Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dam ci dobra i sprawdzoną rade. zrób sobie sam wniosek tzn. do wniosku wpisuj faktury jak leci zanieś to do US a oni sobie sami wykreśla to co nie podchodzi pod zwrot. ja tak zrobiłem i było oki.

 

 

 

witam

poszukuję osoby , która przygotuje mi sprawnie wniosek o zwrot różnicy VAT za materiały budowlane. wiem, że na forum pojawiła się kiedyś taka osoba, ale nie mogę odnaleźć tego wpisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

POLECAM

 

Usługi hydrauliczne - p. Krzysztof Bątal - cała hydraulika w domu to jego zasługa - profesjonalnie i fachowo

 

Dekarz - p. Robert Strzelec - solidnie i niedrogo

 

Beton towarowy - Go-Trakt - bardzo dobra jakość

 

Pokrycia i akcesoria dachowe - APK Dachy - bardzo fachowa obsługa, zero problemów ze zwrotami towaru

 

Materiały budowlane i wykończeniowe - Chemservice (siedziba w Łodzi na Włókniarzy oraz w Andrespolu)

 

Tynk zewnętrzny - p. Paweł Marunowski - szybko i fachowo

 

Schody wewnetrzne - Zakład Stolarski Witczak - schody prezentują się znakomicie

 

Pozdrawiam

 

U mnie kilka lat temu też dach robiła ekipa Strzelców. Dachówka Creaton. Szybko, fachowo i tanio!

Potrzebuję ich teraz do dachu domku ogrodnika a numery komórek jakie posiadam wszystkich Strzelców są nieaktualne. Poproszę o aktualne ich numery oraz o namiary na faceta do tynków zewnętrznych (Paweł Marunowski). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

POLECAM

 

Usługi hydrauliczne - p. Krzysztof Bątal - cała hydraulika w domu to jego zasługa - profesjonalnie i fachowo

 

Dekarz - p. Robert Strzelec - solidnie i niedrogo

 

Beton towarowy - Go-Trakt - bardzo dobra jakość

 

Pokrycia i akcesoria dachowe - APK Dachy - bardzo fachowa obsługa, zero problemów ze zwrotami towaru

 

Materiały budowlane i wykończeniowe - Chemservice (siedziba w Łodzi na Włókniarzy oraz w Andrespolu)

 

Tynk zewnętrzny - p. Paweł Marunowski - szybko i fachowo

 

Schody wewnetrzne - Zakład Stolarski Witczak - schody prezentują się znakomicie

 

Pozdrawiam

 

U mnie kilka lat temu też dach robiła ekipa Strzelców. Dachówka Creaton. Szybko, fachowo i tanio!

