Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Ożarowska ( Ożarów Mazowiecki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 402
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Załozyłem nowy temat dla grup Powiatu Warszawskiego Zach.

 

CZYLI JESZCZE RAZ- POLECANE USŁUGI, WYKONAWCY, HURTOWNIE oraz których nie polecamy. Bardzo proszę zajrzyjcie tam i piszcie.

:D

 

hejka,

 

ja jestem po stanie surowym. Materiały bralem róznie, często z daleka :)

W Ożarowie moge ze swojego doświadczenia polecić:

 

Domix przy Poznańskiej - idzie się dogadać i ponegocjować, ale tylko z włascicielem, pracownicy są "słabi" :))))

Instalbud (na przeciwko basenu) - najdrożsi! aż dziw bierze, że wystawiają jeszcze takie ceny na allegro.

Tombudeex (na trasie Leszno - Górczewska) - można się dogadać z szefem, miła obsługa, rozsądne ceny (nie wszystkie).

 

wełnę brałem z neta, cały transport (i tak nie straczyło), cegły Porotherm 11,50 na osłonowke - częściowo z Pruszkowa przez Allegro - byly tańsze, bo z fabryki w Czechach. Poki co, nie ma oznak że gorsze :)

 

Beton - MD Beton, ale nie są najtańsi. Eleatyczni co do terminów

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Gość Pyrekcb
cześć,

 

skąd braliście więźbę dachową. kogo możecie polecić?

 

dzięki

 

Polecić (jeszcze) nie mogę, ale wydzwoniłem "POLO" z Warszawskiej w Babicach - kantówka 700 zł, deski calówki - 470 zł. Transport free.

Jak na razie w moich poszukiwaniach - najtaniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam mam pytanie,

 

 

planujemy murować kominy z cegły pełnej, czy PRZESTRZEŃ między kominem a wkładem ceramicznym (jak również kwasówką) wypełniać wełną na całej powierzchni przestrzeni czy np. mozna wełną dawać co kilka cm?????????

 

jaką wełną stosowaliście u siebie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Gość Pyrekcb
Pozostaje mieć nadzieję, że to jeszcze potrwa....

No i mi na szczęście zostaje jeszcze ukochane PKP 8)

 

Nie no - nie przesadzajmy.... :lol:

Już bardziej bym liczył na linię busikową - trwają rozmowy między ZTM a gminą Ożarów. Na Jelonki (ew. P&D) by dojeżdżały, a dalej, to już tramwaj można złapac. :wink:

 

No i się nie dogadali z ZTM-em - jeździ inny przewoźnik.

 

http://www.infobus.pl/text.php?id=24287&from=main

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC,

 

gdzie kupywaliście wkłady do kominów?

 

 

Jakie macie rozwiązania kominowe u siebie. My chcemy zrobić jeden komin spalinowy, jeden kwasowy (gaz) i 3 wentylacyjne.

 

Witam,

 

Jestem nowy na tym forum, ale mogę polecić skład PSB przy Warszawskiej - jestem zadowolony z cen jakie dostałem na materiały. Tylko proszę pamiętać oni dają dobre ceny na materiał zamawiany na całą budowę.

 

Niestety nie mogę polecić firmy DOMIX, którą ktoś powyżej chwalił. Olewająco podeszli do tematu cen.

 

Byłbym wdzięczny za podanie namiarów na sprawdzoną ekipę do tynków wewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat drog i oswietlenia na osiedlu zwanym kukurydza.

 

 

co jakis czas bede pilotowal forum, szukajac jeszcze innych zainteresowanych jakos wplywem na gmine, aby cos sie zaczelo dziac. piszcie. o tyle dobrze, ze pokaze to ilu nas jest tym zainteresowanych.

 

sam zamierzam wysmarowac jakies pismo i zorganizowac podpisy, przed grudniowymi propozycjami do budzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sam pewnie wiesz, kanalizacje robia w przyszlym roku, a od decyzji do realizacji mija po killka lat, wiec jasnym jest (pozwole sobie na uszczypliwosc), ze jesli nie zaczniemy etraz - odwlecze sie to o czas, keidy zaczniemy.

 

ale cale zaangazowanie to tylko podpis - i byc moze - wizyta na zime w urzedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...