Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

właśnie skończyłem hydraulikę jak by ktoś chciał kupić taniej 2 krążki 200m nie rozpakowanych z pudeł pex-ów wavin + rolka folii kracianej resztę co zostało dołożę (kształtki od kanalizacji, pex w mniejszych kawałkach, peszel itp.) proszę o kontakt (odbiór w Rąbieniu)

 

jestem zainteresowana zakupem krazkow pexa, prosze o kontakt [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z przyjemnością polecam szanownego Pana Grzesiczka który zajmuje sie budową płotów (różnych - siatka, płyty), pracami porządkowymi na działkach, obsadza też płoty Thujami, wycina stare drzewa, świadczy też usługi transportowe. (Auto z windą)

Numer tel: 667 917 895

Poniżej zdjęcia z prowadzonych prac

http://images50.fotosik.pl/590/acccc26db27e4dfcm.jpg

 

http://images45.fotosik.pl/591/d349edd64200ec6fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, cześć. Trochę to dziwne: jeden post, a ponawiasz zapytanie....

Ale odpowiem: nie miałam z nimi do czynienia.

 

 

Czesc.

To nie jest pierwszy post :D tylko drugi :-). Pierwszy był w październiku bez odzewu ale widocznie nikt nie zna tej firmy. Tak czy owak dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Zakończyliśmy już etap budowy to mogę podzielić się z potrzebującymi;) (albo szukającymi)

Praktycznie mieliśmy szczęście, że wszystkie ekipy, które u nas dotychczas się pojawiały są godne polecenia:D Tylko pierwszego dekarza bym odradzała (napiszę tylko, że to p. Przemysław z Andrespola, gdyby ktoś trafił na takiego to na pw mogę podać szczegóły)

murarz: p. Łukasz tel. 509 373 870 czysto, szybko, zgodnie z projektem, dokładnie, konkurencyjny

dekarz: p. Mariusz tel. 512 462 262 sympatyczny, myślący, bezproblemowy (robił nam więźbę i dachówkę), tani

tynkarz: p. Roman tel. 606 189 689 bardzo dokładny, robił u nas tynki cem-wap, ale robi też gipsowe, jedyna jego wada to taka, że robi powoli, ale za to taynki są tak gładkie, że chyba nie będzie już potrzebna gładź (a planowaliśmy)

Hurtownia WEGA wszystko na telefon, transport szybko, konkurencyjni cenowo:)

Wcześniej już polecałam

geodetę: p. Mirosław Kowalczyk, tani, dokładny, słowny

firmę PLUS DACHY i p Sebastiana Barańskiego (ale on już tam nie pracuje, ma inną firmę, ktoś już polecał na forum) W PLUS DACHY kupowaliśmy dachówkę w marcu, bez problemu przeleżała w firmie do września transport na telefon, rozliczenie bezproblemowe, generalnie ok

ABATEX do tej pory ok, zobaczymy jak będzie z regulacją i przy wymianie szyby, która już przyjechała uszkodzona, ale do tej pory nie zależało nam na wymianie, co zaznaczyliśmy w protokole odbioru

Firmę od instalacji (pompa ciepła, hydraulika, ogrzewanie, rekuperacja) polecę (lub nie) jak zakończymy współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ponawiam zapytanie odnośnie składu budowlanedo i ekipy budowlanej w jednym z Aleksandrowa Łódzkiego " Twoja Chata". Czy ktoś miał coś z nimi wspólnego?

 

Robili dla nas wycenę - niestety cena była kosmiczna.

Ale płaci się za wykonanie "pod klucz"

Jeśli chcesz oszczędzć to sam zajmij się logistyką budowy - nie jest to wcale trudne

 

Chętnie pomogę z fachowcami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA

 

Witam, dołączam sie do prośby [email protected]

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA

 

ja już dawno po budowie, ale przymierzam się do wykańczania góry, więc jeśli można też poproszę [email protected] :) dziękuję

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczów z grupy łódzkiej :) ja budowałam 2004-2007 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Zakończyliśmy już etap budowy to mogę podzielić się z potrzebującymi;) (albo szukającymi)

Praktycznie mieliśmy szczęście, że wszystkie ekipy, które u nas dotychczas się pojawiały są godne polecenia:D Tylko pierwszego dekarza bym odradzała (napiszę tylko, że to p. Przemysław z Andrespola, gdyby ktoś trafił na takiego to na pw mogę podać szczegóły)

murarz: p. Łukasz tel. 509 373 870 czysto, szybko, zgodnie z projektem, dokładnie, konkurencyjny

dekarz: p. Mariusz tel. 512 462 262 sympatyczny, myślący, bezproblemowy (robił nam więźbę i dachówkę), tani

tynkarz: p. Roman tel. 606 189 689 bardzo dokładny, robił u nas tynki cem-wap, ale robi też gipsowe, jedyna jego wada to taka, że robi powoli, ale za to taynki są tak gładkie, że chyba nie będzie już potrzebna gładź (a planowaliśmy)

Hurtownia WEGA wszystko na telefon, transport szybko, konkurencyjni cenowo:)

Wcześniej już polecałam

geodetę: p. Mirosław Kowalczyk, tani, dokładny, słowny

firmę PLUS DACHY i p Sebastiana Barańskiego (ale on już tam nie pracuje, ma inną firmę, ktoś już polecał na forum) W PLUS DACHY kupowaliśmy dachówkę w marcu, bez problemu przeleżała w firmie do września transport na telefon, rozliczenie bezproblemowe, generalnie ok

ABATEX do tej pory ok, zobaczymy jak będzie z regulacją i przy wymianie szyby, która już przyjechała uszkodzona, ale do tej pory nie zależało nam na wymianie, co zaznaczyliśmy w protokole odbioru

Firmę od instalacji (pompa ciepła, hydraulika, ogrzewanie, rekuperacja) polecę (lub nie) jak zakończymy współpracę.

Do swojej listy TOP dopisuję jeszcze

elektryk: p. Robert tel. 600 389 949 : sympatyczny, myślący, młody chłopak, z poczuciem humoru;) szybko, profesjonalnie i niedrogo:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na forum jestem nowy. Planuje budowe domu pietrowego z plaskim dachem i pojawilo sie pytanie czy odplyw z dachu zrobic grawitacyjny czy podcisnieniowy. Wiele sie o tym naczytalem i doszedlem do wniosku ze podcisnieniowy jest lepszy. Jednak nigdzie nie moge znalezc cen obu systemow, nie wiem o ile drozyszy bedzie system podcisnieniowy. Czy macie moze jakies doświadczenie w tej dziedzinie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na forum jestem nowy. Planuje budowe domu pietrowego z plaskim dachem i pojawilo sie pytanie czy odplyw z dachu zrobic grawitacyjny czy podcisnieniowy. Wiele sie o tym naczytalem i doszedlem do wniosku ze podcisnieniowy jest lepszy. Jednak nigdzie nie moge znalezc cen obu systemow, nie wiem o ile drozyszy bedzie system podcisnieniowy. Czy macie moze jakies doświadczenie w tej dziedzinie?

 

Pozdrawiam

 

proponuje zapytac na grupie lodzkiej, nie w polecanych produktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cytat Napisał ADorota

Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA

 

jeżeli temat nadal aktualny to również poproszę na maila [email protected]

Dzięki

 

To ja też ładnie poproszę na [email protected]

Jeśli jest taka potrzeba mogę wrzucić gdzieś na serwer do zciągnięcia dla pozostałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...