Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

Robili dla nas wycenę - niestety cena była kosmiczna.

Ale płaci się za wykonanie "pod klucz"

Jeśli chcesz oszczędzć to sam zajmij się logistyką budowy - nie jest to wcale trudne

 

Chętnie pomogę z fachowcami ;-)

 

Dzieki Bardzo na pewno skorzystam poniewaz powoli przygotowuje sie do "budowlanego boju":-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie - czy ktoś korzystał z usług firmy Inter Rabra http://www.tynkilodz.pl

Ja się przymierzam do tynków wew, ocieplenia i tynków zew, wylewek i ocieplenia poddasza, ale przed wykonaniem szukam opinii.

 

Jeśli ktoś może polecić mi kogoś do tynków wewnętrznych kogoś kto zrobi równo, dobrze i niezbyt drogo.

 

Pojawia się często tutaj pytanie o stemple - a ja właśnie mam ich sporo o dł. 3m.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany odkupieniem to proszę o priv. okolice Rąbień - Łódz ul. Rojna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BudLux Krzysztof Antosik

503 738 066

Rekuperacja, odkurzacze centralne, sauny

Dobry fachowiec i ceny ma rozsądne

ja również gorąco polecam tego człowieka, u nas robił odkurzacz obecnie jest już po słowie z bratem moim, który tez podjął się budowy,

rekomendacja stara dość ale warto tego fachowca polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ktoś korzystał z usług firmy Inter Rabra http://www.tynkilodz.pl

Ja się przymierzam do tynków wew, ocieplenia i tynków zew, wylewek i ocieplenia poddasza, ale przed wykonaniem szukam opinii.

 

Jeśli ktoś może polecić mi kogoś do tynków wewnętrznych kogoś kto zrobi równo, dobrze i niezbyt drogo.

 

Pojawia się często tutaj pytanie o stemple - a ja właśnie mam ich sporo o dł. 3m.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany odkupieniem to proszę o priv. okolice Rąbień - Łódz ul. Rojna

 

Kilka postów wyżej polecałem RAMA-BUD, tynki wewnętrze, zewnetrze i ocieplenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprzedam po atrakcyjnej cenie pozostałości z budowy:

- 1 paleta Porothermu Wienerbergera 25 P+W

- 4 szt. krokwi impregnowanych 600-650 cm.

Materiały do odbioru w Rąbieniu ab, okolice ,,Boryny”. Tel. kontaktowy 604-122-798.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję sprawdzonego architekta do adaptacji projektu gotowego z kilkoma zmianami. Najlepiej z terenu pow. łódzkiego wschodniego - przyszła budowa w okolicach Gałkówka.

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

polecałam na forum swojego architekta (firma projbud), co prawda ze zdunskiej woli ale ilosc wizyt ogranicza się do minimu, projekt nie miał zadnych bledów wiec PNB uzyskalismy w zasadzie od reki no i cena b. korzystna.

dodam jeszcze, że znajomi robili u nich projekt domu wielorodzinnego! i to z warszawy i w zasadzie widzieli sie tylko raz takze chyba warte przemyslenia :)

aha- ktos z forum tez juz korzystal z ich usług i byli zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję specjalistów od (...) ocieplenie dachu i poddasza, (...)

 

Docieplenie dachu pierwsza ekipa mi spartoliła (przemarzanie przy krokwiach, wykraplanie się wody wskutek zatkania wentylacji dachu itp.). Długo nie mogłem znaleźć chętnego do poprawy. Wreszcie trafiłem i jestem baaardzo zadowolony. Polecam: Sławomir Oppeln 606 987 302 i zapraszam do siebie na budowę w celu obejrzenia efektu. U mnie kończy w ciągu 2 tygodni.

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję specjalistów od wykończenia wewnątrz (ocieplenie dachu i poddasza, podłoga z płyty na poddaszu, panele w pokojach, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem, schody drewniane wewnetrzne)

i na zewnątrz (płytki elewacyjne, parapety zewnetrzne, balkon- płytki i poręcze)

i szambo z montażem (i z atestem). Rejon Bukowiec, Zielona Góra k.Andrespola.

 

Z góry DZIĘKUJĘ ZA POMOC

:)

 

od schodów powiem szczerze najlepszy fachowiec ze wszystkich ekip jakie u mnie pracowały http://www.schody-trela.pl/ polecam w ciemno

 

PS mam do sprzedania budowlane przyłącze elektryczne tak wygląda: https://picasaweb.google.com/Grekier7/Erbatka?authkey=Gv1sRgCN3_h5XyoevOFQ&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

OKNA – ABATEX Łódź ul.Wierzbowa 20 (Firma bliska bankructwa. Brak materiałów do produkcji i pracowników. Nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych i zawartych umów na okna.)

 

Potwierdzam, firma Abatex ma poważne problemy z płynnością finansową. Moje okna dotarły do mnie z ponad trzy tygodniowym opóźnieniem. Właściciel tłumaczył się, że nie ma profilu z Niemiec, a faktycznie nie miał gotówki nawet na wypłaty dla pracowników.

Na szczęście okna dotarły, ale opóźnienie przysporzyło mi wiele kłopotów.

 

Sailor_man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...