Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam, skoro nie znalazł się nikt kto ma na zbyciu stemple czy możecie mi poradzić gdzie je można kupić od ręki gdyż potrzebne są mi na już a w okolicznych hurtowniach nie posiadają :(

 

Zobacz na modlińskiej156A przed gminą po prawej stronie jest stawex-stal 614 43 01 lub 502 280 793 (generalnie zajmują się stalą ale :):)) tam też mieli stemple. przynajmnie blisko no i można się dogadać z dowozem w ramach ceny :):).

Pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam, dzisiaj tam dzwoniłam przy okazji zamawiania stali i owszem mają stemple ale tylko 5 m więc muszę szukać dalej :(

 

witam, skoro nie znalazł się nikt kto ma na zbyciu stemple czy możecie mi poradzić gdzie je można kupić od ręki gdyż potrzebne są mi na już a w okolicznych hurtowniach nie posiadają :(

 

Zobacz na modlińskiej156A przed gminą po prawej stronie jest stawex-stal 614 43 01 lub 502 280 793 (generalnie zajmują się stalą ale :):)) tam też mieli stemple. przynajmnie blisko no i można się dogadać z dowozem w ramach ceny :):).

Pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!!

 

DOSKONAŁY CIESLA Z KILKUDZIESIECIO - LETNIM DOŚWIADCZENIEM MA TERAZ WOLNY TERMIN I CHETNIE WYKONA WIĘŹBĘ DACHOWĄ

WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA I OKOLICE, MARKI, NIEPORET, KĄTY, LEGIONOWO, CHOTOMÓW I INNE PEWNIE TEŻ

KONTAKT 504 009 293

SERDECZNIE POLECAM

U MNIE I U INNYCH FORUMOWICZÓW WYKONAŁ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY

CO MOŻNA ZOBACZYĆ W DZIENNIKU LUB NA ZYWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania na szybko słupki ogrodzeniowe okrągłe 12 szt. (po pomalowaniu nadają się do użycia - sami z nich zrobiliśmy ogrodzenie) oraz siatkę ogrodzeniową kilka(naście) metrów - siatka raczej nadaje się na ogrodzenie tymczasowe.

 

Cena symboliczna, odbiór od zaraz, Białołęka, okolice Zdziarskiej/Białołęckiej.

 

Poniżej zdjęcie (nie widać na nim całej siatki i wszystkich słupków).

 

http://www.goplast.com.pl/bs/slupki.jpg

 

Kontakt - 609419274.

 

Pozdrawiam,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a ja poszukuję dobrego fachowca do zrobienia podłóg z desek plus schody oczywiście. Zależało by mi na osobie raczej doświadczonej , która robi wolno ale dokładnie.Jeżeli ktoś może polecić mi swojego stolarza , proszę o wiadomość na PW. Praca w przyszłym roku , ale chciałbym już teraz nawiązać kontakt.Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chce się pochwalić namiarami na atrakcyjne cenowo i sprawdzone źródło drewna kominkowego oraz brykietu? Będę zobowiązany. :D

 

Parę postów wcześniej była dyskusja na temat brykietu wraz z namiarami.

A jak grzebniesz jeszcze wcześniej to pisałem również o drewnie do kominka.

 

Ja brałam brykiet ostatnio z Legionowa, ul. Olszankowa 50, namiary znalazłam na forum, a firma jest też na Allegro. 12 zł za worek 25 kg. Ale jeszcze kominek nie podłączony, podobno mają przyjść jutro. W kozie spala się strasznie szybko, ale komin jest wielki i żadnej kontroli nad przepływem powietrza nie mam, póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...