Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[Cytat Napisał ADorota

Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA

 

jeżeli temat nadal aktualny to również poproszę na maila [email protected]

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam zaczac budowe na przelomie luty marzec w Rabieniu.

 

Znalazlem jeden sklad budowlany w Lutomiersku, ktory mi sie podoba.

I bylbym wdzieczny gdybyscie ustosunkowali sie do cen jakie mi zaproponowani. najlepiej jakbyscie napisali za ile kupowaliscie i gdzie, chodzi mi o ceny z vatem.

 

Ceny podane ponizej sa cenami brutto z 23% vatem.

 

Bloczek Betonowy Fundamentowy 12x24x38 - 3.19zl

LEIER 25 P+W kl.15 - 4.65 sztuka

LEIER 11.5 P+W kl.10 - 4.50 sztuka

CEMENT PORTLANDZKI CEM klasa II worek 25kg - 10.19 zl

CEMENT PORTLANDZKI CEM klasa I worek 25kg - 11 zl

CEGLA klasa 200 - 1.10zl

WAPNO budowlane worek 25 kg - 11zl

CEMAPLAST 5 litrow - 33 zl

Pustak stropowy teriva z keramzytu - 3.90 zl

Belka stropowa 3.60 - 53zl

Belka stropowa 5.10 - 95zl

Belka stropowa 6 - 135zl

 

 

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kończymy budowę domu pod Łodzią i przewaliły się u nas 2,5 ekipy to podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Pierwsza firma która do nas zawitała P. Bożeny tel 660 017786 firma z okolic Lutomierska. Nie pamiętam nazwy firmy. Pani pracuje w Łodzi i okolicach. Jeździ Kią Rio taką złotą ew Celicą srebrną syna. Przychodzą do pracy na 14 kończą o 17. Strasznie przeciąga robotę. No i sobie trochę liczy za każdą pierdołę która zrobi niby dodatkowo. Robiła u nas trochę wyburzeń i szykowała pod strop! NIE UMIE CZYTAĆ PROJEKTU. To pół ekipy to ekipa p. Henia którą później zatrudniła niby dla nas i ją od nas zabrała miała wrócić nie wróciła, więc kasy nie dostała.

 

Następna ekipa to WIELKA PRZESTROGA !! Mówcie wszystkim i komu tylko możecie jak będziecie widzieć charakterystyczny samochód pod placem budowy!!

 

Firma (tak na początku myślałem że to firma) DOMMAR-CREO 668635544 (http://www.dommar-creo.pl) P. Mariusz Błaszczyk. Jeździ oklejonym VW Transporterem z adresem strony i nr tel.

Został wyrzucony z kilu już robót! Dom który jest na stronie TYLKO OCIEPLAŁ! Z kilku robót uciekł. Jeśli ktoś będzie wiedział o pracach które wykonuje proszę o kontakt!

 

Zacznijmy od początku. Wydawał się solidny podpisał umowę na dokończenie roboty. Mówił, że bierze średnio ale jakość kosztuje. Naciągnął nas na niepotrzebne koszta!

 

Zbyt dużo pisać ALE ! Przy konstrukcji dachu pojawił się kierownik budowy i znalazł błędy. I wtedy Pan zabrał wszystkie graty swoje i też moje! Nie ma własnych narzędzi. Jestem lepiej wyposażony w narzędzia od niego!

 

Zarzuty:

- Firma nie istnieje ! Działalność zawieszona (wyszło na policji)

- Ukradł sprzęt o dość znacznej wartości jak się wyprowadzał (tydzień wcześniej wziął zaliczkę 6tys na poczet dachu zgodziliśmy się bo robota dobrze szła w sensie dużo było zrobione, ale nie koniecznie dobrze - poprawki kosztowały mnie 5 tyś)

- Nie płaci pracownikom ! Daje po 10-15 zł tygodniowo.

- Nie posiada prawa jazdy a przywozi ludzi na budowę. (Wyszło gdy potrącił mojego ojca wyjeżdżając z budowy)

- Naciąganie na niepotrzebne koszta, oszustwa na materiałach!

 

Obecnie przeciw niemu toczą się sprawy karne. Obecna ekipa poprawiła błędy w 1,5 tyg! Są tani i naprawdę solidni! Robią tak, że kierownik budowy był zachwycony. Wolą dać jedną śrubkę więcej niż jedną mniej! 3 ekipa i wreszcie trafiłem na porządną ekipę. Strasznie dokładni!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" POLECAM " - skład budowlany!!!

WKT POLSKA Sp.z o. o.

ul. Elektronowa 4

 

Przez tel wszystko ładnie, super cena, bezproblemowe przechowanie, dowóz i rozładunek w cenie. Nic tylko podjechać, zapłacić i czekać na pogodę :)

Wiedząc że cena zmienia sie we wtorek 1 lutego (info od Przedstawicela Handlowego firmy H+H i innych składów) umowiliśmy się dziś.

Niestety...

... na miejscu okazało się ze:

ceny są już nieaktualne!!! sprzedawca wmawia nam, że producent zmienił ceny tydzień wsześniej niż planowal !!!

Rozmowa z Przedstawicielem Handlowym uświadomiła nam że Pan w składzie budowlanym nie ma zielonego pojęcia jakie ceny obowiązują na dzień dzisiejszy!!!

Później pomimo parunastu prób wyliczenia właściwej ceny nie doszliśmy do porozumienia :(:(:(:(

 

Cena brutto podana przez telefon okazała się niemalże ceną netto wyliczoną w składzie!!!!!!!!!!!!!!!!

 

a i jeszcze słowo o bezproblemowym przechowywaniu zakupionego towaru - bzdura !!! najchętniej przechowywali by go na budowie albo u producenta w magazynie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" POLECAM " - skład budowlany!!!

WKT POLSKA Sp.z o. o.

ul. Elektronowa 4

 

Przez tel wszystko ładnie, super cena, bezproblemowe przechowanie, dowóz i rozładunek w cenie. Nic tylko podjechać, zapłacić i czekać na pogodę :)

Wiedząc że cena zmienia sie we wtorek 1 lutego (info od Przedstawicela Handlowego firmy H+H i innych składów) umowiliśmy się dziś.

Niestety...

... na miejscu okazało się ze:

ceny są już nieaktualne!!! sprzedawca wmawia nam, że producent zmienił ceny tydzień wsześniej niż planowal !!!

Rozmowa z Przedstawicielem Handlowym uświadomiła nam że Pan w składzie budowlanym nie ma zielonego pojęcia jakie ceny obowiązują na dzień dzisiejszy!!!

Później pomimo parunastu prób wyliczenia właściwej ceny nie doszliśmy do porozumienia :(:(:(:(

 

Cena brutto podana przez telefon okazała się niemalże ceną netto wyliczoną w składzie!!!!!!!!!!!!!!!!

 

a i jeszcze słowo o bezproblemowym przechowywaniu zakupionego towaru - bzdura !!! najchętniej przechowywali by go na budowie albo u producenta w magazynie!!!

 

Niestety potwierdzam beznadziejną organizację i jakość obsługi. Omijam szerokim łukiem. Polegli na sprowadzeniu cegły klinkierowej. Kosztowało mnie to dużo nerwów. W końcu poddałem się i kupiłem u konkurencji.

 

Interwencja u pani kierownik (nazwiska nie wspomnę) to rzucanie grochem o ścianę.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...