Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

miło, że się pan odezwał ( w końcu)!

 

Co można ze mną zrobić???? A to śmieszne!!!

Niech pan najpierw coś "zrobi z sobą" i zacznie dotrzymywać danego słowa.

Sam pan siebie oczernił swoją niesłownością! Wielokrotnie nas pan okłamał. Zwróciłam się w końcu do kierownika budowy i obiecał pan mu, że w pierwszym tygodniu stycznia pan do nas przyjedzie. I co? żadnego kontaktu - jak zwykle. A my cały czas czekamy na pana przyjazd i sprawdzenie komina. Tylko tyle. Dla pana aż tyle?

 

Pozdrawiam

 

przeciek o którym pani wspomina nie jest spowodowany błędnie wykonaną obróbką blacharską tylko komin jest nie zagruntowany i nasiąka a to nie nalezy do moich obowiązków tylko murarza. Mogę udowodnic owijając komin folią do obróbki blacharskiej i wynik będzie pani miała jasny że przeciek nie jest z mojej winy. Do zagruntowania komina potrzeba jest cało dobowa dodatnia temperatura i podkreślam to nie nalezy do moich obowiązków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam poszukuję sprawdzonej ekipy do budowy pod dach, albo z dachem,najlepiej od strony Pabianic buduję w Dłutowie.

 

Hej,

Polecam ekipę murarzy Sylwestra Dudzińskiego (tel. 604 53 97 51). U mnie ekipa robiła fundament i jestem zadowolony. W tym roku ciągne dalej budowę z tą samą ekipą. Buduję niedaleko Dłutowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie POLECAMY schody drewniane-bukowe samonośne o konstrukcji policzkowej, wraz z poręczami tralkami, obudową stropu, poręczami na "domknięciu " klatki schodowej na piętrze, wszystko razem z MONTAŻEM i gwarancją 5-cio letnią, z firmy DRAWEX k.Gorzowa Wlkp.

NAJLEPSZA relacja jakości do ceny.

Montaż przebiegł sprawnie, posprzątano "z grubsza pole operacyjne", zmyto na mokro schody.

Zdjęcia w późniejszym terminie dostępne w ALBUMIE. Pozdrawiamy Emilia, Cezary, Julek, Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciek o którym pani wspomina nie jest spowodowany błędnie wykonaną obróbką blacharską tylko komin jest nie zagruntowany i nasiąka a to nie nalezy do moich obowiązków tylko murarza. Mogę udowodnic owijając komin folią do obróbki blacharskiej i wynik będzie pani miała jasny że przeciek nie jest z mojej winy. Do zagruntowania komina potrzeba jest cało dobowa dodatnia temperatura i podkreślam to nie nalezy do moich obowiązków .

 

My właśnie czekamy na udowodnienie przez Pana, że to nie wina obróbki blacharskiej, w przeciwnym razie jest słowo przeciwko słowu.

 

Poza tym od uzgodnienia takich spraw są telefony, a że Pan naszych połączeń nie odbiera, czekamy cały czas na kontakt z Pana strony.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś przyjdzie do głowy korzystać z usług firmy budującej domy "ekodom-domydrewniane" katarynki-przywidz woj.pomorskie reprezentowaną przez panów Arkadiusza i Roberta Rutkowskich, to szczerze odradzamy. Nie dotrzymują terminów, nie odbierają telefonów, rozmawiają z inwestorem kiedy oni chcą, zostawili nam rozpoczętą budowę na którą wykorzystali 1/3-cią naszej pierwszej transzy, a z reszty się nie rozliczyli. Oszuści!!!!! P.s.uwaga na przedstawicielkę firmy na woj.łódzkie p.Krystyna Miazek ,ona również niezle mydli oczy nie mówiąc prawdy o sposobie funkcjonowania firmy oszustów. Ostrzegamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Więcej info dla zainteresowanych na prv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej- kopiuję z grupy łódzkiej tutaj.

 

pytanie do tych co już mieszkają albo przynajmniej są po malowaniu

Ile płaciliście za malowanie domu?

Nam powiedziano 10 zł za jeden kolor (to samo na suficie i ścianach), a 12 zł w przypadku malowania na kilka kolorów (np biały sufit i kolor na ścianie). Malują 'pistoletem' czy jakimś innym wynalazkiem

i teraz się zastanawiam bo nie wiem skąd ale kojarzyła mi się cena ok 8 zł /m2....

Jak to wyglądało cenowo u Was?

(wiem, wiem, można samemu wałeczek, pędzelek i wiadereczko.. :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej- kopiuję z grupy łódzkiej tutaj.

pytanie do tych co już mieszkają albo przynajmniej są po malowaniu

Ile płaciliście za malowanie domu? Nam powiedziano 10 zł za jeden kolor (to samo na suficie i ścianach), a 12 zł w przypadku malowania na kilka kolorów (np biały sufit i kolor na ścianie). Malują 'pistoletem' czy jakimś innym wynalazkiem i teraz się zastanawiam bo nie wiem skąd ale kojarzyła mi się cena ok 8 zł /m2.... Jak to wyglądało cenowo u Was?

