Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałam się przywitac:-)))) Mam nadzieję,że już niedługo-planowo koniec kwietnia zamieszkamy na zielonej białołece,przy ul. Olesin :D

Jak na razie schnie płyta fundamentowa,ogród sie równa,ogrodzenie powoli sie robi a domek ma sie montować na poczatku grudnia,bądź stycznia, bo my niestety nie jestesmy tak twardzi jak Wy i zdecydowaliśmy sie na dom z prefabrykatów systemem niemieckim :oops: ,więc nie wiem czy mogę się do Was wkręcić :lol:

 

Kwiatuszek75 chyba jestesmy sasiadami moja dzialka to ta gdzie stoi (wlasciwie powstaje) dom z bk + wolnostojacy garaz 2 dzialka od ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

Rzadko pisuję na tym forum ( więcej w grupie projekty i architektura ) ale ponieważ jestem pod wrażeniem firmy , która produkuje i zamontowała u mnie wczoraj szambo - muszę napisać.

Zacznijmy od tego ,że za zbiornik 5m3 zapłaciłem 2150 zł w tym pokrywa najazdowa ,kominek , właz żelbetowy , montaż i transport ( częściowy) z Radomia oraz 3 certyfikaty zgodności z normami.

Zdecydowałem się na zbiornik 5m3 ,gdyż ufam p. Kaznowskiemu , a pan ten obiecuje ,że do 2010 cała Białołęka będzie skanalizowana.Przez 3 lata wytrzymam na tym zbiorniku.

Dlaczego chcę pochwalić tę firmę. Bo po raz pierwszy spotkałem firmę tak życzliwą dla klienta. Proszę oto szczegóły. Już po zamontowaniu rozciągnąłem sznur między 2 stałe punkty w ziemi i stwierdziłem ,że komin jest o kilka cm za wysoki . nie ma sprawy , zaraz go skrócimy , i po kilku minutach i użyciu szlifierki kątowej , kominek został równo obcięty po obwodzie . Przy zbijaniu tego nadmiaru , drobny kawałek betonu wpadł do środka. Zanim się obejrzałem pracownik ( jeszcze cały biały od cementowego pyłu ) był już w środku i odłamek wyrzucił.

W załączeniu podaję link do firmy. Pomysł aby ich pochwalić narodził się w mojej głowie dzisiaj. Z tej okazji nie dostałem wczoraj żadnego upustu. Pozdrawiam.

http://www.allegro.pl/item254763630_szambo_betonowe_szamba_gnojowniki_producent.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zbiornik 5m3 ,gdyż ufam p. Kaznowskiemu , a pan ten obiecuje ,że do 2010 cała Białołęka będzie skanalizowana.Przez 3 lata wytrzymam na tym zbiorniku.

 

Hahaha, niezłe, naprawdę niezłe,

na zaufaniu do tego Pana i jego kliki niejeden się przejechał.

Zobacz co on zrobił dla Białołęki - inwestycje STOP.

Główne osiągnięcia - bazar na Marywilskiej i spalarnia z gigant oczyszczalnią.

 

Ten człowiek to podnóżek i pachołek bufetowej i dla kariery politycznej w centrali poświęcił rozwój całej dzielnicy, która go wybrała.

Mam nadzieję, że ludzie już więcej tego błędu nie popełnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatuszku, czy to ta budowa u wylotu nazsej Calineczki? Jeżeli tak, to witamy Sąsiadkę! Właśnie się zastanawialiśmy co tak budowa stanęła - płyta leży i co? Skoro macie płytę to pewnie był problem z torfem - dużo musieliście wykopać?

Swan

Chciałam się przywitac:-)))) Mam nadzieję,że już niedługo-planowo koniec kwietnia zamieszkamy na zielonej białołece,przy ul. Olesin :D

Jak na razie schnie płyta fundamentowa,ogród sie równa,ogrodzenie powoli sie robi a domek ma sie montować na poczatku grudnia,bądź stycznia, bo my niestety nie jestesmy tak twardzi jak Wy i zdecydowaliśmy sie na dom z prefabrykatów systemem niemieckim :oops: ,więc nie wiem czy mogę się do Was wkręcić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rafała9- moim zdaniem nie ma żadnego sensu robić z tego forum ringu dla starć przedwyborczych . Jeżeli dobrze pamiętam to pan Kaznowski jest z PO , stąd pewnie taka Twoja niechęć. Ja również najlepiej wspominam rządy pana Smoczyńskiego z Gospodarności. Ale i tutaj pewnie komuś zaraz narażę się. Zatem po co zaczynać ?.A akurat na sprawę spalarni w Czajce ten człowiek nie miał żadnego wpływu , decyzja była już podjęta przed jego kadencją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatuszku, czy to ta budowa u wylotu nazsej Calineczki? Jeżeli tak, to witamy Sąsiadkę! Właśnie się zastanawialiśmy co tak budowa stanęła - płyta leży i co? Skoro macie płytę to pewnie był problem z torfem - dużo musieliście wykopać?

