Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Ożarowska ( Ożarów Mazowiecki)


Recommended Posts

witam moja ukochana grupe :D

 

skoro mbz wyciagnela ja z odmetow zapomnienia to i ja cos napisze

 

dream z kupnem dzialki w Ozarowie tez juz chyba trzeba sie spieszyc bo slyszalam ze ceny zaczynaja szalec - zreszta w atrakcyjniejszych miejscach (osiedle Mickiewicza) to juz dawno ceny byly wysokie bo i podaz b. mala

zapytam przy okazji stolarza ktory niedlugo bedzie robil nam troche szafek - on mieszka w Ołtarzewie i ostatnio cos wspominal ze zna kogos kto ma dzialke do sprzedania w Oltarzewie

slyszalam tez ze w Duchnicach moga byc znowu do sprzedazy jakies rolne dzialki, potem do odrolnienia

 

a moze skontaktuj sie z http://www.podwarszawskie.gratka.pl/

ostatnio otworzyli biuro w Ozarowie - na stronie jeszcze nie ma namiarow ale moze jutro spojrze przy okazji to zapisze namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 402
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zapytam przy okazji stolarza ktory niedlugo bedzie robil nam troche szafek - on mieszka w Ołtarzewie i ostatnio cos wspominal ze zna kogos kto ma dzialke do sprzedania w Oltarzewie

slyszalam tez ze w Duchnicach moga byc znowu do sprzedazy jakies rolne dzialki, potem do odrolnienia

 

Dzięki wielkie za zainteresowanie. Będę wdzięczna za każdy bezpośredni kontakt.

 

a moze skontaktuj sie z http://www.podwarszawskie.gratka.pl/

ostatnio otworzyli biuro w Ozarowie - na stronie jeszcze nie ma namiarow ale moze jutro spojrze przy okazji to zapisze namiary

 

Biuro już znam, mieści się naprzeciwko hotelu w Ożarowie, którego nazwy nie pamiętam. Miałam też już przyjemność kontaktować się telefonicznie z panią agentką z tego biura (jak mnie pamięć nie myli z p.Adamczewską), ale w tamtym czasie interesowała mnie tylko gmina Babice, więc o Ożarów nie pytałam. Teraz rzeczywistość zmusza mnie po trochu do rozszerzenia obszaru poszukiwań... :cry: W każdym razie dziękuję za dobre chęci.

Pozdrawiam cieplutko w zimny wieczór (noc raczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tu zaglądam to nie dopuszczę, żeby nieliczna, ale przyjaźnie nastawiona grupa ożarowska spadła na dalsze strony. Może uda mi się kupić działkę w tej gminie to jak ja wtedy w oczy spojrzę sąsiadom z forum :D

Tymczasem "poluję" na Ołtarzew (oczywiście nie wykluczając Babic). Tam mi się nawet okolica podoba, zwłaszcza północna strona, niestety w przeciwieństwie do Duchnic, przez które cały letni sezon przejeżdżam w drodze na działkę moich rodziców w Brwinowie (rekreacyjną zresztą).

Ale jak to mówią "nigdy nie mów nigdy", więc jak się taka oferta trafi i będzie sie mieścić w budżecie to napewno jej nie zlekceważę i przynajmniej obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dream

 

w ostatniej gazetce ozarowskiej jest ogloszenie o dzialce 1000 m2 do sprzedania na osiedlu mickiewicza - wszystkie media, ogrodzona

tel. 696 957 221

 

a Duchnice rzeczywiscie do pieknych nie naleza ale jak z czasem powstanie tam osiedle to moze nie bedzie tak zle a ceny tam pewnie nadal w miare przystepne, tylko z mediami chyba kiepsko - kolezanka kupila w zeszlym roku gdzies w srodku tego pola i na prad poki co nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ciesze sie, ze troszke sie ruszyla grupka :D

 

Ja sie teraz troche zezloscilam, bo w tym miesiacu na chybcika ogloszono przetarg (3-dniowy praktycznie termin) na przebudowe ulicy Sochaczewskiej w Strzykulach i Wieruchowie :evil: Qrcze, jedyna dobra droga w okolicy a oni chca ja w tym miesiacu rozkopac :evil: :evil: :evil: no bo w tym miesiacu jeszcze ma sie zaczac i skonczyc :o oczywiscie dopuszczalne sa opoznienia ze wzgledu na pogode, wrr :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miesiacu na chybcika ogloszono przetarg (3-dniowy praktycznie termin) na przebudowe ulicy Sochaczewskiej w Strzykulach i Wieruchowie :evil:

Pewnie ktoś w gminie sobie przypomniał, że w budżecie jest kasa do wykorzystania no i dobrze by było ją wykorzystać tak tuż przed wyborami, żeby zadbać o mieszkańców (czyt. wyborców)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ciesze sie, ze troszke sie ruszyla grupka :D

 

Ja sie teraz troche zezloscilam, bo w tym miesiacu na chybcika ogloszono przetarg (3-dniowy praktycznie termin) na przebudowe ulicy Sochaczewskiej w Strzykulach i Wieruchowie :evil: Qrcze, jedyna dobra droga w okolicy a oni chca ja w tym miesiacu rozkopac :evil: :evil: :evil: no bo w tym miesiacu jeszcze ma sie zaczac i skonczyc :o oczywiscie dopuszczalne sa opoznienia ze wzgledu na pogode, wrr :evil:

 

jakis miesiac temu widzialm jak robili pomiary - nie wiem jaka to bedzie przebudowa ale pomyslalam sobie ze beda robic rondo na tym feralnym skrzyzowaniu w strzykulach - a przydaloby sie bo ilosc wypadkow jest tam przerazajaca

co prawda rzeczywiscie zabrali sie za to w nie najlepszym momencie :evil: - warszawska rozkopana i jeszcze ten objazd z Piotrkowka do Babic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Duchnice rzeczywiscie do pieknych nie naleza ale jak z czasem powstanie tam osiedle to moze nie bedzie tak zle a ceny tam pewnie nadal w miare przystepne, tylko z mediami chyba kiepsko - kolezanka kupila w zeszlym roku gdzies w srodku tego pola i na prad poki co nie ma szans

 

do przyszlych zainteresowanych dzialkami w Duchnicach

chcialam zweryfikowac info nt. pradu - chyba ZE wreszcie dostrzegl :wink: ze to cale pole dzialek budowlanych i prad zakladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
jakis miesiac temu widzialm jak robili pomiary - nie wiem jaka to bedzie przebudowa ale pomyslalam sobie ze beda robic rondo na tym feralnym skrzyzowaniu w strzykulach - a przydaloby sie bo ilosc wypadkow jest tam przerazajaca

 

No i przebudowa rozpoczeta, na razie wiekszych utrudnien nie ma, ale niestety nie chodzilo chyba jednak o rondo :( Jakis czas temu na stroniegminy bylo info o przetargu i dopisano: w zakresie budowy chodnika i peronu (!) autobusowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...