Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PCHLI TARG grupy Wrocławskiej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 734
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Zostało mi (źle wyliczono- wiadomo) 13 palet Porotherm Winerberg 25 P+W klasa 15, 250x373x238, (60 sztuk na palecie). Do odebrania własnym transportem w zachodniej częsci Wrocławia. Palety są oryginalnie zapakowane. Cena za sztuke 7 złotych.

 

kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zostało mi (źle wyliczono- wiadomo) 13 palet Porotherm Winerberg 25 P+W klasa 15, 250x373x238, (60 sztuk na palecie). Do odebrania własnym transportem w zachodniej częsci Wrocławia. Palety są oryginalnie zapakowane. Cena za sztuke 7 złotych.

Wiem że nie na temat, no ale nie rozumiem takich ludzi. Przecież dziś taniej można kupić w hurtowni i to z transportem i fakturą vat (a więc jeszcze taniej, bo odzyska się jego część)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zostało mi (źle wyliczono- wiadomo) 13 palet Porotherm Winerberg 25 P+W klasa 15, 250x373x238, (60 sztuk na palecie). Do odebrania własnym transportem w zachodniej częsci Wrocławia. Palety są oryginalnie zapakowane. Cena za sztuke 7 złotych.

Wiem że nie na temat, no ale nie rozumiem takich ludzi. Przecież dziś taniej można kupić w hurtowni i to z transportem i fakturą vat (a więc jeszcze taniej, bo odzyska się jego część)...

 

Łatwo oceniać jak samemu sie nie jest w podobnej sytuacji. Po prostu kupiłam po takiej cennie netto i po takiej myślałam że uda mi sie sprzedać. Nie robiłam rozeznania rynku po upływie 4 miesięcy od zakupu. Jak widać okolicznosci mi nie sprzyjały podczas zakupu materiałów i teraz. Cóz... Mam nadzieje że szczęście ci bardziej sprzyja niz mi podczas budowy domu a nad krytyką warto sie czasem zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo oceniać jak samemu sie nie jest w podobnej sytuacji. Po prostu kupiłam po takiej cennie netto i po takiej myślałam że uda mi sie sprzedać. Nie robiłam rozeznania rynku po upływie 4 miesięcy od zakupu. Jak widać okolicznosci mi nie sprzyjały podczas zakupu materiałów i teraz. Cóz... Mam nadzieje że szczęście ci bardziej sprzyja niz mi podczas budowy domu a nad krytyką warto sie czasem zastanowić.

Nie nie, nie chodziło mi o krytykę - ja też kupiłem materiał w styczniu myśląc, że powtórzy się sytuacja sprzed roku, a teraz jest taniej. Chodziło mi właśnie tylko o to, by przed sprzedażą rozglądnąć się trochę po cenach. To tak jak widzę ofertę na używane stemple po 8zł, podczas gdy większość sprzedaje takie po 4-5zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Ja tak trochę z partyzanta, czytam wątek ale jakoś nie było okazji się ujawnić :oops:

Ale do rzeczy : mam do sprzedania garaż blaszany, stan bardzo dobry, wymiary 3x5 m, zamykany na zamek i kłódkę. Odbior w Pęgowie kier Oborniki Śląskie.

Więcej info na priv. Pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Po remoncie mieszkania został mi zbędny KUCHENNY sprzęt AGD do zabudowy - przywiozłem mamie kuchnię od siostry z Niemiec po nieco ponad roku używania - część sprzętu nie będzie nam potrzebna. Chętnie sprzedam:

- kuchenkę elektryczną do zabudowy IGNIS: (piekarnik i - płytę elektryczną)

- zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem i baterią

- okap - wyciąg;

 

Mogę zainteresowanym podesłać zdjęcia na priva albo zapraszam do obejrzenia sprzętu tylko proszę się wcześniej umówić telefonicznie: 609 47 97 97

 

odbierze moja mama - Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...