Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Błonie koło W-wy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

 

W tym roku zaczynam budowę w okolicach Błonia. W związku z tym szukam, używanych materiałów do wykonania ogrodzenia i podłogi pod garaż blaszany. Chętnie odkupię stemple budowlane 40-50 sztuk, kupię również płyty chodnikowe 50x50. Ewentualnie blaszak jak będzie w dobrym stanie, bo raczej nastawiam się na nowy.

 

Jak ktoś ma to prośba i info tutaj lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Jesteśmy na etapie poszukiwania architekta w Błoniu lub Ożarowie którego zadaniem byłoby m.in.

wrysowanie domu w mapę geodezyjną oraz załatwienie wszelkich potrzebnym

dokumentów do budowy domu.

Działkę posiadamy w gminie Błonie, projekt również został już przez nas

zakupiony, chcielibyśmy dokonać w nim niewielkich zmian.

 

Ma ktoś może w okolicy Alabastra?

 

Pozdrawiamy

Aneta i Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Jesteśmy na etapie poszukiwania architekta w Błoniu lub Ożarowie którego zadaniem byłoby m.in.

wrysowanie domu w mapę geodezyjną oraz załatwienie wszelkich potrzebnym

dokumentów do budowy domu.

Działkę posiadamy w gminie Błonie, projekt również został już przez nas

zakupiony, chcielibyśmy dokonać w nim niewielkich zmian.

 

Ma ktoś może w okolicy Alabastra?

 

Pozdrawiamy

Aneta i Karol

 

Niestety część dokumentów ( pozwolenia zgody warunki ) musicie sami załatwić. i tak jest najlepiej bo wiecie od razu na czym stoicie. Przesłałem Wam na pocztę kontakt do architekta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie, czy ktoś z okolic Bieniewic-Konstantowa lub Błonia przekazywał juz sieć wodociągowa oraz kanalizacje odpłatnie na rzecz Wodociągów w Błoniu? Zabieram sie za to, ale nie wiem jak to ugryźć. Mam już wszelkie dokumenty z odbiorami... ale jakos nie moge pisma sklecic o przekazanie odpłatnie w/w sieci :)

Jeżeli ktos mógłby mi pomóc, bede wdzięczny.

Pozdrawiam

Grzesiek z Bieniewic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś odkryłam Waszą grupę i z jednej strony cieszę się z tego bardzo, bo wiadomości, porad i namiarów na fochowców dzięki Wam zdobyłam trochę, a z drugiej strony żałuję, że dopiero teraz, bo wiele błędów mogłabym uniknąć w trakcie budowy domu. No cóż lepiej późno, niż później :)

Chałupkę budujemy z Mężem w Starych Faszczycach. Mury stoją przykryte dachem, okna też już są, majstrzy na dalsze roboty poumawiani, ale jak na złość wciąż mamy zimę.

W najbliższym czasie postaram się w książce adresowej umieścić namiary na swoich majstrów.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś odkryłam Waszą grupę i z jednej strony cieszę się z tego bardzo, bo wiadomości, porad i namiarów na fochowców dzięki Wam zdobyłam trochę, a z drugiej strony żałuję, że dopiero teraz, bo wiele błędów mogłabym uniknąć w trakcie budowy domu. No cóż lepiej późno, niż później :)

Chałupkę budujemy z Mężem w Starych Faszczycach. Mury stoją przykryte dachem, okna też już są, majstrzy na dalsze roboty poumawiani, ale jak na złość wciąż mamy zimę.

W najbliższym czasie postaram się w książce adresowej umieścić namiary na swoich majstrów.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Witaj w Grupie kesler13

 

Też jestem (od czterech lat) ze Starych Faszczyc (możesz mnie znaleźć na mapce Grupy). W którym miejscu się budujecie (czy przypadkiem nie naprzeciwko sołtysa)?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witam sąsiadów. Z okna kuchni obserwujemy postępy na budowie.

Gdybyście potrzebowali pomocy, informacji to śmiało uderzajcie albo przez Grupę albo bezpośrednio do nas na miejscu.

 

Na marginesie widziałem, że macie wykusz z balkonem.

Ja właśnie zdemontowałem żelazną (kutą) barierkę ze swojego wykusza i jeżeli bylibyście zainteresowani, to możecie ją obejrzeć na miejscu - nie powinno być problemów z jej przerobieniem.

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, jeśli potrzebna będzie pomoc skorzystam chętnie.

 

Barierkę chętnie zobaczymy, bo i tak czeka nas zakup tego ustrojstwa. Problem natomiast jest taki, że barierki potrzebuję dwie (mam też mniejszy balkon od zachodu).

 

W "książce adresowej" zamieściłam namiary na moich fachowców :)

 

Może ktoś ma na sprzedanie piecyk-kozę na czas budowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym przestrzec wszystkich przed firmą KIEL-BRUK z Bieniewic. Mając wątpliwą przyjemność korzystać z usług tejże firmy mogę stwierdzić iż Pan Arek posiadający bardzo niską kulturę osobistą oszukał mnie. Firma KIELBRUK wykonywała prace okołodomowe (bruk, odwodnienie) nie wywiązywał się z terminów, zażądał dużo wyższej kwoty niż przy wstępnej wycenie, a całą prace po prostu spartaczył. Do tej pory brak kontaktu.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM

 

Witam

Firma KIEL-BRUK o której wspominasz wykonywała prace brukarskie 2 lata temu na mojej posesji . Po moich doświadczeniach i opinni znajomych u których też układali bruk , nie chce mi się wierzyć w to co wypisujesz. Prace wykonują kompleksowo , po wcześniejszych ustaleniach , zrobieniu projektu nic mnie nie interesowało . Pan Arek o którym wspominasz to chyba nie ta sama osoba którą my znamy . Terminy rzeczywiście mają napięte ,pracy na 3 m-ce do przodu . U znajomych za opóżnienie zrobili dodatkowe prace gratis a kontakt utrzymujemy do dzisiejszego dnia . Po zakończeniu prac teren posprzątany . Ja osobiście firmę KIEL-BRUK polecam z czystym sumieniem.

z wyrazami szacunku Edward W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy regulamin utrzymania czystości w gminie.

 

http://bip.zetorzeszow.eu/blonie/?c=mdTresc-cmPokazTrescTytul-167-5900

 

Czytam i mi się oczy coraz szerzej otwierają np. par 2. pkt 6. - nie można kompostować we własnym kompostowniku gałązek po przycięciu drzew ?

 

 

 

To jakieś kompletne bzdury. Nikt tego nie będzie przestrzegał. A ten wymóg 600m2 powierzchni działki, poniżej którego nie można mieć kompostownika to skąd się wziął? Bo tyle wynosi średnia powierzchnia działki? I to jest uzasadnienie? Na marginesie w Ożarowie jest 1500m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... par 2. pkt 6. - nie można kompostować we własnym kompostowniku gałązek po przycięciu drzew ?

Dzwoniłem do ZUK w Błoniu. Rozmawiałem z panią, która stwierdziła, że zakazu kompostowania gałęzi nie będzie. No ale zapis w regulaminie jest - i nie wiem czemu służy. Zastanawia mnie czy Radni zatwierdzając ten regulamin przeczytali go ze zrozumieniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...