Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

... szukam sprawdzonych ekip od:

- tynków cementowych zacieranych piaskiem kwarcowym

- wylewek zacieranych mixokretem ...

 

... szukam sprawdzonej ekipy do tynków cementowo-wapiennych ...

 

Na 21. sronie Tablicy jest moja rekomendacja odnośnie tynków - D. Swiderek - omijać szerokim łukiem, Z. Rolnik - sprawnie, fachowo.

 

Do wylewek z Mixokreta Boguś Sawicki - namiary też na tablicy. Obie ekipy sprawdziły sie u mnie w drugiej połowie 2010 r.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

pomału się przymierzamy do zagospodarowania placu budowy i poszukuje blaszanego - garażu (narzędziówki), gdyby ktoś już skończył radosny etap, budowania i taki skarb by mu na placu zawadzał, bardzo proszę o kontakt . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd ta firma? jakie drewno i jakie ceny? :)

 

Firma nazywa się "DREWKO" i siedzibę ma w Zgierzu. Już od kilku lat sprzedajemy drewno do kominków oraz pieców c.o. Drewno kupujemy z Lasów Państwowych. Pocięte i połupane wozimy do klienta. Posiadamy brzozę po 180zł, dąb buk grab po 200zł, a mieszankę liściastą po 150zł. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę vat. Zapraszamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sporo dobrych fachowców z polecenia można znależć na tym forum natomiast nie zauważyłem za wiele poleceń odnośnie wykończenia wnętrz.

Chodzi mi głównie o karton gipsy, płytki ceramiczne, gładzie?

Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną ekipę od wykończeniówki?

Poszukuje również sprawdzonej ekipy do położenia płytek klinkierowych.

Za pomoc z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post choć jestem obserwatorem od dawna. Dziś dostaliśmy pozwolenie NB. Mamy już podpisaną umowę z murarzem. Rozbieramy obecnie domek i w kwietniu zaczynamy. Jesteśmy podekscytowani na maxa. Chyba jak każdy. Projekt mieliśmy z Projbudu polecanego na forum. Bez problemow. Mam nadzieje ze konstrukcyjnie jest ok. Czy można prosic o liste wykonawcow na maila jak ktos juz ma? [email protected] dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mogę polecić ekipę od wylewek ,nic nie popękało wszystko sprawnie i bezproblemowo:600 086 995,608 577 428.

Mogę polecić również ekipę od wykończeniówki,płyty karton gips,gładzie,płytki i wzsysko co zwiazane z wykańczaniem,

wszystko dokładnie isolidnie zrobine: 606 23 70 55

 

Pozdrawiam

puszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...