Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Warmińsko mazurska grupa budowlana


Recommended Posts

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie, jak miło się czyta o waszych perypetiach, szczególnie że ja mam już je za sobą :D . Mieszkamy od września' 2007 ale że jeszcze trochę prac przed nami (szczególnie ogród) więc pozwolicie że się dołączę. Wybudowaliśmy się w Nikielkowie, więc codziennie wracając do domu oglądamy nowopowstające domki, może któryś to Twój, Raar? Trzymam za Was kciukasy, i może uda mi się komuś pomóc jakąś radą. Pozdrawiam, Magda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 474
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie, jak miło się czyta o waszych perypetiach, szczególnie że ja mam już je za sobą :D . Mieszkamy od września' 2007 ale że jeszcze trochę prac przed nami (szczególnie ogród) więc pozwolicie że się dołączę. Wybudowaliśmy się w Nikielkowie, więc codziennie wracając do domu oglądamy nowopowstające domki, może któryś to Twój, Raar? Trzymam za Was kciukasy, i może uda mi się komuś pomóc jakąś radą. Pozdrawiam, Magda.

 

Możliwe, możliwe. Do moich włości trzeba skręcić na przeciw sklepu w prawo jadąc od Olsztyna, bardzo dobrze widać moją działeczkę ze wzgórza kościelnego :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Budują, budują... mi właśnie zalewają strop i rozglądam się za dachówkami. podobno jest jakaś hurtowani na Lubelsskiej w Olsztynie, która oferuje je najtaniej - ktos może wie coś więcej?

 

Co do okien drewnianych to dobre opinie słyszłam o firmie Fair Basse - hale produkcyją maja tuż przy granicy w Bezledach. Niestety jak dla mnie za drogie, więc szukam też dobrych, tanich z PCV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Poszukuję kierownika budowy ... - jest tu jaki ? :D

 

Poważnie - poszukuję jakiegoś dobrego kierownika budowy, bo mam tu jednego gościa ale mnie trochę wnerwia :-?

 

On adaptował mi projekt i jest kierbud na budowie u znajomego no i niby dobry ale ja go jakoś podejrzewam o kombinacje bo przy adaptacji projektu powiedział mi, że zrobienie piwnicy (w projekcie nie ma) nie musi być uwzględnione w projekcie do pozwolenia na budowę i że można piwnicę wpisać do dziennika budowy (pewnie nie chciało mu się jej zaprojektować, albo nie umiał) !

A dziś gościu ze starostwa powiedział mi, że jest to istotna zmiana i należy w związku z tym poprawić projekt i zrobić zmianę do decyzji o pozwoleniu na budowę. Chyba się wścieknę zaraz!

 

Poza tym usilnie proponuje mi znajomą super- ekipę " która tanio buduje" i może zacząć jutro !

Musi być super skoro nie ma zleceń nie???? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!!!!!!!!!

Jakiś czas mnie tu nie było ale załatwianie papierologi trochę trwało. Teraz mam już PnB no i wykop. Zaczynam układać zbrojenie. Po długiej walce z zakładem energetycznym mam prowizorkę niestety słup ze skrzynką jest oddalony o 150m - może ma ktoś odsprzedać zbędny kabelek (brakuje mi 50m)? Powodzenia na budowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
nie wybieraj nigdy ekipy która poleca kierownika budowy chyba ze masz inspektora nadzoru. Gdzie masz ta budowę?

 

Jeśli to było do mnie - to oczywiście, że ich nie wybrałam- bo jest na pewno tak jak mówisz - zgrana klika która będzie robić szybko i byle jak a kierownik-kupmel wszystko podpisze żeby grało.

Mam inna ekipę i inspektora nadzoru też (który jest bardzo cięty na takich niby-fachowców) :lol: ale niech się ekipa tym martwi !

A moja budowa w Kaplitynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Moja ekipa robi byle jak i na dodatek bardzo wolno wszystkie błedy muszę wychwytywać sam ponieważ kier. bud. jakoś tego nie zauważa co więcej jak już się pojawi na budowie to święto. Minęlo 1,5 miesiąca a ekipa nie osiągnęła jeszcze stanu 0.

Cały czas myślę, że się wreszcie przebudzę z tego koszmaru bo to nie może dziać się na jawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...