma od pokryć dachowych APK z Brzezińskiej (często zresztą polecana w tym wątku) stworzyła ostatnio wygodne narzędzie do samodzielnej wyceny dachu przez internet - http://www.wycenadachu.pl.

 

Sama wycena jest bardzo prosta, trwa max. 10 minut. Wystarczy rzut dachu z projektu budowlanego i linijka. Sami wprowadzamy wymiary dachu, wybieramy producenta i model folii dachowej, okna dachowe i rynny i na koniec otrzymujemy kompletne zestawienie cenowe kilkudziesięciu różnych wariantów pokrycia, od najtańszego do najdroższego. Narzędzie bardzo ułatwia wybór pokrycia, bardzo dobrze widać różnice w cenach między producentami i modelami dachówek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...