Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, bardzo fajny temat dzięki któremu uzbierałem niezłą ilośc kontaktów do potencjalnych wykonawców, ale generalnie widzę problem z kierownikami budowy. Nikt nie zwraca uwagi na tą ważną postać na budowie? Brakuje opinii pozytywnych jak i negatywnych. Podzielcie się kontaktami do kierowników :).

Zaczynam budowę od lipca i chciałbym na początku znaleźć kompetentną osobę na to ważne miejsce na mojej budowie.

 

Pozdrawiam

 

Witaj

ja na dzień dobry poczytałam dzienniki budowy innych osób, o to co się tam działo, lub jak nie zawsze potrafili się zachować kierownicy budowy mnie lekko załamało- i znalezienie porządnego kierownika budowy to był punk nr 1 dla mnie .

Po całym procesie budowy - polecam szczerze swojego kierownika, pisałam już kiedyś na ten temat na forum , podaje nr tel Marek Liberacki 602 381 064.

A jeszcze przy okazji polecę pana elektryka bo widzę , że też zdarzają się pytania - Marcin Pewniak 602 496 467.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów,

 

Rozpoczynamy budowę w Grotnikach (okolice Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza). Szukam sprawdzonej ekipy z okolic na razie do fundamentów i murów.

Będę wdzięczny za namiary.

 

Pozdrawiam

 

Ja mogę polecić ekipę Edwarda Matusiaka z okolic Ozorkowa tel. 601 372 470.

Robi dobrze i sprawnie. Ma dużą ekipę murarze i pomocnicy.

Dobra organizacja pracy - ściany parteru postawili w 3 dni.

 

Ale od razu mówię jak każdą ekipę trzeba pilnować bo zdarzają się/wychodzą mniejsze lub większe błędy.

Tynkarze mieli swoje do powiedzenia ale nie było tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania rozdzielnice budowlaną z fundamentem firmy EMITER.

Rozdzielnica gotowa do podpięcia licznika 3 fazowego, zabezpieczenie przedlicznikowe C16A.

Dodatkowo hermetyczny zestaw zasilający z zabezpieczeniem B16A z jednym gniazdem siłowym i 230V.

Stan bardzo dobry

 

Całość 600zł

 

Ewentualnego nabywce mogę skontaktować z osoba która sprawnie załatwi podłączenie placu budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić ekipę Edwarda Matusiaka z okolic Ozorkowa tel. 601 372 470.

Robi dobrze i sprawnie. Ma dużą ekipę murarze i pomocnicy.

Dobra organizacja pracy - ściany parteru postawili w 3 dni.

 

Ale od razu mówię jak każdą ekipę trzeba pilnować bo zdarzają się/wychodzą mniejsze lub większe błędy.

Tynkarze mieli swoje do powiedzenia ale nie było tragedii

 

Dzięki za namiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam, poszukuję solidnej ekipy do zrobienia tynków gipsowych, ale z Knaufa Diamond albo Nida Zeta (te twardsze), z zastosowaniem profili i taśm. Dom w okolicach Strykowa, do zrobienia 200m2 tynku.

Może możecie mi kogoś polecić. Te firmy, które znalazłam na Muratorze, to albo nie odbierają telefonów, albo "nie obsługują tego rejonu" , albo metrów za mało... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam jest to moj pierwszy post lecz jestem obserwatorem juz od jakiegoś czasu :welcome:

Jestem swierzo po etapie instalacji wod-kan i CO

Instalacje rozprowadzał mi Hydraulik z Polecenia znajomego i muszę powiedzieć ze jestem zadowolony

praca została wykonana sprawnie i fachowo

p.Marcin ma bardzo bogatą ofertę zaczynając od drobnych awarii a kończąc na calych budynkach no i co najważniejsze

PRZYZWOITE CENY

Kontakt do p.Marcina 880987511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Hej AGP. Z tego co wiem kazdy elektryk ci to zrobi. Moge podac namiary na kilku.

 

Masz bednarke przyczepioną do zbrojenia fundamnetu? Jesli tak to bedzie taniej. Jesli nie to trzeba wbijac w ziemie takie specjalne prety. Ja generalnie mialem robic u siebie w domu odgromówke ale wszyscy elektrycy odradzali jako ze brzydkie i niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...