Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie. Gdzie kupowaliście więźbę?

 

My jak pisałem wcześniej jesteśmy w trakcie zamawiania z LUKDREWU , jednakże nie znam tej firmy . Na szczęście przy odbiorze będzie mój cieśla więc mam nadzieje nie będzie problemów . Acha więżbę impregnowaną mają po 710 zyla z transportem , więc mam nadzieje że będę mógł ich polecać . Bo tego co wiem na naszych sprawdzonych Harmężach mają niestety po 780

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam prośbę macie może namiary na jakiegoś fajnego architekta który pomógł by nam załatwić pozwolenie na budowę oraz wprowadził kilka zmian do projektu?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

 

Ja ze Swojej strony mogę polecić Pana z Podlesia/Kęt, szybki kontakt, nie drogi i załatwia wszystko od a do z

Namiar poszły na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje projektanta do gazu i pradu, jak ktoś ma sprawdzonego Pana proszę o namiary.

P. s Do bochena czy ty juz załatwiałeś wszystkie przyłącza?

Pozdrawiam

 

Przepraszam Cię, nie mogę wysłać Priv, coś się zablokowało.

Oto namiary o które prosilaś

Kłosowski wylewki 606 130 757

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich, może ktoś polecić, podesłać namiery, na usługi koparki?

Jeżeli chodzi o adaptację projektu - polecam Pana Janusza Barana - konkretnie, sprawnie i szybko.

 

zachęcam do zajrzenia na nasza czarną i białą listę http://forum.muratordom.pl/showthread.php?162292-Bia%C5%82a-i-czarna-lista-wykonawc%C3%B3w-i-sprzedawc%C3%B3w-O%C5%9Bwi%C4%99cim-i-OKOLICE

Droga sammi niestety jeszcze nie na tym etapie jesteśmy. Ja poszukuję elektryka i ekipę od docieplenia dachu oraz tynki, gładzie. MiSior tu podawałeś ale nie mogę tego odgrzebać...gdybys mógł jeszcze raz podać.

Słuchajcie i z namiarami może warto umieszczać na naszej liście wykonawców, tu się toczą bierzące rozmowy i już niejednokrotnie z trudem odgrzebywałam coś:)

Co do więźby ja odsyłam do Pana Talarka, a architekta podawałam na liście, jest świetny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, czytam ta liste na bierzaco, mowa jest tylko o Radwanie, Kościelniku i Górce. pytając o namiary mam nadzieje ze trafi się ktoś nowy. Jeżeli ktoś ma inne numery telefonów, chetnie skorzystamy. Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam ta liste na bierzaco, mowa jest tylko o Radwanie, Kościelniku i Górce. pytając o namiary mam nadzieje ze trafi się ktoś nowy. Jeżeli ktoś ma inne numery telefonów, chetnie skorzystamy. Pozdrawiamy :)

Dla mnie kopał Andrzej Sala - Osiek, jestem zadowolony.

600-615-370

 

Kto może pomóc w namiarach na bramę garażowe. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachęcam do zajrzenia na nasza czarną i białą listę http://forum.muratordom.pl/showthread.php?162292-Bia%C5%82a-i-czarna-lista-wykonawc%C3%B3w-i-sprzedawc%C3%B3w-O%C5%9Bwi%C4%99cim-i-OKOLICE

Droga sammi niestety jeszcze nie na tym etapie jesteśmy. Ja poszukuję elektryka i ekipę od docieplenia dachu oraz tynki, gładzie. MiSior tu podawałeś ale nie mogę tego odgrzebać...gdybys mógł jeszcze raz podać.

Słuchajcie i z namiarami może warto umieszczać na naszej liście wykonawców, tu się toczą bierzące rozmowy i już niejednokrotnie z trudem odgrzebywałam coś:)

Co do więźby ja odsyłam do Pana Talarka, a architekta podawałam na liście, jest świetny!

 

Na Priv Mimonko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...