Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka,

 

Mam pytanko. Gdzie można zobaczyć większy asortyment cegły klinkierowej na żywo. Słyszałem że jest jakaś spora hurtownia w Powsinie ale nie bardzo wiem gdzie dokładnie. Niestety musze już wybrać cegłe bo trzeba wymurować słupki podtrzymują dach nad tarasem no i cegła musi być taka sama na kominach ogrodzeniu i częściowo na elewacji.

 

Pozdrawiam

 

Klinkier baaardzo dobrze ogladać właśnie w konstancinie, dokładnie jak się wjeżdza po prawej stronie trudno nie zauważyć, kiedyś zamawiałem u nich mieli najlepszą cenę, poniżej cen fabrycznych, ale ostatnio kupowałem w Mańku dali jeszce lepszą cenę (polecam Pana Krzysztofa K), także trzeba ponegocjować, oczywiście z transportem :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

zbliża się zima a niestety gaz ziemny u mnie dopiero na wiosnę.

czy ktoś może wie gdzie w okolicach białołęki/tarchomina/nieporętu można wypożyczyć ewentualnie kupić butle 33 kg na propan?

interesuje mnie oczywiście również możliwość napełniania zużytych butli.

 

będę wdzięczne za wszelkie informacje.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś zamawiałem u nich mieli najlepszą cenę, poniżej cen fabrycznych,

 

klinkier z reguły kupuje się poniżej cen fabrycznych, bo ceny fabryczne w tym przypadku to są ceny 100% bez rabatu

 

Niestety wielu nie daje rabatu :-? :-? :-? :-? , no i kwestia jaki jest ten rabat :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kto ma już doświadczenie z obsługą pieca gazowego? Ja dopiero zaczynam grzac, jeszcze nie mieszkam. Mam pytanie - gdzie szukać informacji na temat optymalnych parametrów ogrzewania (zeby było oszczędnie i sensownie)?

Podpowiedzcie na ile ustawiac grzejniki, podlogówkę i CWU i w jakich godzinach, która krzywa grzania, jak programować cyrkulację ? Kocioł kondensat Vaillant, sterowany pogodówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze dawno mnie nie było na forum, prawie nikogo juz nie znam.

Dla tych co nas pamietają, to już mieszkamy!

Zostało jeszcze trochę do zrobienia...

wyrównanie terenu, puszczenie w końcu gazu w rury, drzwi wewnętrzne itd...

A teraz potrzebujemy niedrogiej ekipy do wykonania podmurówki ok 100 mb

jeśli znacie kogoś to poproszę namiary na PW.

 

Pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie majstry skończyli u mnie SSO i chętnie bym wszystkie posiadane zdjęcia z tego etapu wrzucił w jakiś fotoalbum na necie

wiecie może, które tego rodzaju strony są najlepsze?

 

 

Witam , chetnie odkupie pozostale po budowie cegly winerbergera a mianowice porotherm 25 oraz porotherm 30

 

zainteresowanym pozbyciem sie nadmiaru prosze o kontakt

 

0 601 291828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któs może się podzielić kontaktem do solidnej firmy/solidnego wykonawcy kominka i kuchni?

 

 

Ja mogę się odwdzięczyć namiarami na ekipy od tynków cementowo-wapiennych, elektryki, instalacji wod-kan, ogrodzenia (cegła klinkierowa i przęsła metalowe - nieskie ceny), ocieplenia poddasza (wysokie ceny, wysoka jakość), na człowieka od bram Hormanna (niskie ceny) i na glazurnika (przeciętne ceny, wysoka jakość prac).

 

Istnieje możliwość obejrzenia ich prac (okolice Olesina).

 

pzdr

gu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kto ma już doświadczenie z obsługą pieca gazowego? Ja dopiero zaczynam grzac, jeszcze nie mieszkam. Mam pytanie - gdzie szukać informacji na temat optymalnych parametrów ogrzewania (zeby było oszczędnie i sensownie)?

Podpowiedzcie na ile ustawiac grzejniki, podlogówkę i CWU i w jakich godzinach, która krzywa grzania, jak programować cyrkulację ? Kocioł kondensat Vaillant, sterowany pogodówką.

 

też podłączę sie do tematu.... kondensat Beretta z zasobnikiem 60L + podłogówka + pogodówki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam sie przłączyć :-)

wlasnie jestem w trakcie finalizowania transakcji kupna działki. juz mam decyzje kredytową teraz tylko podpisac umowe z bankiem i umowic sie do notariusza.

nie przewiduje na tym polu trudności....

 

chce sie budowac na wiosne:-)

 

Witamy w grupie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , no i jak przebrniesz przez wszystkie strony prosimy o wypełnienie ankiety :lol: :lol: :lol: :lol: no i nie zapominać o numerze PIN :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...