Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sieradzka:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bo to życie to bal jest nad balee.......

Witam Was śpiewająco bo jestem dopiero na początku podróży zwanej "budowa domu"... Stąd też mój pełen jeszcze optymizm..

Na razie dopiero raczkuję, bo dziś ma się w końcu (po 6 tygodniach) uprawomocnić po podziale wybrana przez nas działka.

I dopiero po tym ruszamy w bój o pozwolenia wszelakie potzrebne mniej lub więcej..

Trzymajcie kciuki!

pozdrawiam z ziemi kopernika i piernika! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...

Witam

Juz kiedys tutaj byłem, i miałem nadzuieje ze szybciej bede mógł cos napisac ale strasznie długo trwaja wszystkie papiery no ale w koncu cos się ruszyło :D . Działke juz mam domek sie rysuje i cała reszta uzgodnien do budowy bedzie załatwiana, a domek tak bedzie wygladał http://nowydom.onet.pl/3197,projekt.html troszke pozmienielismy bo bedziemy mieli piwnice i potrzebne było zejscie z domu ale wszystko ładnie sie udało, przynajmniej na rysunku ładnie wyglada, domek po zmianach ma 100m2 bedzie budowany z max-a i styropian,to chyba wszystko co narazie chce napisac. Pozdrawiam Was wszystkich mam nadzieje ze bedziemy sie wymieniac uwagami i pomysłami.

Czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...