Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zaraz po wylewkach stawiam kozę i bedę palił az miło.

No i jak najszybciej musze odpalic podłogowkę

Gaz juz w przyszłym tyg. :D

To gazu zazdroszczę... Plotlka głosi, że mokre tynki "ciągną" dym i zapach palenia drewnem lub węglem i dlatego boję się kozę odpalić... Szukam chwilowych rozwiązań na gaz w butlach... sam nie wiem co robić, a tu ma być zimno i zimniej... brrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie na gaz z butli jest i dobre, i złe. Dobre - bo tanie i skuteczne, złe - bo bardzo drogie. W OBI na Radzymińskiej sprzedają nagrzewnice gazową z dmuchawą 15 kW w cenie bodajże 299 zł. W Brico Depot na Grochowskiej sprzedają taką 30 kW i chyba 100 zł droższa. Tą słabszą używam i sobie chwalę, aczkolwiek przy pełnym grzaniu butla starcza na 24 godziny (a każda butla = 40 zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to jednorazowy zakup jest tani natomiast późniejsza eksploatacja jest bardzo droga. Bo tak jakoś dziwnie to zdanie zabrzmiało :wink: .

A czy znacie może profesjonalne ogrzewacze i suszarki? Doba wypożyczenia takiego urządzenia to około 35-50PLN. Czy ktoś wie, jak to się sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! dawno nie pisałam nie wiem czy Wy tez macie takie problemy. moja ekipa miała skończyć 15/08/07 a do tej pory się grzebią :evil: plany co do dalszych robot legły w gruzach :cry: ale co sie odwlecze to nie uciecze...a przynajmniej mam taka nadzieję :-?

ps mam u-220 4 palety jesli ktoś potrzebuję to mogę odsprzedać

mam pytanie jak to jest z ogrodzeniem czy na to należy mieć pozwolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! dawno nie pisałam nie wiem czy Wy tez macie takie problemy. moja ekipa miała skończyć 15/08/07 a do tej pory się grzebią :evil: plany co do dalszych robot legły w gruzach :cry: ale co sie odwlecze to nie uciecze...a przynajmniej mam taka nadzieję :-?

ps mam u-220 4 palety jesli ktoś potrzebuję to mogę odsprzedać

mam pytanie jak to jest z ogrodzeniem czy na to należy mieć pozwolenie?

Witam w klubie! Twoja przynajmniej się grzebie a moja uciekła... :evil: Teraz prace prowadzone są dorywczo, jak uda się kogoś złapać... co sie odwlecze, hmmmmm... ;)

A co do ogrodzenia, trzeba w Gminie złożyć pisemko "ZGŁOSZENIE budowy obiektu budowlanego nie wymagającego pozwolenia na budowę" i po 30 dniach i braku odpowiedzi można stawiać... chyba nie można przekroczyć 2,20m wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające, że nie tylko my mamy takie problemy :lol: Ale chyba nas już nikt nie przebije:

- Pierwsza ekipa zwiała,

- drugą wyrzuciliśmy,bo czego się dotknęła to zepsuła, zniszczyła itd.

- potem była trzecia ekipa-ratująca, która tylko zbrojenie na stropie poprawiała, ale dalej robić już nic nie chciała,

- schody i poprawki zrobił na urlopie mój mąż (a mieliśmy mieć podróż poślubną :cry: ),

- czwarta ekipa przyszła tylko wylać beton na strop,

- czekam na piątą ekipę, która dokończy mi ścianki kolankowe - przychodzą od poniedziałku, dojść nie mogą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam :D :D

1. Obsługa geodezyjna całej budowy

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne

Marcin Wierzchoń, Jakub Kwerko

Wykonujemy:

Mapy do celów projektowych

Uzgodnienia ZUD

Tyczenie i inwentaryzacje powykonawcze urządzeń podziemnych i budynków

- Marcin Wierzchoń 607 156 380

- Pan Kuba Kwerko 601 812 084

 

2. Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD Nasiłowski

Firma specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie zewnętrznych sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, instalacji wewnętrznych sanitarnych i gazowych oraz robót brukarskich w pełnym zakresie.

 

3. Projekty instalacji wykonuje dla firmy STD Nasiłowski p. Maciej Chrestowski 602 720 088

 

Skorzystanie z ww. usług geodezyjnych, projektowych i wykonawczych pozwoliło mi na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy

 

Proszę się powołać na Krzysztof z ul. Bieszczadzkiej na Białołęce

 

Pozdrawiam

 

Polecanie chyba działa, Panowie mają zajęte terminy do połowy przyszłego roku :cry:

 

Może ktos ma godnego polecenia geodetę??? Będę wdzięczna za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...