Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Ożarowska ( Ożarów Mazowiecki)


Recommended Posts

Do Himen:

 

To zapytanie jest "grzecznosciowe" -czy ja nie chce kupić działki, juz kupiłam ale na Białołece. :wink: Moi dobrzy znajomi znaleźli dziłakę w okolicach Babic, dokładnie Kaputy (Kaputy należą do gminy Ożarów). Działka jest rolna i nie wiadomo jak długo może trwać jej odrolnienie.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 402
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na przebudzenie grupy Ozarowskiej chcialam ostrzec przed firma Instal Bud z Ozarowa, mieszcza sie przy Poznanskiej - zolty budynek blisko kosciola.

Wykonuja prawie wszystko, na niczym sie nie znaja, po prostu podnajmuja najtansze ekipy, ktore chyba nie maja za wiele pracy.

Przykro mi to pisac, ale tynk po miesiacu zaczal pekac, a Pan nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci (chociaz podobno mamy 12 miesiecy gwarancji). Kretacz jakich malo.

Szczerze ostrzegam - po wielu, wielu poprawkach jeszcze przed odebraniem prac, teraz czeka nas wymiana calej elewacji na wlasny koszt. Brak slow. Nawet rozwazamy droge sadowa - musimy to realnie przemyslec, bo sa to zbyt duze koszty.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc na priv odebralismy i bardzo sie cieszymy z bliskiego sasiedztwa. Juz nawet odpisalam. Ja tez zauwazylam, ze najpierw wiadomosci zapisuja sie w folderze "do wyslania" ale za jakis czas same teleportuja sie do skrzynki wyslane :D

Himenowa

 

wiadomosci pozostaja w folderze "do wyslania" dopoki adresat ich nie odczyta - tez tego kiedys nie wiedzialam :wink:

 

pozdrawiam

karorka

(jeszcze mieszkanka Ozarowa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
o widze ze sie reaktywowala moja ulubiona grupa :D

 

 

Oj, Karorka, cos mi sie wydaje, ze znowu bedzie podpadziocha u Jerzysia :lol: :lol: :lol:

 

na razie nie zareagowal :wink:

 

no coz sentyment pozostanie do konca zycia - w koncu mieszkam tam od urodzenia

 

mbz

mam nadzieje ze Tobie tez sie bedzie dobrze mieszkalo w gminie ozarowskiej czego serdecznie zycze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie wskakuję na forum - po długim czasie... :oops: Informuję jednocześnie, że przybyło mi domu i mam nadzeję mieć w końcu taki dachówkowy dach :wink: A nie macie przy okazji ekipy od dachu do odstąpienia (godnej polecenia tzn. solidnej i niedrogiej)? [/u]

 

Jeszcze nie pisałam jaki to projekt - DWOREK 2 firmy Archeton

 

mbz

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Prawie codziennie widzę Wasz dom i zazdroszczę szybkiego wykonania. Niestety u nas duuuużo wolniej, ale i tak jest fajnie. Za to posadziłam cebulki kwiatów, żeby cieszyć oczy wiosną (chyba że za głęboko?). Szykuje się Wam nowe bliskie sąsiedztwo?

 

pozdrawiam Wszystkich

Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...