Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

mam do odsprzedania w bardzo przyzwoitej cenie (sporo poniżej 50% wartości katalogowej) płyty tarasowe Semmerlock Corona Brilant w kolorze złocistym 160 sztuk, oraz w kolorze Dunaju 45 sztuk, dodatkowo 10 płyt schodowych w kolorze złocistym.

Odbiór we własnym zakresie Łódź - Chojny. Foto na e-mail.

w razie pytań

kontakt e-mail ( [email protected])

lub tel. 501-658-212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam:

 

Mam do sprzedania tanio nowy kabel doziemny do przyłącza energetycznego YKYżo 5x10 Telefonica miedź 50 metrów.

Mnie pozostał z własnego przyłącza. Odbiór okolice Wiśniowej Góry-Andrespola.

W razie zainteresowania mniejszą ilością metrów również proszę o kontakt na priv lub pod numerem 662-004-523.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi zrobi kominy z klinkieru, no kto???

na razie fiasko poszukiwań totalne

a czas płynie

 

nawet zatrzymywałam sie przy dobrze zrobionych ogrodzeniach klinkierowych i gadałam z właścicielami, ale to tajne informacje są ;) (a bo to ja pamiętam... taki tu był, pani, nie mam numeru nawet... o, to kuzyn ciotki wuja mojej siostry, tylko u rodziny robi...)

 

:)

dobrze, że jestem optymistką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, znajoma potrzebuje pilnie stemple w przyzwoitej cenie:) podaje tel.512016302

 

moje mają nowego właściciela ;)

 

ale mam jeszcze rozdzielnię elektryczną, kupiłem nową, używałem przez 3 m-ce

 

do odbioru okolice Andrespola

 

mój tel. 607109399

 

http://img718.imageshack.us/img718/4601/38382638.jpg

 

 

 

http://img28.imageshack.us/img28/2268/62261165.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam polecić polecanego już tu na forum, pana od studni głębinowych nr tel. do ojca 506 295 979 - ten numer jest na tablicy polecanych usług.

Ja podam dodatkowo nr do syna bo to on głównie jeździ i kieruje pracami, nr tel 601378556. Wszystko wykonane porządnie i sprawnie, użytkujemy już jakiś czas i jesteśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...