Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam kogoś, kto mi ogrodzi działkę, przy czym siatkę i słupki juz mam. Szczerze mówiąc, nie mam nawet koncepcji, gdzie szukać robotników do takich drobnych, bliżej nieokreślonych robótek, których z wiosną przewiduję coraz więcej. Znacie kogoś?

 

Zadzwoń na 603 125 381 - ma wykonywać także u mnie :-? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuję około 150 m3 ziemi ogrodowej (czarnoziemu, humusu) z transportem. Czy ktoś zna jakieś noworozpoczęte budowy z hałdami ziemi w okolicy Białołęki? Ewentualnie jakiegoś kierowcę, który dostarcza taki towar?

 

Będę wdzięczny za sygnał.

 

Ja w zamian mogę policić:

- rewelacyjnego glazurnika - niedrogiego (ceny od 40 do 60 zł za metr), bardzo dokładnego i niestety dość wolnego (działa sam)

- tanią i dobrą ekipę do ogrodzenia z cegły klinkierowej (pół roku temu ca 2,2 zł za cegłę)

- malarzy (10 zł/m2 - w tej cenie: szlifowanie ścian {przy tynkach cementowo-wapiennych}, uzupełnianie wszelkich ubytków i uszkodzeń, pierwsza warstwa podkładowa, dwie do trzech warst właściwych

- sklep z ładnymi drzwiami wewnętrznymi (drewnianymi) w super cenie,

- elektryka

 

pzdr gu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po sąsiedzku.

 

Mam prośbę o namiary na dobrą ekipę do ocieplenia i tynku zewnętrznego. Może ktoś litościwy podzieli się ze mną taką informacją?

 

W zamian mogę zaoferować namiary na wszystkie w zasadzie ekipy pracujące do etapu, na którym teraz jestem - czyli nieśmiały początek wykończeniówki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Sąsiedzi,

 

Dziękuję za pomoc w poszukiwaniach wykonawcy kominka - nawiązałam kontakt z firmą Kominy i Kominki.

 

Teraz zwracam się z kolejną prośbą - tym razem o namiary na sprawdzonego glazurnika. Rozsądne ceny mile widziane :lol:

Praca w Józefowie, gm Nieporęt. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam z Grupy Nieporęt,

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pozostało mi po budowie ok 400 szt. cegły duży max PLECEWICE. Cegła została zebrana i poukładana na paletach ale nie jest zafoliowana i trzeba byłoby ją "recznie" załadować na samochód w czym mogę pomóc. Jest jedna paleta zafoliowana ale pozostała na strychu i trzeba będzie ją rozfoliować. ODBIÓR OSOBISTY!!! - to oferta dla osób którym zabrakło tej cegły i mają ją czym przewieźć. Cena do ustalenia - dogadamy się. Zależy mi na pozbyciu się tych cegieł bo już mi się nie przydadzą Cegła znajduje się w miejscowości Borzęcin Duży (gmina Stare Babice) ok 11 km od Warszawy. Informację tylko telefonicznie - 600 024 710

 

Do sprzedania posiadam jeszcze metalowy garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po sąsiedzku.

 

Mam prośbę o namiary na dobrą ekipę do ocieplenia i tynku zewnętrznego. Może ktoś litościwy podzieli się ze mną taką informacją?

 

Pozdrawiam.

 

503 056 093 tynki P. Marcin polecam mój kie bud był zachwycony

 

604 472 162 GLAZURNIK A tutaj to ja jestem zachwycona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...