Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

Bardzo dziękuję. Lecz o firmie ABATEX krążą legendy i nie ma takiej siły żeby mnie do niej przekonała:).

 

Pozdrawiam

 

Wiesz co to zależy na kogo się trafi. Z innymi firmami jest tak samo. Jedni trafiają dobrze i są zachwyceni a inni są oburzeni jakością usług. Ta sama firma i ci sami ludzie. Nie wiem od czego to zależy.

Zgadza się,o Abatexie różnie można powiedzieć. Ja jestem zadowolona z okien, są bardzo dobre i pod względem jakości i wyglądu. I ceny są do przyjęcia. Co do obsługi w biurze to nie mogę narzekać, wszystko ok. Jeśli chodzi o montaż to był pewien problem z montażem drzwi tarasowych ale po mojej interwencji zrobili tak jak chciałam i jest super.

Tych panów od montażu po prostu trzeba pilnować niezależnie od tego ile się płaci za usługę i czy to ktoś polecony czy nawet znajomy.

Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już raz polecani na forum wcześniej - p. Marian 605622430 i p. Stanisław.

P. Marian właśnie nam buduje domek i jesteśmy baaardzo zadowoleni. Widać, że mu zależy, by wszystko było solidnie zrobione. Jak coś jest krzywo to strofuje pracowników i każe poprawiać :) Uważnie czyta projekt, doradza, zawsze chętnie rozmawia i wyjaśnia nasze wątpliwości. Ekipa jest na budowie o 7, pracują do 16 - 16.30. Podkreślam PRACUJĄ. Bardzo sprytnie sobie zorganizowali front robót. Pozbijali stoły z desek i starych palet, nawet kibelek sobie sami zmajstrowali :) Cenowo też bardzo rozsądnie. Żałujemy, że nie robili nam fundamentów (o tym napiszę w innym poście pt. kategorycznie odradzam). Robią do więźby. W tej chwili wiążą nam zbrojenie na stropie (nasz kierownik budowy powiedział, że robią to bardzo fachowo).

Jedyne co mnie troszkę czasem denerwuje to to, że wiele materiałów musi być na JUŻ, bo są potrzebne natychmiast. Spokojniej by było gdybyśmy wiedzieli, że coś będzie potrzebne za 2-3 dni to jest troszkę czasu żeby to zorganizować, a nie na jutro :) No ale z racji tego, że nam też zależy na czasie to załatwiamy jak szybko się da.

Zdecydowanie i z czystym sumieniem godni polecenia.

 

Nigdy nie miałem uwag, ani zastrzeżeń co do fachowości i dokładności wykonywanych prac.

Niestety trzeba uważać na ustalenia, szczególnie te ustne, aby nie dochodziło do nieporozumień. Najlepiej, by przy kluczowych kwestiach był Wasz kierbud.

U mnie nie obyło się bez 2 poważnych zgrzytów co do terminowości robót oraz ceny jednej z dodatkowo wykonanych prac.

 

Uczulam na to. Widzę, ze szukasz dekarza. Ustal zatem np., czy po p. Marianie, p. Stanisław na więźbę wchodzi bezpośrednio, a nie za 2 tygodnie. Nikt Cię o tym nie poinformuje, że tak będzie. Umówisz dekarza i duuuuupa.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja umówiłem dekarza, a później się dowiedziałem że p. Marian (bo to chyba on tylko robi więźbę) wejdzie.....po 2 tygodniach przerwy. Dowiedziałem się o tym "z dnia na dzień" Wcześniej nie było o tym mowy.

Jak to zwykle bywa wygrał argument finansowy. Nie wypłaciłem pieniędzy za ściany dopóki nie wrócili na budowę robić więźbę. Byli po 3 dniach.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Podaję namiary na górala od moich schodów:

pan Andrzej Kulak tel.604-252-474

udało mi się znaleźć wizytówkę pana Andrzeja i specjalnie dla WAS jego strona internetowa : http://www.antrepen.pl/

Pozdrawiam Ewa

może komuś jeszcze się przyda

Śliczne schody, gratuluje też ceny:D

i dziękuję za kontakt w imieniu wszystkich "potrzebujących" schodów...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze

 

Aby odciążyć Wątek Grupa Łódzka - Polecane usługi, produkty powstał nowy w którym możecie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży, kupnie lub zamianie pozostałości budowlanych.

