Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PCHLI TARG grupy Wrocławskiej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 734
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej

 

Zostało mi w garażu trochę płytek podłogowych Bambus Paradyża - w kolorze Beż (bambo beige) i Zieleń (bambo zefir) tak jak poniżej

 

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/bambus-bambo

 

Ktoś zainteresowany?

Przypominam się z płytkami.

Zostało mi po 10 paczek płytek beige i zefir. To łącznie około 26m2.

 

No i kuzka mi marznie na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Przegląd nadwyżek - do odsprzedania:

 

2. wełna skalna TopRock 150mm ROCKWOOLa lambda 0,035 W/mK - 7 rolek

3. paczka wieszaków obrotowych do podwieszania sufitów

 

Odbiór tylko osobisty w rejonie węzła bielańskiego - szczegóły na PW

 

wełna (TopRock 150mm ROCKWOOLa lambda 0,035 W/mK - 7 rolek) 45zł/rolka , całość za 300zł :D

 

dla majsterkowiczów - jeszcze mam nową frezarkę górnowrzecionową z mocnym silnikiem 1800W (140zł) oraz do tego 25 częściowy zestaw nowych profesjonalnych frezów (220zł) - możliwa wysyłka lub przerzucenie przez allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania garaż blaszany w I gat. o wymiarach 5x3m z bramą rozwierną. Garaż ma 2 m-ce, służył mi jako tymczasowy skład cementu i wapna podczas budowy. Stan idealny. Waga ~380kg. Dodatkowo posiadam 10 haków do doskonałej stabilizacji w gruncie.

Więcej informacji na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pozostało mi po budowie 7 rolek wełny Isover 150 i 50 U-0,39 oddam w rozsądnej cenie. Na terenie Wrocławia mogę dowieźć.

Poprawka

6-rolek wełny Isover UniMata 0,39- 150 (plus 2 napoczęte w ok 20%) kwota jaka mnie interesuje 450zł

oraz

2-rolki 50 - 120 zł

 

Pozostały 2 i 1 napoczęta rolki wełny 50 -jeżeli jest chętny to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania:

 

rusztowanie warszawskie, w stanie bardzo dobrym,( używane tylko do zrobienia podbitki)

elektryczny kaloryfer( praktycznie nowy, używany parę razy, jak były silne mrozy)

 

pompa wody- spalinowa do studni( nowa)

 

Wszelkich info udzielę pod numerem 509-441-058

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wełna (TopRock 150mm ROCKWOOLa lambda 0,035 W/mK - 7 rolek) 45zł/rolka , całość za 300zł :D

 

dla majsterkowiczów - jeszcze mam nową frezarkę górnowrzecionową z mocnym silnikiem 1800W (140zł) oraz do tego 25 częściowy zestaw nowych profesjonalnych frezów (220zł) - możliwa wysyłka lub przerzucenie przez allegro

 

http://img268.imageshack.us/img268/250/frez.jpg

 

nadal aktualne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Zostało mi w garażu trochę płytek podłogowych Bambus Paradyża - w kolorze Beż (mabmo beige) i Zieleń (bambo zefir) tak jak poniżej

 

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/bambus-bambo

 

Ktoś zainteresowany?

To ja też się przypomnę o płytkach. Cały czas aktualne. Wycena to jakieś 35zł/m2 - taniej niż w OBI jak widziałem ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam płyki Emma Beige Paradyża. Najlepsze do kuchni, bo o wymiarach 10x10. Mam ich 5 paczek po 88 szt w opakowaniu. Łacznie 4,40 m kwatratowego. Kupowaliśmy w Cermagu za 47 za m kw. Całość sprzedam za 100 zł. Gmina Żórawina.

 

Mam jeszcze wełny dwie paczki Rockwoola 5 cm. Nie wiem ile to ustrojstwo teraz kosztuje- czekam na propozycje od zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...