Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja z czystym sumieniem mogę na razie polecić Panią, która robiła nam projekt przyłącza energetycznego i projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej (mieliśmy projekt indywidualny) Ja się co prawda na tych rzeczach nadal nie znam , ale

- pani z urzędu miasta przyjmująca dokumentacjędo PNB tę część projektu chwaliła :D i mówiła że na "tyle projektów co to ona ogląda to ten lśni" :lol:

-pan elektryk który przyłącze robił - projekt też chwalił

 

Kontakt super

P Ania 506123523

 

i skład budowlany Na razie :wink: najlepsze ceny, bardzo dobry kontakt, mozliwość negocjacji cen. Przy bloczkach betonowych : bloczki były super, transport był na czas, a zakaucjowane palety odebrali . Przed nami jeszcze dalsza współpraca, ale póki co może ktoś jeszcze skorzysta z kontaktu

 

Milex 695 391 765 P Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim firma która mi budowała dom "pod klucz" - PartnerHaus z Pabianic. Bardzo kompetentni, na budowie byłem jak chciałem, bo właściwie moja obecność nie była potrzebna. Ok, zdarzyła im się wpadka, ale bez dyskusji i szybko poprawili. No i drogo nie wyszło.

(42) 213 12 26

http://www.partnerhaus.com.pl

Jakbyście się kontaktowali to powiedzcie ze kontakt macie z budowy na Kochanówce. :)

 

PILNIE POSZUKUJĘ osób, którym dom stawiała ta firma!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podobnie jak moniqa_1977 mogę polecić:

 

1/ mury - Łukasz 509 373 870 : wszedł w umówionym terminie, skończył też terminowo, do jakości prac murarskich zastrzeżeń nie mieliśmy, robił nam tez tynki wewnetrzne cem-wap i ocieplał dom styropianem - tez bylismy zadowoleni, cenowo ok - tylko trzeba było się znim sporo wczesniej umawiać

 

2/ więźba dachowa - Adam tel 505 068 767: świetna ekipa - weszli w terminie i w 2 tygodnie załatwili temat 315 m2 dachu, póxniej robili nam tez podbitkę - uwaga jak wyżej: w 2007 r. trzeba bylo umawiać sie z nimi z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem

 

 

 

4/ kominek - Paweł tel. 509 224 696: profesjonalizm na etapie projektowania i wykonania, duzo cierpliwści (do mnie...), kominek na płytach warmsena, wkład w cenie "netowej", sensowne rozprowadzenie ciepłego powietrza po domu, podświetlany onyks na obudowie - razem zajęło to 5 dni i mogłam sie cieszyć strzelaniem drewna w pięknym, maksymalnie dopieszczonym kominku :D 8)

 

 

Dodatkowo polecam

 

1. Hydraulika Tomek 511505088 - sprawny szybki obeznany z najnowszymi rozwiązaniami i przede wszytskim myślący i nad funkcjonalnością i nawet nad estetyką wykonanego rozwiązania ( uzbrajał u mnie kotłownię)

2. Wykończeniówka - Grzegorz 669425605 - u mnie robili łazienki , płytki, gładzie, parapety, zabudowy - ogólnie sprawna ekipa dla której większość robót budowlanych nie ma tajemnic a już z płytkami potrafią chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stanowczo nie polecam biura architektów: AGROPROJEKT z ul. Zawiszy Czarnego. Adaptacje projektu (zmmiana 2 okien, zmiana stropu z mono na terivę robili 3 miesiące!!!!!) I robili by jeszcze z miesiąc, gdyby nie poszło na "ku...wa mać" i groźba sądem. Ledwo wyrobili się z terminem, który był przekładany 3 razy. Dziś sie dowiedziałem że nasz dom jest źle posadowiony na działce!!!!! Fuck, wystrzegajcie sie tej firmy i bałaganu który tam panuje!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje hurtowni budowlanej w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego?

co powiecie o hurtowni Iwona?

Ja brałem dużo materiałów z Iwony, najmniejszych problemów. Tam jest taki wysoki pan Piotr, z którym można ponegocjowac ceny. Reszta pracowników podaje ceny katalogowe.

