Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeżeli ktoś chce obejrzeć moje drzwi zewnętrzne to jestem na budowie w czwartek między 16.30 a 17 i w sobotę ale jeszcze nie wiem o której bo będzie hydraulik (napiszę w piątek)

 

moja budowa jest na Zdziarskiej przy Białołeckiej wjazd utwardzoną drogą z charakterystycznym słupem na środku. Jak ktoś wie gdzie jest domek moni (dawno nie widzianej na forum) to właśnie za jej działką

 

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś chce obejrzeć moje drzwi zewnętrzne to jestem na budowie w czwartek między 16.30 a 17 i w sobotę ale jeszcze nie wiem o której bo będzie hydraulik (napiszę w piątek)

 

moja budowa jest na Zdziarskiej przy Białołeckiej wjazd utwardzoną drogą z charakterystycznym słupem na środku. Jak ktoś wie gdzie jest domek moni (dawno nie widzianej na forum) to właśnie za jej działką

 

Kamila

 

Czekam na informacje, może tel, gdyby był problem z trafieniem :-? :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się pochwalić swoimi postępami...

Przedstawiam oto świeżutki kominek zewnętrzny. Raz próbowany (dym z komina leci ;)))

http://img502.imageshack.us/img502/3102/komth6.th.jpg

Poza tym jutro wchodzą elektrycy, a następnie tynkarze...

Do następnego...

 

Jak byście mogli poprawić zdjęcie nie można otworzyć aby podziwiać wasz kominek :-? :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś chce obejrzeć moje drzwi zewnętrzne to jestem na budowie w czwartek między 16.30 a 17 i w sobotę ale jeszcze nie wiem o której bo będzie hydraulik (napiszę w piątek)

 

moja budowa jest na Zdziarskiej przy Białołeckiej wjazd utwardzoną drogą z charakterystycznym słupem na środku. Jak ktoś wie gdzie jest domek moni (dawno nie widzianej na forum) to właśnie za jej działką

 

Kamila

 

Czekam na informacje, może tel, gdyby był problem z trafieniem :-? :-? :wink:

 

od około 11 będzie mój mąż i hydraulicy myslę że 2 godziny na pewno posiedzi

gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany a nie mógł trafić tel 509 449 926 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś chce obejrzeć moje drzwi zewnętrzne to jestem na budowie w czwartek między 16.30 a 17 i w sobotę ale jeszcze nie wiem o której bo będzie hydraulik (napiszę w piątek)

 

moja budowa jest na Zdziarskiej przy Białołeckiej wjazd utwardzoną drogą z charakterystycznym słupem na środku. Jak ktoś wie gdzie jest domek moni (dawno nie widzianej na forum) to właśnie za jej działką

 

Kamila

 

Czekam na informacje, może tel, gdyby był problem z trafieniem :-? :-? :wink:

 

od około 11 będzie mój mąż i hydraulicy myslę że 2 godziny na pewno posiedzi

gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany a nie mógł trafić tel 509 449 926 :D

 

Dziękuję, miałem okazję zobaczyć je w realu :):):), przekonałem się że warto je zamówić :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przy okazji kominka mam prośbe:

może macie jakieś namiary na drewno do kominka,

bo niestety firma, która miała się kompleksowo zająć podłaczeniem gazu dała ciała i czeka nas grzanie w kominku jeszcze przed długi czas :cry:

 

Polecam pana z Osrtódzkiej 139, firma Selma. Duży wybór jest również na Płochocińskiej 35, firma Hosta. Sporo aukcji jest również na: Allegro

Osobiście brałem już dwa razy od tego pana. Teraz będę właśnie zamawiał ścinki w workach na rozpałkę. Idealna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszlych Sasiadow z okolic Białołęki i nie tylko,

Chetnie odsprzedam:

 

- 400 stempli dl. 3m i powyzej - 3.50 zl/szt

 

- K-3 (dzialowka) ok. 3 palet cegly - 2 zl/szt

- Pustak 24 Klimaton MerklZiegel (konstrukcyjny) 6zl/szt

 

BARDZO DUZO!! Kantowki na wiezbe. Impregnowana. Rozne wymiary. Cena do uzgodnienia w zaleznosci od ilosci zadeklarowanego zakupu - 300-400zl/m3

 

Wszystko w Super stanie. Prosze o kontakt! 0-500-588-711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow:-)),

 

Od kilku tygodni czytam z zainteresowaniem wasze posty i postanowilem sie przylaczyc do grupy. Mam dzialke przy ul. Echa Lesne jestem na etapie decyzji o WZ czekam juz niestety ponad 7 miesiecy:-( "Podobno" sa problemy z dostepem do drogi publicznej w poniedzialek ide do burmistrza. Mam nadzieje ze to cos pomoze:-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przy okazji kominka mam prośbe:

może macie jakieś namiary na drewno do kominka,

bo niestety firma, która miała się kompleksowo zająć podłaczeniem gazu dała ciała i czeka nas grzanie w kominku jeszcze przed długi czas :cry:

 

Polecam pana z Osrtódzkiej 139, firma Selma. Duży wybór jest również na Płochocińskiej 35, firma Hosta. Sporo aukcji jest również na: Allegro

Osobiście brałem już dwa razy od tego pana. Teraz będę właśnie zamawiał ścinki w workach na rozpałkę. Idealna sprawa.

 

Broncio, wielkie dzięki. Znów nasze kochane Allegro, nie pomyślałam. O Ostródzkiej słyszałam, ale my nie mamy czasu na jeżdzenie, a domek mieszkamy na Tarchominie. Zamówienie na Allegro mi bardziej pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się przywitac:-)))) Mam nadzieję,że już niedługo-planowo koniec kwietnia zamieszkamy na zielonej białołece,przy ul. Olesin :D

Jak na razie schnie płyta fundamentowa,ogród sie równa,ogrodzenie powoli sie robi a domek ma sie montować na poczatku grudnia,bądź stycznia, bo my niestety nie jestesmy tak twardzi jak Wy i zdecydowaliśmy sie na dom z prefabrykatów systemem niemieckim :oops: ,więc nie wiem czy mogę się do Was wkręcić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się przywitac:-)))) Mam nadzieję,że już niedługo-planowo koniec kwietnia zamieszkamy na zielonej białołece,przy ul. Olesin :D

Jak na razie schnie płyta fundamentowa,ogród sie równa,ogrodzenie powoli sie robi a domek ma sie montować na poczatku grudnia,bądź stycznia, bo my niestety nie jestesmy tak twardzi jak Wy i zdecydowaliśmy sie na dom z prefabrykatów systemem niemieckim :oops: ,więc nie wiem czy mogę się do Was wkręcić :lol:

 

 

A wkręcaj się wkręcaj :wink: :wink: :lol: , jak budujesz coś i jak byś nie budowała zawsze miło w grupie :wink: :wink: :oops: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...