Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Błonie koło W-wy


Recommended Posts

Witam, ktoś może polecić jakieś firmy robiące meble kuchenne i łazienkowe na wymiar?

 

 

Zależy ile chcesz wydać na mebelki ? Nie polecam żadnego studia meblowego - wszędzie zdzieraja. Jeśli posiadasz jako takie umiejętności majsterkowiczowskie najprościej będzie zmontować meble samemu. Zrobiłem sobie rysunki, ( sześcian lub prostopadłościan sam każdy narysuje ) naniosłem potrzebne wymiary, pojechałem do producenta, ten pociął materiał na odpowiednie wymiary i potem w domu je sam zmontowałem. Wyszło 5 razy taniej niż w studio mebli kuchennych. wszystkie materiały i akcesoria meblowe kupiłem w Juanie na Palisadowej ( www. juan.pl ) większość stolarzy i studiów kuchennych tutaj zaopatruje się w gotowe materiały. A jeśli nie posiadasz smykałki do majsterkowania to pojedź na bazar w Piastowie - obok stacji PKP w każdą sobotę swoje stoiska mają stolarze ze Świętokrzyskiego, bardzo duży wybór modeli i wzorów mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych. Ceny dość przystępne od 850 zł do 1000 zł za metr bieżący szafek kuchennych ( łącznie góra i dół ) + cena blatu + cena montażu ok. 10 procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rozmawiałam z panem Przemkiem, wielokrotnie polecanym tu na forum wykonawcą domów.

Ponieważ zrezygnował potencjalny inwestor z budowy, pan Przemek dysponuje w drugim półroczu wolnym terminem.

Jeśli ktoś szuka wykonawcy polecam jego usługi. Stawiał dom u mnie, od fundamentów po dach, i jak kiedyś już pisałam, współpraca układała się bardzo dobrze, ku zadowoleniu obu stron:))))

Z panem Przemkiem pracuje jego syn Jacek, podaje kontakt do obu:

Przemek 691 718 155

Jacek 609 041 826

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam forumowiczów,

 

Mam do sprzedania ok. 250-280szt stempli po jednej budowie. Większość długości ok. 300cm a kilkanaście sztuk po ok. 400cm. Lokalizacja - okolice ul. Mokrej w Błoniu, odbiór osobisty, cena wywoławcza 3,50zł :)

 

Temat nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

 

no wlasnie tylko Sain.Leje posadzki wiec prawie zawsze sa już tynki,czasem i elewacja.kilka budow widziałem gdzie pracowali chłopaki od Huberta-zarówno tynki i elewacje KLASA..tutaj w ciemno mozna'klepać"terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

 

We wrześniu planujemy rozpocząć budowę naszego domu w Starych Faszczycach. Ekipa budowlana już jest wybrana, ale teraz poszukujemy godnego polecenia kierownika budowy. Chodzi o osobą, która rzetelnie wykona swoją pracę, a nie tylko wypełni wymagane papiery. Czy moglibyście kogoś polecić?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem tu nowy....ale widzę że sporo cennych informacji tu znajdę....

Nabyłem drogą kupna działkę w bramkach na Ukośnej.....

W tej chwili mamy już wybrany projekt, czekamy na zmiany przez biuro projektowe....

Zanim zaczniemy przeprawę z biurokracją, chciałbym zrobić mały "tuning" na działce.

Dlatego pilnie potrzebuję....

- około 200 ton ziemi na podwyższenie terenu....

- używanych stempli na prowizoryczne ogrodzenie....

- informacji na temat firmy zajmującej się przyłączami wody i kanalizacji (wiem że jest w białej książce, ale nie wiem kogo wybrać, kto w szybki i skuteczny sposób to zrobi, nie zdzierając skóry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...