Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Ożarowska ( Ożarów Mazowiecki)


Recommended Posts

Witam sąsiadów!

Potrzebuje pomocy, pilnie szukam glazurnika który dokończył by robotę po moim glazurniku, który się ulotnił i od początku grudnia nie daje znaku życia...

Jest do położenia trochę glazury na ścianach i podłoga w nie dużej łazience, jak również zafugowanie wiatrołapu i spiżarni...do tego zamontowanie drzwi do kabiny prysznicowej – sztuk 2...Nie ma tam więcej niż z 3 do 4 dni roboty....

Jeśli macie kogoś to proszę o kontakt na priv....

Aha, robota jest w Borzęcinie...

Dzięki.

p.s. jeśli się sprawdzi, to na wiosnę mamy jeszcze do zrobienia duży taras i wejście do domu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 402
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

W tym roku zamierzam ruszyć z budową w Ożarowie Maz. - os. Mickiewicza.

W związku z tym witam wszystkich sasiadów. Narazie ruszam z papierologią. Mam nadzieję że niedługo bedą służył jakimiś doświadczeniami w tym zakresie a wcześniej pewnie nie raz bedę podpierał się waszymi radami.

Pozdrawiam i do usłyszenia,

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam wszystkich

 

Planuję rozpocząć budowę pod koniec marca, dokumenty juz złożone czakam na decyzję. budujemy sie w Wieruchowie .

Możecie mi podac namiary na :

1. kogos kto ściągnie humus za rozsądną cenę

2. fachowca od studni (plalnujemy zrobić narazie swoją wode do celów budowlanych i podlewania ogrodu a jak sie nada to i do celów domowych też)

3. chyba najważniejsze namiary na hurtownie godne polecenia z materiałami budowlanymi do stanu surowego

 

pozdrawiam wszystkich

Jacek i Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

do ściągnięcia humusu łapałem koparki z ulicy lub z najbliższych budów.:-)

co do fachowca od studni to nie kopałem studni :-(

Co do hurtowni z materiałami to polecam firmę DOMIX w Ożarowie ceny maja dobre tylko trzeba troszeczkę ich pilnować z tymi cenami, bo jak się człowiek nie upomina o upusty to wtedy Im się trochę zapomina.

Ale ogólnie są Ok :-)

22-722-14-74 - telefon do sklepu/najlepiej dzwonić po 16:00 jak jest szef wtedy najlepsze ceny można wynegocjować.

 

Pozdrawiam

ldeb

 

PS.

Jeżeli nie będziecie mieli co zrobić z humusem to mogę go zabrać :-) przyda się na działkę bo mam blisko.

Dobra rada jeżeli macie kasę to już wszystko zamawiajcie ja tak zrobiłem i np: na cegle w ciągu 2 miesięcy zarobiłem 1,5zł na sztuce a cegieł na dom potrzeba sporo :-((()))))-:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

mam nadzieje, ze wypisze sie tam, gdzie chce w ozarowie.

 

budowe zaczynam w sierpniu, w duchnicach, w ozarowie. w sumie same utrapienia z materialami w tej chwili, ale licze, ze calosc wyjdzie, a ja nei zbankrutuje. pozdrawiam. prosze mnie nie pytac o ceny dzialek. nie wiem, ale wydaje mi sie, ze dalej beda szybowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
mam nadzieje, ze wypisze sie tam, gdzie chce w ozarowie.

 

budowe zaczynam w sierpniu, w duchnicach, w ozarowie. w sumie same utrapienia z materialami w tej chwili, ale licze, ze calosc wyjdzie, a ja nei zbankrutuje. pozdrawiam. prosze mnie nie pytac o ceny dzialek. nie wiem, ale wydaje mi sie, ze dalej beda szybowac.

 

 

Fajnie, my juz zaczelismy w kwietniu budowe w Duchnicach, tylko troche mamy problemy z nasza ekipa bo sie obiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...