Bez większych problemów przeszliśmy na rozliczenia przelewowe z terminem dwutygodniowym.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już stan surowy zamknięty:) Należymy do tych szczęśliwców, którym udało się współpracować z naprawdę solidnymi i rzetelnymi firmami - wszystko na czas, rabaty OK, obługa jak należy:

Na początek firmy handlowe:

 

MAKRA -2 MET ul. Przędzalniana , - drzwi wejściowe,

 

Firma Henx Andrespol - brama garażowa Normstahl,

 

APK Dachy - ul. Brzezińska Łódź, pan Jakub :-) - dachówka, rynny, okna dachowe itp itd,

 

BUDVAR Centrum z ul. Rzgowskiej - pan Piotr :-) - okna do całego domku,

 

MAXDOM i DOMBUD Koluszki

 

ABC - BUD , pani Strumian, Andrespol - materiały budowlane,

 

WSZYSTKIE TE FIRMY z czystym sumieniem POLECAM !!!!

 

Pozdrawiam,

K.

O tym Henxie to jeszcze bym podyskutował :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]hydraulik - pan andrzej - bezproblemowy z ekipa zrobili mi instalacje w 10 dni dokladnie i profesjonalnie 607 311 629[...]

 

Skorzystałem z tej opinii i jestem zadowolony. Pan Andrzej trzyma się terminów i kosztorysu. Robił u mnie modernizację instalacji c.o. i wod-kan - wszystko czysto i dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Już teraz mogę, z czystym sumieniem, polecić ekipę, która u mnie budowała stan surowy otwarty (wszystko oprócz krycia dachu).

p. Marian, 605-622-430

p. Stanisław 603-673-360

 

To są właściciele, sami pracuję na budowie i dozorują. Niezwykle dokładnie, fachowo, uczciwie. Z trzech ekip jakim dawałem projekt do wyceny, oni byli najtańsi. Teraz wiem, że można taniej, ale czy lepiej ? :roll:

 

Właściwie to zapomniałem dodać najważniejszy skład w moim budowlanym życiu :lol: ..

Skład budowlany Dziki ul. Rokicińska w Kraszewie 0-42 213-21-58. Dobre ceny na drewno, dobrej jakości. Co co pozostałych rzeczy można się dogadać. Polecam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić cieśli całą więźbę dachową oraz pełne odeskowanie plus płyta jak została mi po szalunkach stropu wykonali w......?

Łącznie 15 godzin pracy czyli dwa dni.

Przyjechała ekipa dziesięciu chłopa i nie wiedziałem nawet kiedy rozłożyli sprzęt a kiedy złożyli i wypłacałem kasiorkę :D Aż miło takich ludzi mieć na budowie.

 

Drugi fachowiec to dachówkarz weszli i nic nie poprawiali tylko zaczęli kłaść co trzeba na dach. Dokładni sumienni i pracowici. Ponadto dobrze żyją ze składem budowlanym " IWONA" gdzie mogę również polecić obsługę p. Przemek.

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o info na priv gdyż Panowie są skromni i prosili o zachowanie tej formy :wink: :D

Pozdrawiam

Paweł

 

Do grona polecanych dołącza 8)

Elektryk Pan Marek Ossendowski tel 500507507

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

To może od razu podam swoje typy wykonawców, z których jestem baaardzo zadowolona:

 

Instalacje wod-kan i CO - pan Andrzej Mucha, fima Terwo na ul. Pogonowskiego w Łodzi - tel. 501 083 272 - fachowo, kompetentnie i terminowo. Kosztorys, przygotowany praktycznie rok wcześniej zgadzał się z realizacją w 100%, żadnych tam "dodatkowych" kosztów.

 

Kominki - pan Sebastian Dzikorski, PHU "Kominki" na ul. Curie-Skłodowskiej w Łodzi - tel. 606 259 990 - j.w. - zamówione = wykonane w terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z funkcjonalności zaproponowanego wkładu, jak i jakości wykończenia zabudowy kominka.

 

Okna - firma Makarski na ul. Broniewskiego w Łodzi - bardzo ładne okna, z którymi, odpukać, nic złego się nie dzieje.

 

I to by było na tyle, jeśli chodzi o polecanych wykonawców.

Pozostali mniej lub bardziej podpadli, ale to temat na osobny post, który napiszę za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...