Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

Ekipa od tynków wewnętrznych znaleziona :) Spod samućkik Tater :)

Nie zapeszam, ale na pewno sie podziele opinią.

Jednak przekonali mnie na tynk Baumit w workach.

Oglądałem robote tym tynkiem i efekt rewelacja.

Zdycydowałem się ponieważ tynk jest tak gładki, że nie trzeba gipsować, zaoszczędze na tym sporo czasu

 

Jestem jestem czytam jak tylko jest trochę czasu. . . .

Generalnie tynki położone, była walka z naturą - zamarzająca woda w wężu do agregatu, ukręcony zawór z wodą u sąsiada,

no i palenie w piecach + nagrzewnica na ropę

Tynki prościutkie. Ekipa super sprawna 3 osoby, w 5 dni zrobili cały dom. Oklejanie okien,obstawianie drzwi, szprycowanie, tynkowanie

W poniedziałek i wtorek znowu grzejemy i zacieramy ściany szlichtą na błysk :)

Skończymy to napisze jak wyszło.

 

Dajcie te namiary na ludzi od wylewek Pliss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem jestem czytam jak tylko jest trochę czasu. . . .

Generalnie tynki położone, była walka z naturą - zamarzająca woda w wężu do agregatu, ukręcony zawór z wodą u sąsiada,

no i palenie w piecach + nagrzewnica na ropę

Tynki prościutkie. Ekipa super sprawna 3 osoby, w 5 dni zrobili cały dom. Oklejanie okien,obstawianie drzwi, szprycowanie, tynkowanie

W poniedziałek i wtorek znowu grzejemy i zacieramy ściany szlichtą na błysk :)

Skończymy to napisze jak wyszło.

 

Dajcie te namiary na ludzi od wylewek Pliss

można namiar na priv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czegos tu nie rozumie bo wylewki sie robi zazwyczaj po tynkach i wszedzie stojo po 12 zl z pszygotowka a10 jesli sami rozlorzycie styropian i folieno iniema problemu z pradem bo mixsokrety sa zazwyczaj spalinowe a co do tytnkow to bez pradu sie nie obejdzie

 

Jak są dobrzy to namiary chcę, bo po co później szukać, w kajeciku zapisane jak będą potrzebni to jak znalazł. Na przyszłość bo jeszcze nawet fundamentów nie mam :), a bez prądu to SSO a nawet mam nadzieję, że prędzej go będę miała, czyli taki joke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem czytam jak tylko jest trochę czasu. . . .

Generalnie tynki położone, była walka z naturą - zamarzająca woda w wężu do agregatu, ukręcony zawór z wodą u sąsiada,

no i palenie w piecach + nagrzewnica na ropę

Tynki prościutkie. Ekipa super sprawna 3 osoby, w 5 dni zrobili cały dom. Oklejanie okien,obstawianie drzwi, szprycowanie, tynkowanie

W poniedziałek i wtorek znowu grzejemy i zacieramy ściany szlichtą na błysk :)

Skończymy to napisze jak wyszło.

 

Dajcie te namiary na ludzi od wylewek Pliss

 

Ja również poproszę o namiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas na zakupy, na mojej liście są:

 

- Pustaki ceramiczne

30 - 2160szt. (135m2)

25 - 560szt. (70m2)

12 - 440szt. (55m2)

18 - 216szt. (27m2)

 

- Cegła pełna 4 palety

 

- Stal na zbrojenie fundamentów

130szt. gr.12mm

60szt. gr.8mm

10szt. gr.16mm

100szt. gr.6mm

6-metrowe

 

Jestem na etapie poszukiwania najlepszych cen, jeżeli ktoś ma namiary na dobre ceny proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas na zakupy, na mojej liście są:

 

- Pustaki ceramiczne

30 - 2160szt. (135m2)

25 - 560szt. (70m2)

12 - 440szt. (55m2)

18 - 216szt. (27m2)

 

- Cegła pełna 4 palety

 

- Stal na zbrojenie fundamentów

130szt. gr.12mm

60szt. gr.8mm

10szt. gr.16mm

100szt. gr.6mm

6-metrowe

 

Jestem na etapie poszukiwania najlepszych cen, jeżeli ktoś ma namiary na dobre ceny proszę o info.