Obecna forma wątku utrudniała skuteczne wyszukiwanie fachowców. Mam nadzieję, że nowy watek w tym pomoże.

Nowy wątek znajduje sie tutaj:

 

http://forum.muratordom.pl/group.php?groupid=1397

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miksar. Bardzo ciężko będzie Ci znaleźć opinie dotyczące RBR. Sam byłem nim zainteresowany, ale brak możliwości oglądnięcia w bliższej i trochę dalszej okolicy spowodował, że musiałem zarzucić ten pomysł. W Łódzkiem dominują w tym momencie bardziej produkty Ogniwa. Bierz OE+. Szerokie grono użytkowników, specjalne fora jemu poświęcone przemawiają za tym. Dodatkowo masz pewność, że w problemowych sytuacjach nie zostaniesz sam. Zawsze ktoś postara Ci się pomóc.

 

:D Bardzo Ci dziękuje za poradę. Masz Rację żeby brać OE+. Po co zmieniać coś co jest sprawdzone.

 

Pozdrawiam i do usłyszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja umówiłem dekarza, a później się dowiedziałem że p. Marian (bo to chyba on tylko robi więźbę) wejdzie.....po 2 tygodniach przerwy. Dowiedziałem się o tym "z dnia na dzień" Wcześniej nie było o tym mowy.

Jak to zwykle bywa wygrał argument finansowy. Nie wypłaciłem pieniędzy za ściany dopóki nie wrócili na budowę robić więźbę. Byli po 3 dniach.

 

pzdr

 

Sprawa się wyjaśniła. U nas muruje p. Marian i więźbę też będzie robił p. Marian więc zrobi wszystko ciurkiem bez schodzenia z budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już brakujące 2 szt. kominków do dachówki Nelskamp. Dlatego POLECAM firmę TOP-DACH System z Konstantynowa Łódzkiego, ul. Łódzka jako dostawcę dachów- szybko, dobrze jakościowo (import dachówki bezpośrednio z Niemiec) i "dobrze cenowo". Pozdrowienia dla Pana Sebastiana, Pana Bartka i innych pracowników firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie oddam za symboliczną opłatą w sprawne ręce (trzeba go sobie samemu zabrac) mały domek/ kuciapkę/ pakamerę, zbudowany chyba kiedyś jako miejsce zabaw- spania dla dzieciaków, z 2 zamykanymi schowkami i miejscem do przechowywania różnych skarbów nam służył jako "narzędziownik", a później (w trakcie budowy) budowlańcy trzymali w nim swoje skarby

DSC_0175.JPG

 

DSC_0176.JPG

 

DSC_0180.JPG

 

Jak chcecie wykorzystac dekoracyjnie/ użytkowo na pewno trzeba odmalować, myslę, że można z tego zrobić np fajny domek dla dzieciaków (chyba nawet z opcją "spania" w "ażurowej" części), narzędziownię w ogrodzie, lub nawet zamiast poszukiwanego wszędzie blaszaka na okres budowy (za nisko żeby wejść do środka, ale narzędzia i inne spokojnie się zmieszczą) kryty blachą, mogę w gratisie oddać też okna, które zostały w środku

W razie pytań- proszę o info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no, domek otynkowany tradycyjną metodą, czyli cementowo-wapienny tynk. Ekipę mogę polecić, wykonują tynki gipsowe i tradycyjne maszynowo wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz ocieplenia. W sumie to tylko dwie ekipy wiedziały o co chodzi z tynkiem na ytongu jak szukałem wykonawcy. Dodatkowo wykonali ocieplenie balkonu i wnęk okiennych tak jak sobie inwestor życzył :).

 

Nr telefonu: 698 964 426

 

Pozdrawiam - Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no, domek otynkowany tradycyjną metodą, czyli cementowo-wapienny tynk. Ekipę mogę polecić, wykonują tynki gipsowe i tradycyjne maszynowo wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz ocieplenia. W sumie to tylko dwie ekipy wiedziały o co chodzi z tynkiem na ytongu jak szukałem wykonawcy. Dodatkowo wykonali ocieplenie balkonu i wnęk okiennych tak jak sobie inwestor życzył :).

 

Nr telefonu: 698 964 426

 

Pozdrawiam - Daniel

 

A możesz podać cenę za mkw. jaką tobie krzyknęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...