Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PCHLI TARG grupy Wrocławskiej


Recommended Posts

Mam do sprzedania około 150 sztuk pustaków stropowych teriva keramzytobetonowych firmy Termat - to są dwie nierozpakowane palety (jedna chyba deklowanych) plus kilka sztuk luzem. Ponieważ palety są zwrotne i nie zapewniam transportu byłyby do odbioru z mojej budowy - południowa część Wrocławia - trzeba sobie przeładować bez palet.

Cena do negocjacji - nie wiem po ile teraz chodzą.

 

Zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przypomne sie:

 

zostalo mi

- przewod 5x4 . Dlugosc 51m. stan dobry

 

- 70szt. dachowka BRAAS podwojne S w powloce cisar kolor czerwony - za dobra wodke

 

- okolo 100szt pustaków ceramicznych (wiekoszosc 30 ale sa tez 24) - za dobra wodke

 

- pustaki szklane- ~5pl/szt - luksfery firmy vitrosilicon (fale lazurowe) okolo 40-50szt fajna rzecz do zrobienia scianki dekoracyjnej w lazience.

Ja mam zrobiona z tego scianke do natrysku po łuku i wyglada super

 

transport za doplata moge zalatwic

 

tel. 606939161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania garaż blaszak 5x3m z bramą rozwierną, gat I.

Garaż ma pół roku, stan idealny. Dokładam do niego gratis 10 haków poprawiających mocowanie w podłożu oraz 4 bloczki betonowe na narożniki.

Garaż będzie dostępny w dniach 6-7 kwietnia. Waga 380kg.

Więcej info na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ja cały czas mam płytki do zbycia. Szczegóły na alledrogo:

http://www.allegro.pl/item959885780_plytki_podlogowe_bambo_paradyz_najtaniej.html

 

I z niebudowlanych - może ktoś się szykuje do zamąż pójścia??

http://www.allegro.pl/item961025272_piekna_suknia_slubna_na_mala_osobe.html

Przypominajka bo aukce się za chwilę skończą i znikną ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania garaż blaszak 5x3m z bramą rozwierną, blacha gat I.

Garaż ma pół roku, stan idealny. Dokładam do niego gratis 10 haków poprawiających mocowanie w podłożu oraz 4 bloczki betonowe na narożniki.

Garaż będzie dostępny w dniach 6-7 kwietnia. Może być przewożony w całości na lawecie lub w częściach (tak jak sobie kupujący rozłoży). Waga 380kg.

Więcej info na priv.

 

Pozdrawiam

 

Jeszcze aktualne, cena 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż solidną RB'etkę wyposażę w osprzęt wg warunków przyłączeniowych klienta.

Rozdzielnica jest w idealnym stanie i zgodna z przepisami, nie będzie problemu z odsprzedażą po zakończonej budowie

Cena 600 pln

 

w opcji z montażem znacznie taniej

 

http://images47.fotosik.pl/276/9464d2daa8fa2a91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam do sprzedania dachówke RUSTYKALNĄ ROBENA 2200 szt.

gąsiory 60szt , skrajna lewa i prawa120szt - wszystko na około 170 m2 dachu.

dachówka jest nowa lecz była juz rozpakowana na budowie , dostarczona przez pomyłke na moją budowe , obecnie spaletowana gotowa do transportu , mozliwy transport hdsem, JA zapłaciłem za dachówke podstawową 3.20 zł -chcę tylko 70% tej ceny

 

http://lh6.ggpht.com/_lkQ5PGKALxU/S49yAytf4fI/AAAAAAAAALY/bbyKxMxIVQU/s640/S6305131.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania około 150 sztuk pustaków stropowych teriva keramzytobetonowych firmy Termat - to są dwie nierozpakowane palety (jedna chyba deklowanych) plus kilka sztuk luzem. Ponieważ palety są zwrotne i nie zapewniam transportu byłyby do odbioru z mojej budowy - południowa część Wrocławia - trzeba sobie przeładować bez palet.

Cena do negocjacji - nie wiem po ile teraz chodzą.

 

Zapraszam na priv.

 

Przypominam się - bo mi zaczyna przeszkadzać - jeszcze aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 240 szt. dachówki Jungmaier Universo Antracyt - 2,5 pln/szt. (cena w hurtowni po rabacie 5 pln) dowiozę.

 

Galanteria pustaków keramzytowych Termatu:

- narożne - 9 pln/szt.

- podstawowy (gr. 36,5 cm) - 5 pln/szt.

- 2 palety pustaków stropowych keramzytowych - 2,3 pln/szt (w większości niedeklowane)

 

stemple - 160-170 szt. od 2,6 do 3,0 - 500 pln całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...