Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Właśnie stoimy przed wyborem okien PCV. Byłem w kilku firmach, mam dwie wyceny czekam na parę innych. Poszukuję wszelkich opinii osoób które są już po tym zakupie i mogą coś powiedzieć na temat okien konkretnego producenta, profilu, cen oraz jakości montażu i samej obsługi przez firmę. Szukamy okien ze średniej półki. Interesują nas firmy z Łodzi i okolic. Mam dodatkowo parę innych pytań:

 

- czy pakiet 3-szybowy to dzisiaj rzeczywiście przydatny standard czy raczej chwyt marketingowy?

- czy kupował ktoś okna w firmie Zimny oraz O.K.N.O. z ul.Pojezierskiej?

- czy ma ktoś z Was okna firmy DRUTEX?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

 

Właśnie stoimy przed wyborem okien PCV. Byłem w kilku firmach, mam dwie wyceny czekam na parę innych. Poszukuję wszelkich opinii osoób które są już po tym zakupie i mogą coś powiedzieć na temat okien konkretnego producenta, profilu, cen oraz jakości montażu i samej obsługi przez firmę. ...

 

Pozdrawiam

 

Witaj

My zakupiliśmy okna w firmie Mróz na ul. Leczniczej obsłużył nas pan Maciej. Złego słowa na niego powiedzieć nie mogę, bardzo profesjonalnie i po ludzku, życzliwie. Jak przyjechał na pomiar pan Krzysztof to też wiele się dowiedziałam kontaktowy człowiek- ale nie narzucający się. Piszę o tym ponieważ od początku budowy jestem na forum i czytam posty innych użytkowników i byłam święcie przekonana że jak okna to tylko z Zduńskiej Woli od pana Mielczarka.

Żeby nie rozciągać się w temacie, na poważnie porozmawiaj z jednymi z drugimi, my już prawie podpisywaliśmy umowę z Mielczarkiem ale zadzwonił Mróz że nie skończyliśmy negocjować. Tamci z Zduńskiej Woli owinęli nam numer bo pomylili się w rachunkach na prawie 2tyś, więc wróciliśmy do Łodzi negocjować. Mamy okna 3 szybowe na profilu Schuco czy jak to się tam pisze, a licytując obie firmy u jednej za ciepły montaż zapłaciłabym, ponad 4000 tyś drudzy zrobili to gratis . Oni są przygotowani na to by coś opuścić z ceny , lub dać gratis.

Nasi tynkarze trochę narzekali na ten ciepły montaż, ale coś mi się trafiła ekipa tynkarska narzekająca na wszytko po kolei. Okna są ok, pan z serwisu przyjechał wyregulować duże balkonowe okno, i nie odjechał dopóki wszystko mu nie grało, jak dla mnie już po 10 min, było ok.

Jeszcze nie mieszkamy więc to są takie na tą chwile uwagi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Właśnie stoimy przed wyborem okien PCV. Byłem w kilku firmach, mam dwie wyceny czekam na parę innych. Poszukuję wszelkich opinii osoób które są już po tym zakupie i mogą coś powiedzieć na temat okien konkretnego producenta, profilu, cen oraz jakości montażu i samej obsługi przez firmę. Szukamy okien ze średniej półki. Interesują nas firmy z Łodzi i okolic. Mam dodatkowo parę innych pytań:

 

- czy pakiet 3-szybowy to dzisiaj rzeczywiście przydatny standard czy raczej chwyt marketingowy?

- czy kupował ktoś okna w firmie Zimny oraz O.K.N.O. z ul.Pojezierskiej?

- czy ma ktoś z Was okna firmy DRUTEX?

 

Pozdrawiam

 

witaj. my kupiliśmy okna z Firmy Izoplast z Brzezińskiej. okna 3 szybowe 8-io komorowe i powiem szczerze okna są ładne, że nawet kuzyn który w przyszłym roku będzie się budował już chciał je zamówić. ponadto cenowo przystępnie. byliśmy we wszystkich biurach. obsłouga miła i montaż bez zarzutu. mamy już je m-c czasu i nic się nie dzieje mimo prac wykończeniowych zewn. i wewn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Właśnie stoimy przed wyborem okien PCV. Byłem w kilku firmach, mam dwie wyceny czekam na parę innych. Poszukuję wszelkich opinii osoób które są już po tym zakupie i mogą coś powiedzieć na temat okien konkretnego producenta, profilu, cen oraz jakości montażu i samej obsługi przez firmę. Szukamy okien ze średniej półki. Interesują nas firmy z Łodzi i okolic. Mam dodatkowo parę innych pytań:

 

- czy pakiet 3-szybowy to dzisiaj rzeczywiście przydatny standard czy raczej chwyt marketingowy?

- czy kupował ktoś okna w firmie Zimny oraz O.K.N.O. z ul.Pojezierskiej?

- czy ma ktoś z Was okna firmy DRUTEX?

 

Pozdrawiam

 

...O.K.N.O. to wysoka klasa - bardzo profesjonalna firma.

