Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Ożarowska ( Ożarów Mazowiecki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 402
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przejrzałem projekt budżetu gminy z 2008 roku.

 

Jest tam:

"Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości

Duchnice"

2008r.-2011r.

 

Łączny koszty finansowania 5 000 000

rok budżetowy 2008: 200 000

2009r.: 1 600 000

2010r.: 1 600 000

 

 

W planie wieloletnim z 2009 już nie ma o tym wzmianki.

 

Plan wieloletni 2008 (41 wiersz)

Plan wieloletni 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem rozmawialem z naczelnikiem od inwestycji - Robertem Zwolinskim i powiedzal, ze nie wypadlo (pytalem dwa razy).

 

Zaczynaja w tym roku, koncza w przyszlym. Wierze, ze to prawda.

 

I w zwiazu z tym wraca temat podpisow pod nieistniejacym pismem o drogi i swiatlo. trzeba to w koncu bedzie ruszyc.

 

Juz szykuje pismo. Watch out jour murki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zaczynaja w tym roku, koncza w przyszlym. Wierze, ze to prawda....

 

 

Znalazłem na stronie BIP zatwierdzony budżet i jest tam nasza kanalizacja.

Całkowity koszt 7,5 mln zł

W tym roku 200 000 zł

w 2010 1,5 mln zł

w 2011 3,0 mln zł

w 2012 pewnie reszta.

 

jest jeszcze aneks w którym zwiększają kwotę na 2009 do 400 000 zł.

 

 

W przyszłym roku będzie nowy budżet. itd.

Z tego co ja się dowiadywałem to powodzenie zależy od przyznania środków unijnych. Uwierzę jak zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

Chcialam polecic glazurnika ktory wlasnie ostatecznie skonczyl u mnie prace. Pan Janusz polecany byl juz na forum przez jednego z forumowiczow a ja chcialam jedynie dolaczyc sie do pochwaly. Glazurnik ten nie marudzi, wszystko wykonal z nalezyta starannoscia i cenowo tez jest ok. Oby wiecej bylo takich fachowcow.

Mozna powolac sie na Kasie z Duchnic

telefon do Pana Janusza 604 684 786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Witam wszystkich,

 

Niedawno staliśmy się posiadaczami działeczki w Wieruchowie (gm. Ożarów) i przymierzamy się do budowy domku.

Czy myśleliście może o tzw. budownictwie modułowym?

Słyszeliście może jakieś opinie o domach wybudowanych w tej technologii?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Przyłączam się do formu - buduję się od jakiegoś czasu w Ożarowie Mazowieckim.

Mogę polecić sprawdzoną ekipę budowlaną, z której jestem zadowolony oraz firmę do wykończenia dachu.

Aktualnie mam stan surowy otwarty, a więc dużo jeszcze przede mną. Gdbyby ktoś potrzebował informacji o przyłączach (gaz, woda, kanalizacja i prąd) - proszę pisać.

Dla tych, którzy są już w trakcie wykańczania domu z chęcią pomogę zrobić świadectwo charakterystyki energetycznej. Ostatnio widziałem na allegro osobę, która wykonuje świadectwo za 50zł w ciągu jednego dnia - istne oszustwo. Jestem po 2-letnich studiach podyplomowych na PW z zakresu budownictwa i informuję, że aby zrobić taki dokument z prawdziwego zdarzeania i dowiedzieć się z niego istotnych dla naszego domu informacji - trzeba się trochę napracować.

 

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Szanowni,

podejmując decyzję o lokalizacji działki i budowie domu bierze się też pod uwagę infrastrukturę.

W Ożarowie z przedszkolami do niedawna było DRAMATYCZNIE ale słyszałem że powstanie nowa nowoczesna placówka Szczęśliwa Gwiazdeczka

podobno ma już działać od lipca 2010 roku

na stronie internetowej nie ma jeszcze zbyt wielu informacji gwiazdeczka.com.pl

 

jak bym mógł prosić o jakiekolwiek informacje na ten temat

 

pozdrawiam

NIKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję zwykłej ziemi/humusu do wyrównania działki, gdyby ktoś z Was chciał się czegoś takiego pozbyć lub znał jakieś miejsce gdzie można trochę tego nabyć po okazyjnej cenie :) proszę o info.

 

Pozdrawiam,

tel.: 509-189-006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witam wszystkich, jestem nowa na forum, za kilka miesięcy przeprowadzam się do Ożarowa Mazowieckiego.

Potrzebuję pomocy.

Czy możecie polecić kogoś kto za rozsądną cenę zagospodaruje moją działkę - chodzi mi o ogród -odwodnienie terenu, trawa na powierzchni około 250 m wraz z jakimiś roślinkami - krzewy, drzewka ozdobne, kwiaty. Chodzi mi o jakiś w miarę prosty ale zarazem ładny i łatwy w utrzymaniu mały ogródek.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

Dnia 17.04.2010 zaginął mi pies rasy POSOKOWIEC BAWARSKI. jT. szczupły, zgrabny, ciemnobrązowy pies z długim ogonem (jamnik na długich łapach). Ma na sobie 2 obroże w tym jedną przeciwpchelną. Charakterystyczne 3 blizny na lewym boku i uszczerbione prawo ucho. Pies jest łagodny dla ludzi lecz z innymi psami wchodzi w konflikt. KONTAKT: 0-604-065-135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
UWAGA!!!!

Dnia 17.04.2010 zaginął mi pies rasy POSOKOWIEC BAWARSKI. jT. szczupły, zgrabny, ciemnobrązowy pies z długim ogonem (jamnik na długich łapach). Ma na sobie 2 obroże w tym jedną przeciwpchelną. Charakterystyczne 3 blizny na lewym boku i uszczerbione prawo ucho. Pies jest łagodny dla ludzi lecz z innymi psami wchodzi w konflikt. KONTAKT: 0-604-065-135

 

 

MIŁO MI WSZYSTKICH POINFORMOWAĆ, ŻE DZIĘKI UCZCIWYM LUDZIOM (KTÓRYCH NIE BRAKUJE) PIESEK SIĘ ODNALAZŁ - ZA CO DZIĘKUJĘ ZWŁASZCZA MOIM "SĄSIADOM". Musiałam go wprawdzie wykraść z "pewnego nieciekawego miejsca" ale jest i to na pewno mój!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...