Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Błonie koło W-wy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy orientujecie się jak podchodzi nasze starostwo do tematu zmiany sposobu ogrzewania i pokrycia dachowego w projekcie, na kt jest wydane PnB?

 

Witaj.

Spokojnie takie pytanie możesz zadać kierownikowi budowy. Wiem co mówię, bo my go cięgle "męczyliśmy" podobnymi pytaniami :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan Tyczyński jest z naszych okolic i czy wiadomo ile bierze za okresowy przegląd kominów?

 

Kominiarz jest z Błonia, ul. Sochaczewska 9. Nie wiem ile bierze za okresowy przegląd kominów. Za opinię kominiarską wziął od nas 150 zł, ale to przecież całkiem inny papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Spokojnie takie pytanie możesz zadać kierownikowi budowy. Wiem co mówię, bo my go cięgle "męczyliśmy" podobnymi pytaniami :)

 

Pozdrawiam

 

Sprawdź w Prawie budowlanym art 36a ; zbadaj szczególnie pkt5 i 6 tego artykułu- tam jest napisane co jest xmianą istotną w projekcie, nieistotne są dozwolone bez zmiany projektu. Na ten temat niech wypowie się projektant waszego domu czy uznaje to za zmianę nieistotną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam. Dzięki za podpowiedzi w sprawie kominiarza.

Teraz znów zapytam...

Ma ktos namiar na jakąś firmę odnośnie ziemii? Potrzebuje trochę na wyrównanie terenu oraz z wywrotke pod trawnik (mam uskok pionowy na zejściu do trwanika, a chciałbym wyrównać, żeby było pochyło, gladko schodziło).

jakby ktoś miał jakieś namiary, sam bral to prosze o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytaj w piorunowie, tam gdzie są stawy hodowlane, to ok.3km od Błonia na zachód. Tam mieszkali moi cieśle. Nie wiem ile płacili.

 

Tez znalazlem na nich namiar.. Zadzwonilem i gosc rozmawial ze mna tak jakby mi łaske robil, ze pokoj wynajmie. Jeszcze podzwonie i popytam. Dzieki za odpowiedz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonych okien i dobrych montazystów:) na trasie ożarów sochaczew i okolice

 

Dlaczego ograniczasz pole poszukiwań do tak małego obszaru? Ja nalazłem dostawców w Łodzi. Profile, jakie tutaj mało kto oferował i po cenie znacząco niższej niż żądali dostawcy z W-wy i okolic.

Nie namawiam Ciebie do poszukiwań nie wiadomo gdzie, ale z mojego doświadczenia wiem, że dobrych dostawców, producentów można znaleźć w całej Polsce, którzy wykonają swoją usługę fachowo i dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ograniczasz pole poszukiwań do tak małego obszaru? Ja nalazłem dostawców w Łodzi. Profile, jakie tutaj mało kto oferował i po cenie znacząco niższej niż żądali dostawcy z W-wy i okolic.

Nie namawiam Ciebie do poszukiwań nie wiadomo gdzie, ale z mojego doświadczenia wiem, że dobrych dostawców, producentów można znaleźć w całej Polsce, którzy wykonają swoją usługę fachowo i dużo taniej.

 

Popieram !!! Warto rozszerzyć obszar poszukiwań. My porównaliśmy ceny okien i profili które nas interesowały w 3 punktach i wybraliśmy najlepszą ofertę bezpośrednio od producenta okien VEKA. Jakbyś był zainteresowany, mogę przesłać namiary. Biuro mieści się w 05-080 Klaudyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja co prawda z sąsiedniego powiatu - piaseczyńskiego, ale z racji, że niedługo zaczynam przygodę budowlaną poszukują używanych materiałów, które nadaję się do powtórnego wykorzystania m.in:

 

- wychodek

- deski do szalunków

- stal zbrojeniową

- styrodur XPS

 

i wiele innych.

 

Jeżeli komuś coś zalega po budowie, a mi się przyda to chętnie odkupię. Posiadam dużego busa, więc z transportem nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...