(wiem, wiem, można samemu wałeczek, pędzelek i wiadereczko.. :) )

Mi zaproponowano 7 zł/mkw dwukrotne malowanie na biało lub 10 zł/mkw dwukrotnie kolorem na ścianach+ np. biały sufit

tak czy inaczej zainwestowałem w wałek z "wyższej półki", podstawkę, mniejszy wałek i kij teleskopowy- razem ok. 100 zł i maluję sam

przy moich metrach będę conajmniej 5 tys " do przodu";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Czakszak,

I przy okazji- kładzenie płytek (dokładnie w łazienkach - koszt 100zł/m2...? Dużo? Mało? Jak u Was?

Jestem na bieżąco z łazienkami i na gotowo, niestety tak wyjdzie to cenowo.:(

Na gotowo mam na myśli, tak jak u mnie:

- przygotowanie ścian i podłogi (równanie, gruntowanie, gumowanie np.MAPEIGUM)

- zabudowy KG+grunt+mapeiguma

- kładzenie płytek (bez listew, czyli narożniki skosujemy np 45 stopni)

- fugowanie fugą epoksydową (droższa 3x w zakupie, ale POLECAM- blisko 0% nasiąkliwość)

- biały montaż (oczywiście bez luster)

Obydwie moje łazienki miały projekty (niestety ułatwiają życie, bo nie miałem co 5 minut telefonu, gdzie przykleić daną płytkę).

Mojego Pana Józia od płytek polecać nie muszę, bo i tak planuje już roboty na drugą połowę 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM Salon INSPIRO by Paradyż na ul.Brzezińskiej w Łodzi, ponieważ:

1) dali najlepsze ceny (nawet lepiej niż w necie) na produkty Paradyża, średnio 1 mkw płytek do łazienki nie przekroczył 50 zł z VAT (23%)

2) za darmo zaprojektowali 2 łazienki (warunek był taki, że kupujemy od nich płytki; najpierw kaucja a później, przy zakupie, zwrot kaucji)

3) obsługa wie co sprzedaje (pozdrawiam P.Halinę, P.Ewę)

4) projekty, pod warunkiem dobrego zwymiarowania łazienek, dają się "ułożyć"

5) POLECAM projekty Pani Ewy L. (Inspiro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bieżąco z łazienkami i na gotowo, niestety tak wyjdzie to cenowo.:(

Na gotowo mam na myśli, tak jak u mnie:

- przygotowanie ścian i podłogi (równanie, gruntowanie, gumowanie np.MAPEIGUM)

- zabudowy KG+grunt+mapeiguma

- kładzenie płytek (bez listew, czyli narożniki skosujemy np 45 stopni)

- fugowanie fugą epoksydową (droższa 3x w zakupie, ale POLECAM- blisko 0% nasiąkliwość)

- biały montaż (oczywiście bez luster)

Obydwie moje łazienki miały projekty (niestety ułatwiają życie, bo nie miałem co 5 minut telefonu, gdzie przykleić daną płytkę).

Mojego Pana Józia od płytek polecać nie muszę, bo i tak planuje już roboty na drugą połowę 2012.

 

Czakszak, mnie za same płytki powiedzieli 100 zł/m2- płytki są kładzione na (mam nadzieję) idealną wylewkę (robiona przez tę samą firmę), płytki 30x30 ale w wersjo oktagonalnej (ściete rogi) a w te ścięte rogi kwadraciki :)

Tak samo policzyli płytki do łazienki, które maja wymiar 30x60 i 60x60... czy tu tez 100 zł/m2?

dodatkowo wysyłam zapytanie na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czakszak, mnie za same płytki powiedzieli 100 zł/m2- płytki są kładzione na (mam nadzieję) idealną wylewkę (robiona przez tę samą firmę), płytki 30x30 ale w wersjo oktagonalnej (ściete rogi) a w te ścięte rogi kwadraciki :)

Tak samo policzyli płytki do łazienki, które maja wymiar 30x60 i 60x60... czy tu tez 100 zł/m2?

dodatkowo wysyłam zapytanie na priv :)

Z ofert, które zbieraliśmy "przed Panem Józefem" wynikało, że firmy za ułożenie biorą 35-55 /mkw. Przy czym ok. 55 nawet 60 zł przy dużych formatach typu 60/60 lub 30/60. 35 zł/mkw powiedzmy za garaż, kotłownie, pralnie itp. Te 60 i tak wydało nam się za dużo...

Na priv odpowiemy wieczorem, postaramy się sięgnąć do excela po dokładne wydatki.

Emilia, Cezary, Julek, Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...