Potrzebuję ich teraz do dachu domku ogrodnika a numery komórek jakie posiadam wszystkich Strzelców są nieaktualne. Poproszę o aktualne ich numery oraz o namiary na faceta do tynków zewnętrznych (Paweł Marunowski). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję dom w okolicach Łodzi. Jestem na etapie ocieplania poddasza. Chciałbym polecić firmę "JAKAR" tel. 605046563 (jako wykonawcę robót). Dużo materiałów kupowałem przez ALLEGRO. Chciałbym ostrzec przed firmą handlującą na Allegro pod nazwą pph-henko. Mieszczą się oni w m. Blok Dobroszyce koło Radomska. Kupiłem od nich wełnę SUPER-MATA. Mieli wystawioną na aukcji po 13,29 z transportem. W opcji odbioru zaznaczony odbiór osobisty a poniżej napis "transport gratis na terenie Polski" a poniżej "Dostawa od 1 do 4 palet, koszt 61 zl/paleta na terenie Polski!" (jeśli transp. gratis to dlaczego płatny?) Dzień wcześniej zadzwoniłem z zapytaniem czy ceny są aktualne oczywiście otrzymałem odpowiedź, że tak. Pojechałem do nich z własnym transportem, załadowałem wełnę a kobieta liczy mi ją po 14,29. Pytam o co chodzi? Ona na to, że ceny poszły w górę i podniósł się VAT. A ja na to, że na Allegro wystawiła pani to w innej cenie. Otrzymałem odpowiedź, że to nie ona wystawiła towar na aukcję a jej syn i trudno jej powiedzieć co on miał na myśli wystawiając te wełnę po tej cenie i jak się cena mi nie podoba to mogę rozładować przyczepę. Nie zrobiłem tego bo przejazd 100km w jedną stronę za dużo mnie kosztował. Oprócz tego była na aukcji wystawiona ta sama wełna po 13,99 i bez opcji "transport gratis". Znów zapytałem o co chodzi? Otrzymałem odpowiedź, że wełna sprzedawana na miejscu jest droższa ponieważ ona musi zatrudnić placowego do odśnieżania a to ją kosztuje. A ta wełna tańsza w opcji z "transportem gratis" to transport fabryczny powyżej 4 palet - czyli towar jedzie z fabryki do klienta a ona tylko kwity przerzuca. Skończyło się na 13,99. Dużo materiałów kupowałem na aukcjach internetowych a z takim chamstwem i wprowadzaniem w błąd klienta się nie spotkałem. Kupowałem przez internet membranę dachową w firmie Alkazar mieszczącej się na pograniczu Aleksandrowa Łódzkiego i Łodzi oraz wełnę i profile CD60 i UD30 w Aleksandrowie Łódzkim (na allegro mklodz). Dzień wcześniej ustaliłem telefonicznie szczegóły a następnego dnia pojechałem po odbiór. Wszystko było ok. - nawet faktury były już wydrukowane. Oprócz naprawdę niskich cen i pomocy w załadunku miła i sprawna obsługa. Do Radomska już nigdy nie pojadę - oprócz tego, że sporo kosztował mnie transport to wyszło drożej niż bym kupił np. w firmie JES w Zgierzu (na Allegro JES BUD).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA równiez korzystalam z uslug PPh Henko z Radomska, jestem zadodowlona, oczywiscie wzielam opcje z transportem, ale wczesniej Pan mi wyliczyl dokladnie, ile to bedzie kosztowalo, za transport do Lodzi zaplacilam 60 zl, czyli po kosztach. Welna super, jestem bardzo zadowolona, w Lodzi nie spotkalam firmy, ktora mialaby taki wybor grubosci i rodzajow Schwenka jak tam w Radomsku, po za tym bardzo konkurencyjni cenowo. Ludzie, ktorrzy ocieplali poddasze powiedzieli, ze tak dobrej welny jesszcze nie widzieli. Na prawde jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawno zakończyliśmy budowę naszego domu i od 3 miesięcy już tam mieszkamy, do polecanych we wcześniejszych postach fachowców nie mamy z mężem żadnych zastrzeżeń, natomiast po 3 miesiącach użytkowania wyszły pewne kwiatki i tu chciałabym przestrzec wszystkich przed usługami firmy Technika Sanitarna i Grzewcza Janusz Stępniak z Pabianic. Wykonywali u nas wod-kan, co i rekuperacje. Na etapie budowy szło wszystko bardzo powoli, zawalili wszystkie możliwe terminy ale jakoś to przeżylismy, Od momentu jak użytkujemy dom cały czas jakieś niespodzianki po panach hydraulikach, a to tu coś nie dokrecone tu coś przecieka, ale że były to drobnostki mąż sam to popoprawiał,aż doszło do sytuacj kiedy pusciły nam nerwy, jedna świeżo wykończona ściana cała namokła i farba z niaj odchodzi bo panowie zrobili jakąś złączke w ścianie i ta złączka zaczęła przeciekac, natsępnie z sufitu na poddaszu zaczeło kapać bo odwodnienie od rekuperatora który jest na strychu zrobili pod górkę i woda zamiast spływać do kanalizacji zbierała się w rurkach , aż gdzies się wylało i zalało nam wykończone i ocieplone sufity w trzech pomieszczeniach a gośc uważa że to nie jego wina i zmartwienie.... obawiamy się czym jeszcze nas zaskoczą. NIE KORZYSTAJCIE z usług Janusza Stępniaka z Pabianic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Radomska już nigdy nie pojadę - oprócz tego, że sporo kosztował mnie transport to wyszło drożej niż bym kupił np. w firmie JES w Zgierzu (na Allegro JES BUD).

 

To fakt - kupowałam w Jes Bud styropian na ocieplenie fundamentu - Swisspor Hydro - dobre ceny, do obsługi też nie mam zastrzeżeń - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...