Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mamy zbliżone doświadczenia, minox, stawex, brico-depot :):):)

Pewnie dlatego ,że ja buduję się rzut beretem od Ciebie , a dokładnie po drugiej stronie Modlińskiej. Oglądałem Twój dziennik . Może już o tym pisałeś , ale zainteresowała mnie( a jeszcze bardziej żonę ) ta kostka granitowa. Ile kosztowała z transportem ?.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mamy zbliżone doświadczenia, minox, stawex, brico-depot :):):)

Pewnie dlatego ,że ja buduję się rzut beretem od Ciebie , a dokładnie po drugiej stronie Modlińskiej. Oglądałem Twój dziennik . Może już o tym pisałeś , ale zainteresowała mnie( a jeszcze bardziej żonę ) ta kostka granitowa. Ile kosztowała z transportem ?.Pozdrawiam.

 

Cały transport czyli 25t kostki i 2 t piasku granitowego około 5800 - czyli 220 i 240 za tonę, transport 1800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja to wszystko przeczytam...

 

Z racji że Staśka garaż poleciał niemal w siną dal i gdyby nie kibello to sąsiadka miała by blaszany basen, ja szukam dużego HDSu do przewiezienia budy, ustawienia i wypoziomowania na jedynym twardym kawałki mojego zagonu.

Buda jest na stalowych szynach, więc lekka nie jest...

Możecie kogoś polecić - sensownego.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Mam pytanko. Jakie hutrownie budowlane polecacie? Wynalazłem sobie listę z postu_Eugeniusza:

 

Składy budowlane

Zakpol - 7724713

Budmar - 7848073

Isobud - 7743042

Domex - 7652916

Mańk - 6769862

Minox - 6144355

Dachmur - 7825415

Termix Jabłonna(ocieplenia)-7824922,7825172

Aglo-Bud Nowy Dwór 602 195 554

 

Czy Zakpol jest przypadkowo na pierwszym miejscu czy dlatego ze jest najelpszy?

 

Pozdrawiam

 

 

70% zaopatrzenia do stanu surowego otwartego: Mańk, P. Krzysztof tel. 660-427-800 - rzetelnie, elegancko, profesjobnalnie, elastycznie

Reszta w Ireko P. Iwonka 507-071-073 (też sympatycznie)

To czego tam nie ma w Minox i PSB Biżuńska + inne miejsca

 

Okna u Jareko - polecam

 

Drzwi zew. + brama garaż. P. Slawomir Mazurek 602-632-738 (biorąc więcej można utargować dobrą cenę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja to wszystko przeczytam...

 

Z racji że Staśka garaż poleciał niemal w siną dal i gdyby nie kibello to sąsiadka miała by blaszany basen, ja szukam dużego HDSu do przewiezienia budy, ustawienia i wypoziomowania na jedynym twardym kawałki mojego zagonu.

Buda jest na stalowych szynach, więc lekka nie jest...

Możecie kogoś polecić - sensownego.

 

Pozdro!

 

Jak znasz wymiary budy to podjedź do Mańka oni przewożą różne większe gabaryty, któregoś dnia widzialem jak wozili takie właśnie baraki.

 

Przy okazji zapytam, kiedy sasiad zaczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz wymiary budy to podjedź do Mańka oni przewożą różne większe gabaryty, któregoś dnia widzialem jak wozili takie właśnie baraki.

 

Przy okazji zapytam, kiedy sasiad zaczyna??

 

Dzięki za info!

