Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sprzedam 9 paczek (3m3) styropianu Genderka (takiego na podłogi), dokładnie taki sam jak w linku:

 

http://allegro.pl/item359227084_styropian_eps_100_fs_20_podloga_z_transportem.html

 

grubość - 5 cm.

 

Może ktoś potrzebuje?

 

Cena za wszystko 350 PLN (czyli około 39 zł za paczkę, 116 zł za m3).

 

Mogę go dostarczyć w okolicy Białołęki/Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym sie przedstawić.

Otóż do tej pory udzielałem się na forum głównie w temacie pokryć dachowych i w temacie budownictwa energooszczędnego. Od trzech i pół roku ogłaszam się na forum w temacie POKRYCIA DACHOWE - WARSZAWA I OKOLICE w OGŁOSZENIACH DROBNYCH.

Przez ten czas pokrycie dachowe (czesto z wykonaniem) zakupiło u mnie wielu forumowiczów z okolic Warszawy i z całej Polski. Z opinii wystawionych przez nich wiem, że sa zadowoleni z obsługi, materiałów, ich cen i wykonawstwa.

Znaczny procent obsługiwanych forumowiczów wywodzi sie z grupy Piaseczyńskiej. W zwiazku z tym, że od 12.V.2008 roku zmieniłem miejsce pracy i z ulicy Puławskiej i przeniosłem się na ulicę Płochocińską 118 do firmy MINOX na Białołęce, chciałbym zaoferować wszystkim budującym z tej grupie swoje usługi w zakresie sprzedaży pokryć dachowych i równiez wszelkich innych materiałów budowlanych. Gwarantuje profesjonalną obsługę i zadowolenie :wink:

 

Pozdrawiam i zapraszam

Sebastian Wardak

[email protected]

0-509 795 673

MINOX

ul. Płochocińska 118

http://www.minox.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

niniejszym chciałbym dołączyć do Grupy, dlatego najpierw odpowiem na pytania standardowej ankiety:

Od 7 lat mieszkam na Tarchominie.

W tym czasie dobrze poznałem wszystkie uroki Białołęki i tutaj też postanowiłem zbudować dom (wspiera mnie w tym skutecznie moja żona).

Jestem jeszcze na początku drogi (chociaż sporo mam już za sobą: od znalezienia działki, jej kupna, wybrania projektu i jego adaptacji, zdobycia wielu rożnych papierków i ostatecznie złożenia wniosku o pozwolenie na budowę).

Tak więc czekam na PNB, a w tym czasie załatwiam zgodę na wycięcie drzew na działce.

 

PS. Poświęciłem sporo czasu, aby przeczytać zawartość niniejszego forum (po przeczytaniu całości można już uznać niektórych użytkowników prawie już za rodzinę....). Forum miało na początku charakter zdecydowanie bardziej rodzinny (opowieści o dzieciach, wspólne spotkania i odwiedziny: np. kasiaR i damianR, kris19, broncio, willie, kze, eugeniusz, gg, dominikams i in.)), teraz jednak bardzo się rozrosło, dołączyły nowe osoby i stało się szerokim forum osób zamierzających wybudować własny dom...

W każdym razie dla wszystkich budujących jest to doskonałe kompendium praktycznej i aktualnej wiedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W małych firmach chęsto jest rodzinna atmosfera, a w sytuacji jak rośnie wielkośc firmy to ta rodzinność zanika.. Tak już jest w życiu, ale.. Myslę, że troszkę tej rodzinności pozostało... :roll: Troszkę kontaktów też.. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atacama witamy witamy :lol: :lol: no jak wspomniano wyżej zapomniałeś karty i kodu :o :o :evil: ale każdy tutaj tak miał :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: .

 

kze witamy witamy także dawno tutaj nie byłeś :wink: :wink: :wink: :wink: .

 

 

monia do Twoich drzwi to http://www.dormet.com.pl/drzwi.html# oraz drewno meble 602 279 982, 604 246 095 z Ciechanowa (lub okolic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

niniejszym chciałbym dołączyć do Grupy, dlatego najpierw odpowiem na pytania standardowej ankiety: (...)

Jeśli chodzi o ankietę to w odpowiedziach brakuje kodu PIN do karty jeśli dobrze pamiętam... :lol: :lol:

Witajcie i pytajcie... a niepowodzeniami się nie zrażajcie... ;)

 

Jedyny i niepowtarzalny kod: 0001 (szkoda, że tylko konto jakieś takie pustawe) :(

 

 

Macie namiary na kogoś, ko mógłby wyciąć drzewa (około 25 drzew, głównie dęby, obwód 50-80 cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...