Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Witam

 

Pozdrawiam budujacych z Łodzi i okolic i prosze o kontakt do niedrogiej hurtowni elektrycznej - gniazdka i właczniki oraz lampy.

 

Dziękuję z góry

 

PS Z moich doświadczeń polecam wymienionych wyżej Piotra i Michała od wykończeń, gładzi malowań itp. - jedyni u mnie którzy dbali o czystość i porządek. Ponadto hurtownię Domco z okolic Rąbienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałości po budowie - tanio sprzedam - przydadzą się komuś kto na wiosnę zaczyna - ceny wówczas będą znacznie wyższe niż teraz - po sezonie.

 

Pustaki stropowe - keramzyt o wymiarach : 36 x 24 x 49

 

2 pełne palety po 60 szt i 3-cia paleta około 50 szt.

 

tylko 2,5 zł sztuka.

odbiór - Zgierz (Dąbrówka wielka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

polecam usługi:

 

1. Murarze - ekipa Janusza Kowalczyka (Zduńska Wola) - 661 117 278 - naprawdę godni polecenia, cena umiarkowana. Szef zna się na robocie, podpowiada rozwiązania, pyta jak są wątpliwości co do wykonania.

 

2. Cieśla - Krzysztof Molenda - (Baucz) 502 240 145 - super sprawna ekipa, więźba zrobiona w 3 dni, prosto i elegancko. Pan Krzysztof już kiedyś robił ten projekt, więc dodał wzmocnienia tam gdzie było mało w projekcie (np. brak jętek w garażu).

 

Sprzedam pozostałości po budowie:

1. Stemple różnych długości 270-290, kilka 300 cm (w sumie ok 160-170 szt) - 3,50 zł sztuka

 

2. Pustaki keramzytowe teriva - 70 szt. - 3 zł sztuka

 

3. Ytong 40 cm, 400-setka, 5 palet orginalnie zapakowanych, produkcja z lipca, 32 sztuki na palecie - 15 zł za bloczek (mogę dołożyć jeszcze 6 kształtek U, 2 x wzmocnienia pod okna)

tel. 602 76 09 08 - lokalizacja Kolumna Łask

 

Pozdrawiam - Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam strop teriva ,pustaki ,szamba betonowe firmy "DOŻA" ,szystko super jakości,super obsługa!!!tel. 042 2140328

Najbardziej byłem zadowolony z wykonania tynków gipsowych,super ładnie i dokładnie !!!,każdy kto je widział zachwyca się nimi,mieszkam w okolicach Andrespola,można obejżeć,tel do ekipy tynkującej >Marek 605979146

a do mnie 607396810

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne od osoby której zdecydowanie nie polecam

ekipa z Włocławka :evil: :evil: - p. Krzysztof K

 

Niedokładność, nierzetelność, niesłowność, odchył jednej ściany na odcinku 5 m wynosi 7 cm.

Teraz celowo wstrzymuje robote (murowanie kominów) przez co dekarz nie może dokończyć dachu.

Gdyby były pytania to odpowiem na privie.

 

 

polecam natomiast geodete p. Marcina- rzetelny, uczciwy , cenowo rozsądny

tel. 507-794-708

 

oraz skłąd budowlany Gen-Bud z Brukowej. Współpraca bez zastrzeżeń, konkurencyjne ceny. Jak dotąd jeden z lepszych składów budowlanych

z jakimi się zetknęłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam PLUS DACHY Sp. z o.o.

http://www.plus-dachy.pl/oferta.html

 

Nie będę rozwijał bo opisałem, to co miałem do opisania na Grupie Łódzkiej.

Oferta, którą ja dostałem na ceramikę Nelskamp Nibra F 10 nie miała sobie równych.

Mój kolega dostał podobną na Creatona.

Nigdzie nie dostaliśmy tak dobrych cen. Obaj.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam PLUS DACHY Sp. z o.o.

http://www.plus-dachy.pl/oferta.html

 

Nie będę rozwijał bo opisałem, to co miałem do opisania na Grupie Łódzkiej.

Oferta, którą ja dostałem na ceramikę Nelskamp Nibra F 10 nie miała sobie równych.

Mój kolega dostał podobną na Creatona.

Nigdzie nie dostaliśmy tak dobrych cen. Obaj.

 

Pozdrawiam.

 

Witam,

potwierdzam, Plus Dachy naprawdę dobra oferta, właśnie kładą nam Nibre R-10 Nelskampa zakupioną u nich.

Polecam kontakt z panem Sebastianem, ma cierpliwość do inwestorów, domawiałem brakujące elementy, zawsze były dowożone. Z wymianą potłuczonych dachówek podczas transportu również nie było żadnego problemu.

Pozdrawiam - Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!!!!!!!!!!

 

 

Forumowicze i znajomi forumowiczów, budujący i zamierzający budować!,

 

stanowczo odradzam firmę ze Zgierza, gdzie właścicielem jest Dariusz Kukuła. Wylewka zrobiona z mixo kreta okazała się kompletnym bublem. Zostałem oszukany na cemencie - wylewkę trzeba poprawiać. Maszyna prowadzona przez chyba pijanego "specjalistę' ochalapała nie tylko ściany i okna , ale i ...sufit!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyliśmy budowę ! Hurrrra

 

Wszystko zaczęło się w lipcu 2007, kiedy to po raz pierwszy został wbity szpadel.