...DRUTEX sobie daruj - najniższa półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

Mam do sprzedania pozostałości po budowie:

- dachówkę koramic E32 czerwona angoba - 420 szt. tj. ok. 29 m kw.;

- sławojkę;

- drzwi tymczasowe - drewniane, szer. 100 cm; konstrukcja: deski na dwóch metalowych wąsach z zawiasami + porządny, metalowy kątownik do muru;

- bramę tymczasową - drewnianą, szer. 285 cm; konstrukcja: dwa skrzydła, deski na dwóch metalowych wąsach z zawiasami + porządne, metalowe kątowniki do muru.

Odbiór: Łódź, Złotno

Tel. 695 120 969

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!

 

Minął rok od zamontowania okien firmy Schuco, przez firmę Mróz z Łodzi, ul. Broniewskiego 2, ew. nowy punkt na Leczniczej 13. Przed podjęciem decyzji o zakupie jakichkolwiek okien, długo szukałyśmy informacji i w internecie i jeżdżąc po punktach sprzedaży na temat okien, setki przeczytanych muratorów i innych poradników. Na forach ludzie piszą różne rzeczy, jedni chwalą, bo rzeczywiście są zadowoleni, a inni złośliwe negują jakość wykonanej usługi. Po wielu (wierzcie mi WIELU wycenach) miałyśmy już podjętą decyzję, ceny na rynku są tak zróżnicowane jak i jakość okien. Począwszy od 2 czy 3 szybowych, profilach, montażu oraz serwisie. Ponieważ byłam bardzo męczącą klientką i wymagającą dużej ilości informacji nie było łatwo, niektórzy ze sprzedawców nie potrafili odpowiedzieć na pytania albo też "ich niewiedza" czasami mnie śmieszyła, gdy ktoś chciał mi wmówić rzecz, która po prostu była bujdą. I w taki oto sposób trudna klientka trafiła na Broniewskiego, tam spotkałam pana Macieja i pana Krzysztofa. Po długich negocjacjach i rozmowach na temat okien w końcu ktoś dostarczył mi pakiet informacji potrzebnych do podjęcia decyzji. Niestety okna od razu powiem nie były najtańsze, ale ich JAKOŚĆ przeciążyła szalę. I z ręką na sercu powiem Wam, że było warto wydać te pieniądze, bo po 1: okna są 3 szybowe (latem w domu jest na prawdę chłodno, przyjemnie, nie czuć gorąca, zaś zimą ciepło zatrzymywane jest w domu i nie ucieka na zewnątrz), po 2: BARDZO jesteśmy zadowolone z montażu okien, ekipa jest naprawdę sprawna, kompetentna, zgrana i sympatyczna :) co więcej serwis okien to czysta przyjemność, Panowie sami zadbali o regulację okien, wszelką pomoc przy założeniu klamek, osłonek, itp. Firma na prawdę godna polecenia!!! Dziękujemy panie Krzysztofie, Maćku i ekipie montującej!!! :

 

Pozdrawiamy, Basia, Sylwia i Marta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję ekipy do wykonania konstrukcji dachu oraz pokrycia blachodachówką. Będę wdzięczna za namiary na kogoś godnego polecenia. Dodam że sprawa jest bardzo pilna.

 

Witaj u nas pracowała ekipa pana Marka Liberackiego - jesteśmy zadowoleni podaje nr 602381064 . pracę możesz zobaczyć w dzienniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A ja chciałam dołączyć jeszcze jedną pozytywną opinię o p. Rolniku (tynki maszynowe) i jego ekipie. Ładnie zrobione, sprawnie, panowie po sobie posprzątali i jeszcze postawili nam na środku salonu wiaderko z wiąchą polnych kwiatków :) żeby nam było miło jak wrócimy z urlopu. Jedyne do czego można się przyczepić to to, że prosili by elektryk nie obsadzał puszek, bo oni sami to zrobią. Niestety prawie wszystkie się ruszają, a kilka całkiem zatynkowali. Fakt faktem mieliśmy tego naprawdę sporo. Na szczęście zrobiliśmy zdjęcia. Te zatynkowane poprawili, ale niestety z resztą jest problem... gołą ręką można wyjąć. Generalnie same tynki super, z elektryką gorzej.

 

Niestety jestem zmuszona zweryfikować swoją opinię... Ekipa pana Rolnika narobiła strasznego bigosu z elektryką. Przyszedł czas na montaż włączników i gniazdek i nasz elektryk nie może dojść gdzie co jest... Kable w puszkach pozamieniane, poutykane jak się uda bez pomyślunku, nie wiadomo co z czym łączyć... Mamy już wykończone ściany na gotowo (gładzie, malowanie), a teraz w wielu miejscach trzeba kuć i wszystko niszczyć, żeby znaleźć jakiś kabelek... Masakra. Nie dajcie im się dotykać do elektryki! Niech robią tylko to co umieją robić dobrze - czyli tynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...