Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post choć jestem obserwatorem od dawna. Dziś dostaliśmy pozwolenie NB. Mamy już podpisaną umowę z murarzem. Rozbieramy obecnie domek i w kwietniu zaczynamy. Jesteśmy podekscytowani na maxa. Chyba jak każdy. Projekt mieliśmy z Projbudu polecanego na forum. Bez problemow. Mam nadzieje ze konstrukcyjnie jest ok. Czy można prosic o liste wykonawcow na maila jak ktos juz ma? [email protected] dzięki

 

 

Projbud byl polecany przeze mnie, fajnie, ze sie sprawdzil :)

kto Was obslugiwał?

gdzie budujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do odsprzedania po okazyjnej cenie projekt "AMBROZJA I".

Cena wywoławcza 1600zł do negocjacji !

Odsprzedaje z jednego powodu, nowe warunki zabudowy jakie otrzymaliśmy po podziale działki wymusiły na nas tak dużą liczbę zmian w projekcie, że musieliśmy zrezygnować z projektu gotowego na rzecz projektu indywidualnego ,który powstał na bazie projektu "Ambrozja I"

Oczywiście projekt orginalny, nienaruszony, do tego faktura zakupu.

 

Jeśli ktoś na początku przygody z budowaniem chce zaoszczędzić kilkaset złotych to zapraszam.

 

Możliwość odbioru osobistego w Łodzi i okolicach. Dla chętnych z poza Łodzi mogę wystawić aukcję na allegro.

[email protected]

 

PS

Zapomniałbym dodać. Mam pisemną zgodę od biura

Pracownia Projektowa Dobre Domy

Flak & Abramowicz Sp. z o.o.

na następujące zmiany:

 

  • zmiany wymiarów fundamentów wynikające z dostosowania budynku do lokalnych warunków gruntowych,
  • wprowadzenia całkowitego lub częściowego podpiwniczenia budynku pod warunkiem nie wynoszenia poziomu parteru w stosunku do poziomu terenu,
  • użycia innych materiałów na konstrukcję budynku (ściany, stropy) przy zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów i pod warunkiem zachowania walorów użytkowych budynku,
  • rodzaju stropów - przy zachowaniu układu konstrukcji i zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów,
  • materiałów ścian zewnętrznych i wykończeniowych (tynki, posadzki, dachówki, izolacja cieplna i przeciwwilgociowa) pod warunkiem utrzymania wymaganych parametrów (tj. np. wytrzymałość, ciepłochłonność),
  • programu użytkowego wewnątrz budynku; np. przesunięcia lub likwidacji ścian działowych, zmiany lokalizacji, ilości i kształtu okien oraz drzwi, przy zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów,
  • kąta nachylenia dachu do 10% lub 5 stopni pod warunkiem dostosowania konstrukcyjnego i zachowania formy architektonicznej,
  • zmiany przekrojów elementów konstrukcji dachowej wynikającej z*dostosowania do materiałów pokrycia lub z dostosowania budynku do innych stref śniegowych i wiatrowych niż podano w projekcie,
  • kolorystyki elewacji, detali dekoracyjnych, kształtu podjazdów i tarasów,
  • instalacji: wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej i centralnego ogrzewania – pod warunkiem zachowania obowiązujących norm i przepisów prawa budowlanego,
  • realizacji projektu wg. lustrzanego odbicia.
  • zabudowa podcienia
  • zmiana wymiarów zewnętrznych garażu
  • zmiana lokalizacji kominów
  • podniesienie ścianki kolankowej o okolo 30cm

 

Oczywiście dołączam ją do kompletu.

 

Pozdrawiam

Łukasz P.

 

PS

http://allegro.pl/show_item.php?item=1524815251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przejrzałam cały wątek i nie znalazłam, więc pytam:

Chce kupić lub zlecić wykonanie domku narzędziowego z drewutnią, ale nie wydając majątku (też się buduję!). Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jakąś firmę/osobę, która wykonałaby lub sprzedaje tego rodzaju produkty w przyzwoitej jakości i dość tanio?

Z góry bardzo dziękuję. A tak przy okazji, bardzo przydatny wątek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - mam do sprzedaży nowe rzeczy - pozostałości po pokryciu dachu - tanio !

 

- pas nadrynnowy blacha - brąz rai - 8017 - mat o dł. 2mb i szer. 11cm oraz zagięciu 8cm i kampinos 1,5 cm - 40 szt.

 

- listwa kominowa - blacha j.w o dł. 2mb i szer. 6 cm i dwóch zagięciach po 1,5 cm. - 4 szt.

 

W / w rzeczy posiadają na powierzchni ochronną folię.

 

Mój telefon: 792-728-436 pozdrawiam

 

ogłoszenie nadal aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...