Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Warmińsko mazurska grupa budowlana


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 474
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć, dawno, dawno temu byłam tu ostatni raz, bo chyba w lipcu, ale widzę, że jeszcze mój ostatni wpis jest na tej samej stronie - chyba strasznie wszyscy "zabudowani" jesteście, skoro tak tu rzadko zaglądacie..?

Mamy jesień, idzie zima i pewnie wtedy będzie nas tu więcej...

 

Pozdrawiam wszystkich budujących i życzę słonka, żeby prace się lepiej posuwały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jezeli ktos szuka dobrego stolarza to polecam pana Mirka Kocan. Robił nam zabudowy, meble na wymiar do pokoju młodszej córki oraz szfke debowa pod moje 600 l akwarium. Meble maja juz ponad rok trzymaja sie i jestem zadowolony. Nie pamietam jego telefonu ale ma swoja stronke http://www.astersmeblekuchenne.pl Swoj zaklad ma w olsztynie ale nie ma problemu z dojazdem.

Pozdrawiam

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witam Wszystkich po dłuższej przerwie.

Widzę, że nasz grupa w sennym nastroju. Jakie plany na rok 2011 na Waszych budowach ?

U mnie w planach dokończenie instalacji i tynki, jak finanse pozwolą.

Wypatruję też inwestycji gminy w kanalizację, co by nie przeinwestować w szambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

witam zacząłem budowę w Ostródzie. ekipę mam aż z Brodnicy ale polecał będę jak się sprawdzą. mam wylane ławy - i nie polecam!!! betoniarni Chełchowscy przy 7

przyzwoite ceny ma tartak w Miłomłynie, a deski super!! hurtownia budowlana - Lubawa Efekt - ale dalej szukam. geodeta - Dumiński - solidny, przyzwoite ceny.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania albo rady zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam ja tez wraz z mężem zamierzam wybudować ten wymarzony domek:).Działeczkę kupiliśmy dość sporą bo 35ar. niedaleko Szczytna.No i tak śledzę forum i wszelkie problemy z urzędami ,my jesteśmy dopiero po otrzymaniu warunków zabudowy ,ale pomału przygotowujemy się do budowy.Wybraliśmy projekt DOM ZA ROGIEM C110L.z muratora.Mam pytanie czy ktoś wybudował ten domek i ma jakieś uwagi lub zmiany wprowadził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

UWAGA!!!

 

WYSTRZEGAJCIE SIĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GIERBLIŃSKI JACEK. FIRMA REMONTOWO – WYKOŃCZENIOWA Z WARSZAWA RADOŚĆ ul. Średnia 5 tel. 607864472!

NIERZETELNY, NIEKOMPETENTNY NIETERMINOWY A JEGO ROBOTA TO KPINA MÓWI, ŻE ZAKOCZY PRACE W 2 TYGODNIE A TRWAJĄ 2 MIESIĄCE, BO ZNADUJE INNEGO KLIANTA I ROBI NA DWA FRONTY.

U MNIE POŁOŻYŁ FUGĘ NA PODŁODZE 80 M2 I ZJAWIŁ SIĘ PO TYGODNIU ŻEBY JĄ DOCIERAĆ, OCZYWIŚCIE JUŻ CAŁA WYSCHŁA, WŻARŁA SIĘ W PŁYTKĘ I TRZEBA BYŁO CZYŚCIĆ „SZOPEM” A I TAK NIE DAŁO RADY DOCZYŚCIĆ. PŁYTKI ZNISZCZONE DO POPRAWKI FUGA A ON MÓWI ŻE NIE UMAWIAŁ SIĘ NA FUGOWANIE TYLKO UKŁADANIE PŁYTEK.

 

JEGO STRONA

http://www.jacek-gierbinski.tupolecam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej. My budujemy się pod Olsztynem, tzn. będziemy się budować. Narazie jesteśmy na etapie dopinania projektu więc przed nami dłuuuuga droga. Czy moze ktos z Was ma zainstalowaną pompę ciepła? Może znacie jakąś solidną ekipę z okolic Olsztyna?

pozdrawiam cieplutko, Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

WItam serdecznie

 

Mam nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda mi się wreszcie wybudować ten wymarzony domek.

Mam działkę na Wójtowie (gmina Barczewo). No i nie wiem co dalej. Czekamy na zaktualizowany wypis i wyrs z planu zagospodarowania.

Proszę o wskazówki, krok po kroku, jak uzyskac pozwolenie na budowę. Za pomoc będę dozgonnie wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam was serdecznie

 

Jestem z Warszawy ale bardzo bym chciała przeprowadzić się na Mazury. Poszukuję poniemieckiego gospodarstwa, szkoły lub domu z czerwonej cegły w bliskich okolicach Olsztyna. Może być do remontu. Wiecie o czymś takim, znacie kogos kto ma, może widzieliście gdzieś tabliczkę z moim upragnionym napisem SPRZEDAM !

Bardzo będę wdzięczna za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam was serdecznie

 

Jestem z Warszawy ale bardzo bym chciała przeprowadzić się na Mazury. Poszukuję poniemieckiego gospodarstwa, szkoły lub domu z czerwonej cegły w bliskich okolicach Olsztyna. Może być do remontu. Wiecie o czymś takim, znacie kogos kto ma, może widzieliście gdzieś tabliczkę z moim upragnionym napisem SPRZEDAM !

Bardzo będę wdzięczna za info.

 

Witam, widziałam domek na sprzedaż w miejscowości Nowa Wieś gm. Purda, można znaleźć go na stronie otodom, kosztuje 200 tyś, po remoncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 7 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...