Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie

 

Bardzo dawno się nie odzywałam, ale czytam na bieżąco :lol:

 

Mam pytanko :lol: Czy nie znacie nikogo do opieki nad dzieckiem?? Potrzebuję Panią na parę godzin do opieki nad moją młodszą dziewuszką :lol: Mała ma teraz 5 miesięcy.

Miałam nadzieję, że uda mi się dłużej posiedzieć w domku ale :roll: :roll: :roll: życie :cry: Myślę, że marzec-kwiecień będę musiała wrócić do pracy :cry:

W domu jest cały czas moja babcia, więc pani nie bylaby sama.

Proszę w razie co o kontakt :lol:

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeżeli ktos potrzebuje wykonawców do tzw. kompleksowej wykończeniówki, w mnie ocieplali dach i zabudowywali gk, szpachlowali ściany, robili sufity podwieszane, glazurę i terakotę w całym domu, efekty można zobaczyć w moim linku, dodam jeszcze, ża ja wymyślałam trochę w łazienkach i zabudowach gk i ponowie doskonale sie sprawdzili u mnie pewnie będa robic jeszcze tydzień lub góra 2 i koniec aż do malowania, a na wiosnę reszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanko :lol: Czy nie znacie nikogo do opieki nad dzieckiem?? Potrzebuję Panią na parę godzin do opieki nad moją młodszą dziewuszką :lol: Mała ma teraz 5 miesięcy.

Miałam nadzieję, że uda mi się dłużej posiedzieć w domku ale :roll: :roll: :roll: życie :cry: Myślę, że marzec-kwiecień będę musiała wrócić do pracy :cry:

W domu jest cały czas moja babcia, więc pani nie bylaby sama.

Proszę w razie co o kontakt :lol:

Pozdrawiam

Magda

Hej!

My też mieliśmy ten sam problem i stanęło w końcu na żłobku prywatnym "Cudowne lata", który mieści się na ul. Kukuczki, tuż przy Płochocińskiej. Nasz synek ma niecałe 6 miesięcy i jak na razie był tam przez tydzień (bo zaraz chwycił małego jakiś wirusik ;)). Początki były ciężkie, bo mały nie chciał za bardzo jeść, ale z dnia na dzień było lepiej. Są tam bardzo miłe panie, wszystko nowe i czyste. Koszty to 1150 PLN/miesiąc.

Pozdrawiam i życzę dobrego acz trudnego wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanko :lol: Czy nie znacie nikogo do opieki nad dzieckiem?? Potrzebuję Panią na parę godzin do opieki nad moją młodszą dziewuszką :lol: Mała ma teraz 5 miesięcy.

Miałam nadzieję, że uda mi się dłużej posiedzieć w domku ale :roll: :roll: :roll: życie :cry: Myślę, że marzec-kwiecień będę musiała wrócić do pracy :cry:

W domu jest cały czas moja babcia, więc pani nie bylaby sama.

Proszę w razie co o kontakt :lol:

Pozdrawiam

Magda

Hej!

My też mieliśmy ten sam problem i stanęło w końcu na żłobku prywatnym "Cudowne lata", który mieści się na ul. Kukuczki, tuż przy Płochocińskiej. Nasz synek ma niecałe 6 miesięcy i jak na razie był tam przez tydzień (bo zaraz chwycił małego jakiś wirusik ;)). Początki były ciężkie, bo mały nie chciał za bardzo jeść, ale z dnia na dzień było lepiej. Są tam bardzo miłe panie, wszystko nowe i czyste. Koszty to 1150 PLN/miesiąc.

Pozdrawiam i życzę dobrego acz trudnego wyboru...

 

Witaj Marcin :lol:

Dzięki za odpowiedź :lol:

Ja o żłobku to nie myślę, no chyba że mi siekiera nad głową zawiśnie, ale chyba nawet wtedy nie ma takiej opcji :roll:

Będę się starała jak najdłużej w domku posiedzieć (załatwiam sobie zwolnienie lekarskie) ale napewno w lato będę musiała wrócić. Mam nadzieję że jednak uda mi się kogoś znaleźć, może jakaś sąsiadka będzie sobie chciała dorobić.

Liczę na to :lol:

Pozdrawiam

Ps. Jak mamy dzieci w jednym wieku, to może ich trzeba zapoznać :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was robił projekt i wykonał wentylację mechaniczną? Szukam sprawdzonych firm z okolic Nieporętu/Białołeki. Zastanawiam się też na jakim etapie trzeba się za to zabrać, bo chcemy zrezygnować z grawitacyjnych kanałów wentylacyjnych -czy oszczędzimy w ten sposób choć trochę na kominach?

 

pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli chodzi o internet na tzw Zielonej Białołęce to skąd macie?

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Orange Freedom, który leci po kablu Telekompromitacji S.A. :evil: , niestety w pakiecie musiałem dokupić przynajmniej najtańszy "socjalny" abonament w ww. :oops: . Jak na razie nie ma problemów, net chula aż miło. Każdy tzw. bezprzewodowy Internet typu iPlus, Blueconect czy Orange nie sprawdził nam się (wprawdzie my mieszkamy na ciut dalszej wsi niż Wy - może u Was będzie działało...).

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!! dawno się nie odzywałam :oops: może ktoś nawoził i wyrównywał teren jeśli tak to napiszcie co, jak i ile :wink: i może macie kogoś godnego zaufania?

 

i jeszcze potrzebuję kogoś do instalacji anteny. jeśli chodzi o internet na tzw Zielonej Białołęce to skąd macie?

 

Witaj,

antena i sat firma CASCON tel Pan Konrad 603 513 260

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie :wink: :lol: :lol:

 

POLECAM

 

- ekipa budowlana od Pana Kazimierza

- drewno wszelakie do budowy i dachu -

- dach materiały Pan Michał

- dach pokrycie Pan Janusz vel Diablo

- tynki cementowo-wapienne zacierane piaskiem kwarcowym Pan Jan

- wylewki

- elektryk - Pan Piotr

- alarm - Pan Bogusław

- klinkier na elewacjach - Pan Tomasz

- przyłącza - woda, kanalizacja, gaz, oraz gaz w domu - firma Nasiłowski http://www.stdnasilowski.pl/

- parkiet sprzedaż zakład Siemiatycze Pan Marek

- parkiet układanie - Pan Mikołaj

- układanie bruku granitowego Pan Jacek (baaaardzo rozsądne podejście i ceny)

- sztukateria - bartyckiej Pawilon 29D Pan Jerzy Florek (kupno i montaż)

- zaopatrzenie – forumowy Olsen

- zaopatrzenie firma Minox na ul. Mechoffera - ogólne Pan Artur, glazura i wyposażenie łazienek Pan Paweł, oraz drzwi Pan Krzysztof

- bramy garażowe horrman w Jabłonnej

- geodeta

- świadectwa energetyczne Pan Przemek

- kominiarz

- sat i rtv - firma Cascon

- stolarz Pan Podgórski

- zakład produkcji mebli sosnowych http://www.sosnowemeble.com/

- salon meblowy na Daniłowskiego (np meble BRW taniej niż w promocjach sklepów firmowych i ich gazetkach promocyjnych, terminy dostaw dużo krótsze od firmowych)

 

to chyba tak w skrócie :oops: :oops: będę uzupełniał :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...