Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Napisał ADorota

Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA

 

Witam czy i ja moge prosic o plik?

 

Ewentualnie rozwiązaniem jest zrobienie print screenów z excela i wrzucenie jako zdjecia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - sprzedam miesięczniki budowlane za grosze / roczniki i pojedyńcze / : 1) - Murator ; 2) - Budujemy Dom ; 3) - Ładny Dom ;

 

4) - Jnformator Budownictwa : tom I - " Stan Surowy Zamknięty " - str 440 ; tom II - " Jnstalacje " - str460 ; tom III - " Wykańczanie i Urządzanie " - str 418

 

tel : 792 - 728 - 436 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej:D

Ja mogę polecić p. Romana, który robił u nas. Jest baaardzo dokładny, pięknie tynki wyglądają, robiliśmy cem-wap. Niestety robi baaardzo powoli. Nasze tynki zajęły mu miesiąc (590m, bez sufitów).

Podaję tel. 606 189 689

A, pan Roman jest z Łasku:)

 

Dzieki

To umie pewnie by robil z 2 miesiace jak jest lekko ponad 700 m z sufitami oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ze względu na deficyt czasu nie udało mi się dzielić z forumowiczami radościami i smutkami związanymi z budową mojego domu. Nie mniej jednak po kilku miesiącach użytkowania domu i zgromadzonych doświadczeniach pozwalam sobie zamieścić listę wykonawców jak i dystrybutorów, których chciałbym Wam w mojej opinii polecić lub zwyczajnie odradzić. Celowo nie podaje kontaktów telefonicznych - dla zainteresowanych jestem w stanie przesłać je na maila.

 

POLECAM

 

Usługi hydrauliczne - p. Krzysztof Bątal - cała hydraulika w domu to jego zasługa - profesjonalnie i fachowo

 

Dekarz - p. Robert Strzelec - solidnie i niedrogo

 

Beton towarowy - Go-Trakt - bardzo dobra jakość

 

Pokrycia i akcesoria dachowe - APK Dachy - bardzo fachowa obsługa, zero problemów ze zwrotami towaru

 

Materiały budowlane i wykończeniowe - Chemservice (siedziba w Łodzi na Włókniarzy oraz w Andrespolu)

 

Tynk zewnętrzny - p. Paweł Marunowski - szybko i fachowo

 

Schody wewnetrzne - Zakład Stolarski Witczak - schody prezentują się znakomicie

 

ODRADZAM

 

Murarz - p. Adam Iglikowski

 

Prace wykończeniowe, docieplenia, tynki wewnętrzne - firma JT Construction z Kutna - p. Tomasz Kisielewski, p. Joanna Kisielewska

 

Makra Met - drzwi same w sobie bez zarzutu, jednak firmowy montaż pozostawił wiele do życzenia

 

Izoplast - tak jak w przypadku drzwi - produkt (okna) bez zarzutu, montaż pozostawił wiele do życzenia

 

JAKOŚĆ ADEKWATNA DO CENY

 

Prace wykończeniowe - p. Radosław Sidowski

 

Drzwi wewnętrzne - firma Tom Derw

 

Bramy garażowe - firma Pamar

 

To chyba na tyle... reszta jest już tylko historią.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących i remontujących:)

 

Zbliżamy się małymi kroczkami do upragnionej przeprowadzki do naszego domku wcześniej zamieściłam krótką listę polecanych wykonawców i chciałabym do niej jeszcze dodać firmę WM-Mazurek z Wolborza która zrobiła nam śliczne drzwi zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne ( wszyscy odwiedzający nas są zachwyceni) mają swój salon w Łodzi na ul. Wólczańskiej 243 najlepiej umówić się telefonicznie 63959555- p. Kamil bardzo miły, kompetentny i max cierpliwy młody człowiek:)

 

Pozdawiam Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem po raz pierwszy na forum- chciałam zasięgnąć waszych opinii na temat nastęujących fachowców:

 

Ekipa budowlana: P. Borończyk z Jordanowa oraz ekipa p. Zasady ze Strykowa.

 

Kierownik budowy: K. Grzejszczak

 

Dekarz: P. Perczyński, M. Gosa (El-miet)

 

Elektryk: M. Żadło.

 

 

Czy ktos miał do czynienia z tymi osobami? bardzo proszę o rady bo własnie musze podjąc decyzję dot. wyboru ekipy budowlanej i jestem w korpce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...