 

Kiedy zaczynam... wciąż czekam na te upragnione 6 liczb :) Ale coś czuję, że jeszcze przez jakiś czas będę mógł urządzać lodowisko na swojej parceli :)

 

P.S>

Pytałem w Mańku: za załadunek, transport (5,5km) i rozładunek powiedziano mi 400-450PLN netto... Hmm... Taniocha to raczej nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Mam pytanko. Jakie hutrownie budowlane polecacie? Wynalazłem sobie listę z postu_Eugeniusza:

 

Składy budowlane

Zakpol - 7724713

Budmar - 7848073

Isobud - 7743042 -miło, ceny mieli ok

Domex - 7652916

Mańk - 6769862 dla mnie drogo

Minox - 6144355 jesli współpracujesz to można się ''dogadać'' i cenowo, ale trzeba sprawdzać p Artur b. sensowny

Dachmur - 7825415 b drogo

Termix Jabłonna(ocieplenia)-7824922,7825172

Aglo-Bud Nowy Dwór 602 195 554 beton bralam czasami sie opłacało

 

Czy Zakpol jest przypadkowo na pierwszym miejscu czy dlatego ze jest najelpszy?

 

Pozdrawiam

to są moje komentarze z tymi, którymi współpracowałam na białołęckiej na końcu jest cem-hurt godny polecenia 223571001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam bo coś spadamy :)

 

U mnie wreszcie się zaczęło i idzie w miarę sprawnie. We wtorek zalewamy ławy i fundamenty w środę się zaczną murować. Niebawem zasypywanie piaskiem (którego u mnie bardzzooo dużo wyjdzie) więc prośba o jakieś namiary na "piaskowego". I ile to jest "normalna cena" za piasek do zasypania fundamentów?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam bo coś spadamy :)

 

U mnie wreszcie się zaczęło i idzie w miarę sprawnie. We wtorek zalewamy ławy i fundamenty w środę się zaczną murować. Niebawem zasypywanie piaskiem (którego u mnie bardzzooo dużo wyjdzie) więc prośba o jakieś namiary na "piaskowego". I ile to jest "normalna cena" za piasek do zasypania fundamentów?

 

Pozdrawiam

 

Wyścig trzech budów się zaczyna :D

 

My piasek do zasypki, żwir, piasek do zaprawy braliśmy z Ostródzkiej, firma Ryszbud tel. 600-692-921 bardzo dobry kontakt.

 

Jeżeli sąsiad buduje projekt gotowy to z ciekawości poprosze o link.

Jaki dom powstanie na przeciwko już wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Białołęcką :D

 

Jesteśmy posiadaczami działki przy Piasta Kołodzieja i od września rozpoczynamy budowę :)

 

Czy ktoś z okolicy ma na zbyciu słupki i siatkę do tymczasowego ogrodzenia?

Potrzebny jest też kabel naziemny do tymczasowego przyłącza i podlicznik.

Proszę o informację, jeśli ktoś chciałby się tych rzeczy pozbyć.

 

Pozdrawiam całą grupę i liczę na wirtualną pomoc przy tak przerażającym przedsięwzięciu jakim jest budowa domu :D

 

dorota

 

Ja mam siatkę leśną- jedna rolka i podlicznik z bezpiecznikiem (oddam za dobrą wódkę ) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam na zbyciu siatke leśną, licznik plus zabezpieczenie (doskonały sposób na rozliczenie się z sąsiadem za prąd. Dodatkowo sprzedam bardzo fajną koze :D z szamotem - uzywana przez jeden sezon (palone bylo drewnem i brykietem z trocin ) - cena nowej w castoramie około 300 ja oddam za 100 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam rozdzielnię budowlaną kompletną z bezpiecznikami.

 

Używana u nas na budowie przez rok czasu.

Zabezpiecznienie:

bezpiecznik trójfazowy C25

bezpiecznik jednofazowy C16

 

- gniazdo 220V

- gniazdo trójfazowe 16A

- gniazdo trójfazowe 32A klapka w tym gnieździe nie wytrzymała budowy :lol:

 

Ponieważ nie jestem pewien czy rozdzielnia jest hermetyczna my mieliśmy ją zrobioną w srodku blaszaka. Dla bezpieczeństwa przydaloby sie wykonać dla niej jakąś budkę co by jej nie zmoczyło w czasie deszczu.

 

Odbiór osobisty Warszawa Białołęka

Cena symboliczna 50zł

A oto i ona :lol:

 

http://img396.imageshack.us/img396/8899/dsc03503cd6.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...