 

Ni chcę zanudzać Was moją historyją, przekażę tylko informacje o firmach, z którymi śmiało można się związać.

 

Jacek Warchoł (602 587 979) - murarka. Pierwsza liga angielska. Mury postawione prościuteńko, słowny, elegancko posprzątane, kreatywny!.

 

Wojtek Bugajski - brukarz(601 817 209). jw w terminologii piłkarskiej angielska Premiership. Nieważne deszcz czy słońce duża ilość ludzi uwija się, a szef kształtuje powierzchnię za pomocą koparki czujnie zerkając na swoją komandę. Załatwi samemu materiały i nie stracisz na takich manewrach.

 

Janek Samiec - elektryk (603 957 721)- sprawnie i tanio. Firma robiąca duże tematy, ale nie gardząca skromnym inwestorem i jak piszę powyżej o realnych cenach za swoją dobrze zrobioną robotę.

 

pozdrawiamy

Iza i Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Mamy już stan surowy zamknięty:) Należymy do tych szczęśliwców, którym udało się współpracować z naprawdę solidnymi i rzetelnymi firmami - wszystko na czas, rabaty OK, obługa jak należy:

Na początek firmy handlowe:

 

MAKRA -2 MET ul. Przędzalniana , - drzwi wejściowe,

 

Firma Henx Andrespol - brama garażowa Normstahl,

 

APK Dachy - ul. Brzezińska Łódź, pan Jakub :-) - dachówka, rynny, okna dachowe itp itd,

 

BUDVAR Centrum z ul. Rzgowskiej - pan Piotr :-) - okna do całego domku,

 

MAXDOM i DOMBUD Koluszki

 

ABC - BUD , pani Strumian, Andrespol - materiały budowlane,

 

WSZYSTKIE TE FIRMY z czystym sumieniem POLECAM !!!!

 

Pozdrawiam,

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Z czystym sumieniem mogę polecić cieśli całą więźbę dachową oraz pełne odeskowanie plus płyta jak została mi po szalunkach stropu wykonali w......?

Łącznie 15 godzin pracy czyli dwa dni.

Przyjechała ekipa dziesięciu chłopa i nie wiedziałem nawet kiedy rozłożyli sprzęt a kiedy złożyli i wypłacałem kasiorkę :D Aż miło takich ludzi mieć na budowie.

 

Drugi fachowiec to dachówkarz weszli i nic nie poprawiali tylko zaczęli kłaść co trzeba na dach. Dokładni sumienni i pracowici. Ponadto dobrze żyją ze składem budowlanym " IWONA" gdzie mogę również polecić obsługę p. Przemek.

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o info na priv gdyż Panowie są skromni i prosili o zachowanie tej formy :wink: :D

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie bardzo mam czas odpowiadać na privy, to wklejam tutaj listę tych fachowców, z których jestem zadowolona - i dzieki ktorym udało mi sie w rok wybudować i nie zwariować:

 

1/ mury - Łukasz 509 373 870 : wszedł w umówionym terminie, skończył też terminowo, do jakości prac murarskich zastrzeżeń nie mieliśmy, robił nam tez tynki wewnetrzne cem-wap i ocieplał dom styropianem - tez bylismy zadowoleni, cenowo ok - tylko trzeba było się znim sporo wczesniej umawiać

 

2/ więźba dachowa - Adam tel 505 068 767: świetna ekipa - weszli w terminie i w 2 tygodnie załatwili temat 315 m2 dachu, póxniej robili nam tez podbitkę - uwaga jak wyżej: w 2007 r. trzeba bylo umawiać sie z nimi z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem

 

3/ hydraulika - Henryk tel 500 26 26 06: szybko, konkretnie i na temat, u nas na całości domu jest podłogówka - jej założenie (140 m2) + instalacja nwoda zajęły im ok. 10 dni roboczych

 

4/ kominek - Paweł tel. 509 224 696: profesjonalizm na etapie projektowania i wykonania, duzo cierpliwści (do mnie...), kominek na płytach warmsena, wkład w cenie "netowej", sensowne rozprowadzenie ciepłego powietrza po domu, podświetlany onyks na obudowie - razem zajęło to 5 dni i mogłam sie cieszyć strzelaniem drewna w pięknym, maksymalnie dopieszczonym kominku :D 8)

 

Zdecydowania natomiast nie polecam "speców" od przyłączy wod-kan panów Łabędzkiego i Zdrojewskiego (imion nie pamietam - nazwiska mi sie wyryły w pamieci) - bo kontakty z nimi kosztowały mnie kilka tygodni nerwów, kłamania ("już wszystko załatwione - jutro wchodzimy") i konieczność wynajecia na 2 miesiące mieszkania, bo gotowy dom czekał na przyłącze wod-kan :evil:

 

Nie pamiętam też nazwisk "magików" od glazury i terakoty - ale jak sobie przypomnę, to dopiszę, bo nie dość, że nieodwracalnie spartolili fugi epoksydowe, to jeszcze uszkodzili mi bidet i wc, w szystkie baterie popodłączali tak, że znich ciekła woda :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...