Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Ożarowska ( Ożarów Mazowiecki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 402
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sorki pomyliłem sie w nazwie w Ołtarzewie.

Mam już fundamenty :D które postawiłem w 2005 roku wiec jedynie co mi pozostało to ruszać z tym koksem.

Fajnie że jest ta grupa możemy sie powymieniać wieloma ciekawymi informacjami z naszego rejonu :) może uda sie jakieś ceny fajniejsze wynegocjować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki pomyliłem sie w nazwie w Ołtarzewie.

Mam już fundamenty :D które postawiłem w 2005 roku wiec jedynie co mi pozostało to ruszać z tym koksem.

Fajnie że jest ta grupa możemy sie powymieniać wieloma ciekawymi informacjami z naszego rejonu :) może uda sie jakieś ceny fajniejsze wynegocjować :wink:

 

hej ldeb :)

to od razu zapraszam do grup Stare Babice i Izabelin

bo niestety ozarowska raczej kiepsko funkcjonuje i chyba niewiele sie tu dowiesz - a skladow budowlanych i tym podobnych tez wiecej znajdziesz w okolicach Babic a to w koncu do Ołtarzewa rzut beretem :wink:

 

ja tu zagladam z sentymentu bo poki co jeszcze mieszkam w Ozarowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ldeb :)

 

Fajnie, ze ktos do tej grupy jednak dolaczyl :D

Moze na wiosne dojdzie jeszcze kilka osob? Ta gmina jest chyba wciaz nie odkryta dla inwestorow "domkowych", choc ma potencjal ( i tanie dzialki) i blisko do Wawy, ale moze to i dobrze?

 

Karorka, a kiedy planujesz przeprowadzke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, bardziej zastanawiaja mnie koszty podłoczenia. W miedzyczasie dowiedziałem się ze, istenieje możliwiść podjechania do działki z pradem gorą i zrobić skrzynke w ogrodzeniu, czy to prawda?

 

Inna beczka, szukam godnego polecenie geodety z ternu, czy mozecie kogos polecić? (wykonienie mapy do celów projektowych, itp.)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...