Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odstąpię za bardzo symboliczną kwotę górę desek/elementów drewnianych po budowie. Deski pochodzą z szalowania stropu (będzie tego około 3-4 przyczepki).

Materiał idealnie nadaje się do palenia w piecu starego typu np. kozie.

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt:grizmo[at]o2.pl

Miejsce odbioru Rąbień AB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA

 

No to ja się polecam ;D, bo jestem na etapie poszukiwań i zamiaru kupna przed nowym rokiem materiałów chociaż już się rozglądałem to i tak chętnie zweryfikuję swoje ceny. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się polecam ;D, bo jestem na etapie poszukiwań i zamiaru kupna przed nowym rokiem materiałów chociaż już się rozglądałem to i tak chętnie zweryfikuję swoje ceny. Dzięki

 

Chętnych na zestawienie bardzo proszę o przesyłanie swoich maili, odeślę z załącznikiem. Tutaj są jakieś problemy i nie wiem jak podpiąć pod wiadomość plik, nie znalazłam takiej opcji, chyba że mi ktoś to podpowie. DA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych na zestawienie bardzo proszę o przesyłanie swoich maili, odeślę z załącznikiem. Tutaj są jakieś problemy i nie wiem jak podpiąć pod wiadomość plik, nie znalazłam takiej opcji, chyba że mi ktoś to podpowie. DA

 

 

Dorota mozesz chyba po prostu wkleic tresc tego excelka :) mysle, ze sporo osób chetnie zerknie :)

sprobuj! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA

 

chętnie skorzystam z dobrodziejstwa koleżanki i poproszę o przesłanie tabelki - [email protected]

...postawię piwo koleżance, bo to może być super sprawa :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja już korzystam z dobrodziejstwa ADoroty , i zgodnie z tym co jej mówiłam podaję namiary na firmę od ogrodzenia, siatkę i wszelkie inne słupki , i cuda zakupiliśmy w firmie Cablex z Rzgowa. Oni tez polecili mi Pana Andrzeja Ścieżko nr tel 603683249, praca została zorganizowana i wykonana dobrze i sprawnie, płot stoi i nasze oczy cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy może ktoś z forum zna firmę AKG z Pabianic lub " Puchała " z Łodzi, ul Zachodnia .Sprzedają i montują okna Oknoplastu Kraków. Proszę o opinię.

 

AKG było już przez kogoś polecane i wystawił dobrą opinię, Puchały nie mam w zestawieniu ale nie kojarzę aby wogóle ta nazwa padła na forum czy to w pozytywnym czy też negatywnym brzmieniu.

pozdr.

DA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych na zestawienie bardzo proszę o przesyłanie swoich maili, odeślę z załącznikiem. Tutaj są jakieś problemy i nie wiem jak podpiąć pod wiadomość plik, nie znalazłam takiej opcji, chyba że mi ktoś to podpowie. DA

Sorry ale też nie wiem jak to wkleić więc też cię zaabsorbuje swoim adresem mailowym bo chciałbym poczynić zakupy jeszcze w tym roku [email protected] - wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...