Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Warmińsko mazurska grupa budowlana


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 474
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

No niestety będziesz musiała poszukać w okolicznych tartakach, najlepiej jak najbliżej budowy. Ja tak trafiłem przez przypadek do tartaku który jest zlokalizowany niedaleko mojej budowy. U nich kupowałem stemple po 2zł za sztukę, kiedy normalnie z ogłoszenia można było kupić po 6-8 zł za sztukę, a kiedy zabrakło desek szalunkowych szybko można było dokupić a i transport był wliczony w cenę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę....My co prawda budować się nie zamierzamy, ale kupiliśmy domek do remontu, a że to remont przez duuuuuże R. to zanosi się na prawie budowę :lol: Mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona budujących inaczej ? Mam nadzieję też, że okażę się chociaż trochę pomocna....moja druga połówka zajmuje się zawodowo wykańczaniem wnętrz i jakieś pojęcie o tym mamy :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich budujących

 

Dołączam jeśli pozwolicie do rzeszy własnego domku i pytam:

 

ile kosztuje w rejonie Olsztyna geodeta za wytyczenie budynku ?

 

Pozdrawiam

 

a może ktoś kogoś mi poleci ?

 

Najlepiej żeby była to ta sama osoba która robiła dla Ciebie mapkę do celów projektówych, powinien wziąść mniej, srednio Olsztyn i okolice to 100 zł/narożnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze pogoda zaczyna pozwala myśleć o budowaniu jutro na działkę ma przyjechać geodeta by wytyczyć budynek hmm no wreszcie coś się będzie działo:D a w następnym tygodniu koparkowy no i pan od studni ma jutro zobaczyć działeczkę.... już nie mogę się doczekać cale szczęście ze już wiosna idzie i można zaczyna c się budować :D :D

pozdrawiam grupę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie! Obecnie z Irlandii a docelowo z okolic Szczytna. Ruszamy po świętach, systemem częściowo gospodarczym czyli 'ręcami mojego taty'. Drewno na dach zakupione, blaszak dostarczony zostanie w środę, geodeta umówiony po świętach...To bardzo ekscytujące i przerażające za razem, że zaczynamy:)

 

Pozdrawiamy serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

właśnie startujemy z poziomu fundamentów, okolice Jonkowa.

Szukamy pilnie

- płyt drogowych na dojazd do budowy (kupno lub wypożyczenie)

- sprawdzonych dostawców pustaków ceramicznych

w okolicach Olsztyna.

Może zna ktoś firmę wartą polecenia?

 

Pozdrawiam,

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka brała pustaki ceramiczne tzw. max, U z Łęgajn bodajże. Mówi, że producent solidny. jakość materiału ok. Oczywiście zostaje Wienerberger i uniszewo ale to już inna klasa produktu.

Ja jak zastanawiałam się nad zakupem to badałam allegro i wydaje mi się, że mimo kosztów przywozu było taniej sprowadzić z Niemiec a to było przy kursie euro 4.20 może warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...