Swan

Chciałam się przywitac:-)))) Mam nadzieję,że już niedługo-planowo koniec kwietnia zamieszkamy na zielonej białołece,przy ul. Olesin :D

Jak na razie schnie płyta fundamentowa,ogród sie równa,ogrodzenie powoli sie robi a domek ma sie montować na poczatku grudnia,bądź stycznia, bo my niestety nie jestesmy tak twardzi jak Wy i zdecydowaliśmy sie na dom z prefabrykatów systemem niemieckim :oops: ,więc nie wiem czy mogę się do Was wkręcić :lol:

 

Swan w ktorym miejscu masz dzialke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatuszku, czy to ta budowa u wylotu nazsej Calineczki? Jeżeli tak, to witamy Sąsiadkę! Właśnie się zastanawialiśmy co tak budowa stanęła - płyta leży i co? Skoro macie płytę to pewnie był problem z torfem - dużo musieliście wykopać?

Swan

 

Dokładnie tak:-))))torfu wybralismy na jakieś 2,5 do 3 metra czyli super :evil: ,potem mielismy "mały" problem z wykonawcą,ale teraz wszytsko jest na dobrej drodze i czekamy na przyjazd naszego domku :D

wykonawca stwierdził,że jest on niestandartowy-rzeczywiscie,według indywidualnego projektu a nie szablonu z fabryki i dlatego się dłużej "robi".W każdym razie mamy zamiar od stycznia ruszyć z kopyta,bo czekamy na kolejnego małego lokatora i musimy sie koniecznie wprowadzic przd majem :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD Nasiłowski

Firma specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie zewnętrznych sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, instalacji wewnętrznych sanitarnych i gazowych oraz robót brukarskich w pełnym zakresie.

 

3. Projekty instalacji wykonuje dla firmy STD Nasiłowski p. Maciej Chrestowski 602 720 088

 

Pozdrawiam

 

Kris

Potrzebuję wykonawcę instalacji zewn. i wewn. gazu. Jaki jest tel do STD Nasiołowski?

Czy to jest na pewno Maciej Chrestowski a nie Chrustowski?

Znałam kiedyś Maćka Chrustowskiego studiował gazownictwo i był z Nowego Dworu Maz. To może być On?

Pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD Nasiłowski

Firma specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie zewnętrznych sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, instalacji wewnętrznych sanitarnych i gazowych oraz robót brukarskich w pełnym zakresie.

 

3. Projekty instalacji wykonuje dla firmy STD Nasiłowski p. Maciej Chrestowski 602 720 088

 

Pozdrawiam

 

Kris

Potrzebuję wykonawcę instalacji zewn. i wewn. gazu. Jaki jest tel do STD Nasiołowski?

Czy to jest na pewno Maciej Chrestowski a nie Chrustowski?

Znałam kiedyś Maćka Chrustowskiego studiował gazownictwo i był z Nowego Dworu Maz. To może być On?

Pozdrawiam

Asia

 

Jest to Maciej Chrustowski, współpracuje z firmą Nasiłowski http://www.stdnasilowski.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD Nasiłowski

Firma specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie zewnętrznych sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, instalacji wewnętrznych sanitarnych i gazowych oraz robót brukarskich w pełnym zakresie.

 

3. Projekty instalacji wykonuje dla firmy STD Nasiłowski p. Maciej Chrestowski 602 720 088

 

Pozdrawiam

 

Kris

Potrzebuję wykonawcę instalacji zewn. i wewn. gazu. Jaki jest tel do STD Nasiołowski?

Czy to jest na pewno Maciej Chrestowski a nie Chrustowski?

Znałam kiedyś Maćka Chrustowskiego studiował gazownictwo i był z Nowego Dworu Maz. To może być On?

Pozdrawiam

Asia

 

Jest to Maciej Chrustowski, współpracuje z firmą Nasiłowski http://www.stdnasilowski.pl/

 

mgr inz Maciej CHRUSTOWSKI sorki troche przekreciłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy slyszeliscie o projekcie planu zagospodarowania przestrzennego dla naszej okolicy ? chodzi o teren ograniczony

od zachodu: ul. Białołęcka,

od południa: Trasa Toruńska,

od wschodu: Kanał Bródnowski,

od północy: Kanał Żerański i ul. Warzelnicza.

W poniedzialek o godz. 19.00 w szkole podstawowej nr 231 na Juranda ze Spychowa bedzie zebranie w tej sparwie dla mieszkancow. Tu mozecie obejrzec sobie jakie ulice sa planowane itp. http://www.zielonabialoleka.pl/mpzp/projekt_mpzp_bialoleka_wies/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...