Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

Pytałam też w innym miejscu: czy ktoś kupował bloczki fundamentowe z Centobudu z Ozorkowa? Warto?

Dziękuję za pomoc.

 

Ja kupowałam bloczki i wszystkie materiały w Ozorkowie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Arkiem, który doradzi i zawsze da dobrą cenę - można się targować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

 

Mam problem natury technicznej ;-)

Zastanawiam się czy na poddaszu zakładać ogrzewanie podłogowe i czym ewentualnie kierować się przy wyborze?

Na całym parterze będzie podłogówka z gruntowej p.c. i na górze też miało tak być. Problem pojawia się z późniejszym wykończeniem podłogi, bo w sypialni raczej wolałabym jakiś dywanika, a nie "zimne, nie miłe" (drogie) płytki ;-)

 

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nie było mnie na forum już dawno, dawno ..., na skrzynce znalazłam kilkanaście próśb o przesłanie listy fachowców jaką kiedyś zrobiłam. Przykro mi ale jest to niemożliwe, oba moje komputery miały w międzyczasie solidne awarie, a ja niezbyt rozsądnie zapisałam ten plik na pulpitach, tak więc go wcięło. Proponuję zwrócić się do kilku pierwszych osób, które odezwały się do mnie na forum w tej sprawie, ponieaż tylko oni mogą posiadać to zestawienie. Pozdrawiam. Dorota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić moją ekipę z Koluszek, robili wszystko co murowane + więźbę. Czysto, szybko, samodzielnie, nie zawracali głowy jak im zabrakło kilka worków cementu czy paru gwoździ - telefon do mnie drugi na skład i do przodu. Parę osób oglądało ich robotę i opinie są zgodne.

Cena dla mnie przystępna.

 

Poproszę o namiary na firmę na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania stemple budowlane sosnowe w bardzo dobrym stanie.

 

1) długość 2,50 - 2,60m - ok 50 szt - cena 3,00zł/szt

2) długość 2,80 - 3,00m - ok 120szt - cena 3,50zł/szt

 

Stemple do odbioru w Konstantynowie Łódzkim tel 500 701 601

 

Ogłoszenie ze zdjęciami jest też na tablicy - > http://tablica.pl/oferta/stemple-sosnowe-budowlane-konstantynow-l-ID17omx.html#8a056868;r:;s:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich serdecznie,

 

mam pytanie i prośbę zarazem, czy któryś z forumowiczów może polecić mi na terenie Łodzi lub najbliższych okolic osobę/firmę zajmującą się sprzedażą i transportem piasku w rozsądnej cenie ...

 

Potrzebuję około 180t piasku zasypowego do fundamentów na utwardzenie pod chudziak. Najtańsza oferta, którą znalazłem powala na kolana - 600 zł netto (bez fv) za 16-18t pospółki z transportem, czyli za cały piasek co najmniej 6000 zł. Może nie jestem na czasie, ale dla mnie to cena z kosmosu.

 

Jeśli możecie mi pomóc, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...