 

 

Odnosnie zakupu stali zbrojeniowej to przeszukaj forum bylo o tym juz nie raz, polecam firme Herming z Nitku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do osób z rejonu Oświęcimia .. Kęt

w rejonie są producenci kręgów betonowych .. jakoś nie moge znaleść namiarów :mad:

potrzebuje informację odnośnie ceny kręgów betonowych fi 1600 lub 1500 wysokość najlepiej 600 mm + pokrywy betonowe z otworem włazowym

oczywiście gdzie też mnie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do osób z rejonu Oświęcimia .. Kęt

w rejonie są producenci kręgów betonowych .. jakoś nie moge znaleść namiarów :mad:

potrzebuje informację odnośnie ceny kręgów betonowych fi 1600 lub 1500 wysokość najlepiej 600 mm + pokrywy betonowe z otworem włazowym

oczywiście gdzie też mnie interesuje

 

W Gama - Bielany pytałeś? Wiem że coś mają ale czy takie rozmiary to trzeba sprawdzić. tel:33-845-31-63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przygotowujemy się z żoną do budowy domu Libra 2 w Oświęcimiu.

Pozwolenie na budowę jest w trakcie załatwienia. Mamy mieć załatwione w kwietniu.

Poszukujemy pilnie sprawdzonej i niedrogiej brygady (niekoniecznie firmy), do wykonania stanu zero

(dom nie będzie podpiwniczony), lub całego stanu surowego. Mamy ofertę samej robocizny przy fundamentach na 16,5 tyś.(szukamy oferty do 10 tyś.) i uważamy, że jest to stanowczo za drogo, tym bardziej że facet chce działać bez umowy. Ekipa może zacząć prace na wiosnę, jesień (2011) lub na wiosnę (2012). Byłoby świetnie żeby była to ekipa z okolic Oświęcimia, ale nie jet to wcale koniczne.

Czekamy na kontakt i pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do osób z rejonu Oświęcimia .. Kęt

w rejonie są producenci kręgów betonowych .. jakoś nie moge znaleść namiarów :mad:

potrzebuje informację odnośnie ceny kręgów betonowych fi 1600 lub 1500 wysokość najlepiej 600 mm + pokrywy betonowe z otworem włazowym

oczywiście gdzie też mnie interesuje

 

zadzwon sobie do betoniarni laskowa kolo zatora tam maja takie kregi tel603248087

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przygotowujemy się z żoną do budowy domu Libra 2 w Oświęcimiu.

Pozwolenie na budowę jest w trakcie załatwienia. Mamy mieć załatwione w kwietniu.

Poszukujemy pilnie sprawdzonej i niedrogiej brygady (niekoniecznie firmy), do wykonania stanu zero

(dom nie będzie podpiwniczony), lub całego stanu surowego. Mamy ofertę samej robocizny przy fundamentach na 16,5 tyś.(szukamy oferty do 10 tyś.) i uważamy, że jest to stanowczo za drogo, tym bardziej że facet chce działać bez umowy. Ekipa może zacząć prace na wiosnę, jesień (2011) lub na wiosnę (2012). Byłoby świetnie żeby była to ekipa z okolic Oświęcimia, ale nie jet to wcale koniczne.

Czekamy na kontakt i pozdrawiamy.

 

886-059-088

 

Paweł Kizmer z Rzyk. Polecam - u mnie budował. Młody, ambitny, pracował m,in. we Włochach. Nie piją, szybcy, długo pracują.

 

Jakbyś dzwonił to mów że z polecenia od Roberta z Łęk - styropianowy dom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...