Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Warmińsko mazurska grupa budowlana


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 474
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Za 3-4lata będą już inne problemy niż dziś. Jedyna rzecz, która się nie zmieni to budowa domu który będzie tani w budowie i eksploatacji.

 

 

Masz racje Paweł ze beda inne problemy. Chociaz niektóre pozostana np. solidnośc ekip budowlanych. Czytając o Waszych doświadczeniach można tez uczyc sie i wyciagac wnioski. Dlatego tez chce byc tutaj z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również Was witam i pozdrawiam. Mam działkę w Mątkach i planuję rozpocząć budowę w ciągu najbliższych 2 lat. Póki co mieszkam w Toruniu i z chęcią w przyszłości skorzystam z Waszych doświadczeń, adresów, kontaktów itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć.

Czytając forum stwierdzam, że w Nikielkowie buduje się chyba najwięcej osób spośród forumowiczów, więc chcę powiększyć tą grupę. Też rozpoczeliśmy budowę domu w Nikielkowie z tym, że w tym roku w planach tylko piwnica. Ale jak to mówi stare przysłowie człowiek strzela ... i jak pogoda nie dopisze nawet piwnicy nie będzie. Ale jestem dobrej myśli.

Na razie jest tylko albo aż(biorąc pod uwagę trudy związane z uzyskaniem pozwolenia, znalezieniem działki, wyborem projektu itd.) wykop. Ekipa teoretycznie rozpoczęła dziś bodowę. Zobaczymy jak im to wyjdzie. Oby jak najlepiej.

Powodzenia wszystkim budującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich budowniczych z Nikielkowa, widzę że się spora ekipa zebrała z tego uroczej, choć trochę zapomnianej miejscowości w gminie Barczewo. Czy ktoś orientował się jak wyglądają pracę nad projektem kanalizacji ??

 

U mnie od poniedziałku ruszyły prace nad więźbą dachową na budynku, mam nadzieje, że i garaż przykryją do końca tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...kilka dni temu był u nas jakiś Pan w sprawie kanalizacji.Z tego co sie orientuje to my i sasiedzi bedziemy robic kanalize we własnym interesie (w marcu ma juz być) bo gmina siedzi cicho i nie wydaje mi sie aby sie cos zmieniło ..ale jak ktos cos slyszal to niech pisze.

 

 

małe sprostowanie...chodziło mi o wodę bo buduje sie w tej czesci Nikielkowa ze jeszcze nie ma rur :( ...a jezeli chodzi o kanalize to cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Zasilam grupę budujących w Nikielkowie, chociaż budowy jeszcze nie zaczęłam, a dokładniej - jestem daleko w polu (dosłownie i w przenośni) ;) Z postów powyżej wynika, że będę dość bliską sąsiadką Magdy76 :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...