Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy nikt z Was nie jest zadowolony z usługi parkieciarskiej ?

Pytałam już kiedyś, ale się przypomnę. Poszukuję solidnego wykonawcy do przyklejenia, wycyklinowania i polakierowania parkietu. Jest dość dużo łączenia parkietu z gresem, więc chodzi tez o to ,żeby starannie dokonać połączenia korkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z Was nie jest zadowolony z usługi parkieciarskiej ?

Pytałam już kiedyś, ale się przypomnę. Poszukuję solidnego wykonawcy do przyklejenia, wycyklinowania i polakierowania parkietu. Jest dość dużo łączenia parkietu z gresem, więc chodzi tez o to ,żeby starannie dokonać połączenia korkiem.

 

jak znajdziesz kogoś to podrzuć mi namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Uwaga na firmę GENEZA z Łodzi. Razem z Panasonic, bardzo niekompetentni. Spóźnili się z założeniem pompy ciepła ponad miesiąc !!!

Pompa ciepła została wysłana z uszkodzoną płytą główną. Dniagnoza tego trwała ponad 2 tygodnie, wysyłka i wymiana następne 2 tygodnie.

Jakaś masakra !!!!

Stanowczo odradzam. Nigdy więcej świadomie nie kupię produktu panasonica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z Was nie jest zadowolony z usługi parkieciarskiej ?

Pytałam już kiedyś, ale się przypomnę. Poszukuję solidnego wykonawcy do przyklejenia, wycyklinowania i polakierowania parkietu. Jest dość dużo łączenia parkietu z gresem, więc chodzi tez o to ,żeby starannie dokonać połączenia korkiem.

 

Poszukaj w Inowłodzu. Tam to co drugi dom to parkieciarz :) Kowalski bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czesc U mnie robił Darek Świderek i powiem tak..jeśli ktoś powiedział że nie będzie trzeba robić gładzi to się grubo myli......:-)..generalnie równo ale bez wspomnianych gładzi się nie obędzie...

 

No cóż, u nas jednak się obyło ;-)))

Ja nienawidzę gładzi, a tynki są cem-wap są twarde i mają super fakturę. Za zrobienie podobnych słono sobie fachowcy liczą.

Przyznaję, jednak że nie każdemu musi się to podobać, więc może nie generalizować?!

[/b][/b]

p. Darek dał radę i też polecam.

 

Szkoda, że nie robią tynków zewnętrznych...

Szukam właśnie ekipy do tynków sisi na ytongu. Macie, znacie, polecacie może kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Czy ktoś zna okna Veka produkowane przez firmę SIB z Łowicza :???:

 

Czy ktoś miał do czynienia z oknami z tej firmy?

Jak sprawują się po latach?

Czy montowała je ekipa z SIBu?

 

Firmę polecił mi wykonawca kominka i bardzo ją sobie zachwalał. Ale nie znalazłam nikogo innego, kto mógłby potwierdzić tę opinię (w wyjątkiem jednej starej dyskusji na forum oknonet.pl http://www.forum.oknonet.pl/viewtopic.php?f=1&t=5096)

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że nie robią tynków zewnętrznych...

Szukam właśnie ekipy do tynków sisi na ytongu. Macie, znacie, polecacie może kogoś?

 

Witaj ,

wydaje mi się że mogę Ci polecić ekipę p. Marka 602381064, zanim przyszli do mnie robić dach, kończyli dom z ytonga - zrobili go na cacy, w środku i na zewnątrz, - byłam gościnie na tej budowie obejrzeć efekty pracy. U mnie na po skończonym dachu , zrobili jeszcze wiatę na auto. Potem znowu się spotkaliśmy i wykonali ocieplenie budynku styropianem. Na dniach skończyli ocieplenie dachu wełną, plus płyty karton - gips, Wczoraj pomogli mi rozkładać folię na podłodze bo pierwszy i mam nadzieję ostatni raz to robiłam - choć wycinanki z styropianu są gorsze. :) Pewnie jeszcze na balkon i podbitkę w tym roku męża namówię i z pewnością im to zlecę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z Was nie jest zadowolony z usługi parkieciarskiej ?

Pytałam już kiedyś, ale się przypomnę. Poszukuję solidnego wykonawcy do przyklejenia, wycyklinowania i polakierowania parkietu. Jest dość dużo łączenia parkietu z gresem, więc chodzi tez o to ,żeby starannie dokonać połączenia korkiem.

 

Parkietkomplex-P.Tadeusz Wozniak 503046143 dodatkowo rzeczoznawca od podłóg drewnianych.współpracujemy.robię dla niego wylewki z kruszywem pod okładziny drewniane.Polecam nikt lepiej nie zrobi podłogi drewnianej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznajcie się u kogo robil tynki Darek Świderek. Powiedzcie jak z gładkością. Muszę znaleźć kogoś bo czas goni a mój zaklepany może dopiero na koniec kwietnia podjąć pracę.

 

Paweł Bernacki tynki 501139987.wspołpracuje z nim juz długo a w swojej "karierze"tynkarzy przerabiałem 40-50-ciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

SPRZEDAM BARAKOWÓZ

 

Jest ocieplony, ma dwa pomieszczenia z osobnymi drzwiami ( część gospodarcza -większa i socjalna -mniejsza. W wyposażeniu tapczan, szafka, stół, wieszak. Może służyć jako rb-tka - jest rozdzielnia prądowa i rozprowadzona instalacja. Stoi na kołach.

Cena i pozostałe informacje na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...