Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Ożarowska ( Ożarów Mazowiecki)


Recommended Posts

Gość Pyrekcb
O ja pier......

 

No niestety... :(

 

Wyobrażasz sobie co się będzie działo na drogach w godzinach szczytu??? Niech szybko budują autostradę....

 

"Nasza" obwodnica będzie gotowa w 2010 r., ale "zabierze" ona tylko malutką część tych, którzy pracują daleko na północ i południe W-wy. Ludzie będą pchali się głównie poznańską, Górczewską i (niestety) Szeligowską... :evil:

 

P.S. Nie znałem tej mapy - jest bardzo akualna, nawet swojego sasiada mam na przybliżeniu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 402
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Pyrekcb
Pozostaje mieć nadzieję, że to jeszcze potrwa....

No i mi na szczęście zostaje jeszcze ukochane PKP 8)

 

Nie no - nie przesadzajmy.... :lol:

Już bardziej bym liczył na linię busikową - trwają rozmowy między ZTM a gminą Ożarów. Na Jelonki (ew. P&D) by dojeżdżały, a dalej, to już tramwaj można złapac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było ;) ale powracam, bo odbiór segmentu w Ożarowie tuż, tuż...

 

A ja wciąż nie wiem jak co ma wyglądać, nie wiem od czego zacząć i jak się dobrze zorganizować... jestem laikiem ... wpisuję w wyszukiwarkę jakieś zapytanie a tam tyle odpowiedzi, że przez tydzień nie znajdę tego co chcę...

Może pomożecie?

 

Pierwsze proste pytanie:

- gdzie w Warszawie i okolicach polecacie obejrzeć sobie materiały do wykończeń - płytki, parkiety, gdzie jest tego największy wybór

- no a po obejrzeniu i podjęciu decyzji gdzie najlepiej kupić, gdzie kupić?

 

Czy miejsca jak pawilony na Bartyckiej, czy sklepy budowlane (Castorama, Leroy) są ok.? Czy np ceny na Bartyckiej nie są wyższe niż w jakiś małych sklepach? A czy w marketach budowlanych, w których być może jest taniej np. płytki nie są gorszej jakości?

Czy możecie wrzucić polecane przez Was sklepy?

 

będę strasznie wdzieczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Gość Pyrekcb

U mnie jeszcze nic nie ruszyło, a już dwa razy włamywali się do blaszaka... :evil:

Najpierw zabrali "żelastwo" - siakieś młotki, piły, siekierę, a za drugim razem już nic nie było do wzięcia, więc "bezintersownie" połamali bramę, kilka drewnianych słupków i zerwali siatkę (oczywiście, nie wzięli). :-?

 

K..wa, co za kraj... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyrekcb
A może monitoring do blaszaka?

Nie wiem czy w ogóle można.... :roll:

 

Ochrona do pustego blaszaka? :roll:

Jak zacznę konkretniej budowę, to się będę zastanawiał.

Póki co mam mieszane uczucia - po prowizorycznym ustawieniu ogrodzenia, pojechałem na działkę zerknąć co i jak. Brama znów przewrócona, jedyne ślady na śniegu w stronę ulicy, ruszyłem autem do domu, a tu przede mną auto z kogutem "solid" patroluje. Podgoniłem ich i zaczęli jechac szybciej i zniknęli mi z oczu. Moze i przypadek, a moze i nie... :roll:

Słyszałem już opowieści o "napędzaniu" klientów agencjom ochrony... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już opowieści o "napędzaniu" klientów agencjom ochrony... :-?

Może być, ale raczej na takie atrakcje nie pchali by się oznakowanym samochodem.

Wiesz co by było gdyby ktoś ich zobaczył, albo lepiej fotę strzelił? Nawet mogliby stracić koncesję.

Może dzielni Solidowcy przestraszyli się, że chcesz ich obić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyrekcb
Słyszałem już opowieści o "napędzaniu" klientów agencjom ochrony... :-?

Może być, ale raczej na takie atrakcje nie pchali by się oznakowanym samochodem.

Wiesz co by było gdyby ktoś ich zobaczył, albo lepiej fotę strzelił? Nawet mogliby stracić koncesję.

 

W sumie racja... :roll:

 

Może dzielni Solidowcy przestraszyli się, że chcesz ich obić :lol:

 

Eeee, moje kombi na gangsterkę nie wygląda... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Załozyłem nowy temat dla grup Powiatu Warszawskiego Zach.

 

Witam wszystkich budujących z Powiatu Warszawsko Zachodniego. Jestem nowym na forum bo własnie rozpocząłem budowę i szukałem informacji odnośnie cen materiałow budowlanych, polecanych hurtowni, polecanych wykonawców, cen usług i niestety nie jest łatwo te wiadomości pozyskać z forum, oczywiście one gdzieś tam są ale wiele z nich jest przestarzałych.

 

CZYLI JESZCZE RAZ- POLECANE USŁUGI, WYKONAWCY, HURTOWNIE oraz których nie polecamy. Bardzo proszę zajrzyjcie tam i piszcie.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...